Jums padės judesio harmonijos terapija

Teisingas elgesys su savo kūnu gerina psichologinę ir fizinę funkcijas. Daug metų žmonės gali nepastebėti netaisyklingo kūno eksploatavimo ir tokiu būdu sukurti savyje asimetriją, disharmoniją, kuri anksčiau ar vėliau pasireiškia skausmais kūne, nuotaikų kaita. Visa tai kuria aplink juos atitinkamą tikrovę.  Teigiamos emocijos išlaisvina kūną nuo įtampos, o neigiamos, atvirkščiai, kausto jį.  Kuomet ilgesnį laiką ir didesnę jo  dalį tvyro neigiamos, nusiminimo, nusivylimo emocijos, įvyksta įtampos kūne užrakinimas, ir žmogus jaučiasi blogai net tada, kai jam atrodo, jog nėra dėl ko jaudintis. Judesių harmonijos pagalba kūno tobulinimas veda mus į gyvenimo tobulinimą. Nes harmonija gydo ne tik kūną, sielą,  bet ir tikrovę.

Judesio harmonijos užsiėmimuose mūsų nervų sistema pirmiausiai užimta judesiu, dėmesio koncentravimu, vyksmu, kuris ten vyksta. Kasdienybėje mes judame taip, kaip įpratę – netaisyklingai. Tai galime pastebėti įrašę savo judėjimą į video. Terapijos užsiėmimuose mokomės judesį sieti su emocija, su mintimi, su ta realybe, kuri yra mūsų sąmonėje. Tikrovėje dažniausiai darome vieną, mąstome kitą, o norime trečio. Tiek, kiek esame judėjime laisvi (sugebame judėti harmoningai, mąstydami, atsižvelgdami į savo poreikius), tiek galimybių turime. Vieni iš mūsų pastoviai sportuodami nepraranda galimybių bėgioti, būti lankstiems, ištvermingiems ne tik jaunystėje, bet ir senjorų amžiuje. Tai tik įrodo, kad judesys gali gydyti  arba traumuoti.
Bet kokia raumenų veikla yra judesys, kuris atspindi nervų sistemą. Vienų judesiai plastiški, lengvi, kitų grubūs, sunkūs arba mišrūs, kas byloja apie psichiką, charakterį ir esamas arba būsimas ligas. Judėjimas – tai mūsų sąmonės, kaip ir kvėpavimo, ar įpročio, pagrindas. Štai kodėl yra taip svarbu, kaip mes judame.

Judesio harmonijos terapijos viena iš užduočių – išmokti jausti ir suvokti savąjį „Aš“. Kuo labiau mes nutolę nuo savojo aš, tuo uždaresni esame, tuo sunkiau mums integruotis į visuomenę, tuo dažniau mes neigiami kitus ir esame jiems priešiški. Labai dažnai žmonės žiūri į savo kūną, kaip į kokį daiktą. Nesirūpina juo, maitina nesveiku maistu, nemankština, leidžia sau isterijas, daryti blogus darbus, pykti. Ir tik mirdami susivokia, koks jiems svarbus yra jų kūnas. Judesio harmonija per terapiją mokina jausti save kitaip  Judesio harmonijos terapija, visiškai skirtingai nuo kitų užsiėmimų, moko tyrinėti save, savo judesius, ir tobulinti save būtent per savo individualų poreikį.

Judesio harmonija padeda išmokti: a)  savigydos, suvokiant savo kūną kaip visumą ir atskiras jo dalis. Taip žmogus pats gydosi ir tobulėja; b) padidina jūsų saviraiškos amplitudę lankstumu, aktyvumu, įvairiausių naujų judesio elementų įvairove, jaučiant laiką, erdvę ir savo paties jėgą, ribas ir jų praplėtimą; c) judesių improvizacija, spontaniškumas, ateinantis per judesį jau po vidinio susitikimo su savuoju „Aš“,  tampa naujų išgyvenimų ir atradimų integracija į asmenybę. Tokiu būdu atsiveria įvairiausių pergyvenimų užblokuoti jausmai, emocijos, ir žmogus pasijunta laisvas, lengvas, o tai ir tampa jo paties vaistais nuo įvairiausių kūno negalių.

Judesio harmonijos terapija vyksta Klaipėdoje pc „Saturne”
Telefonai pasiteiravimui
+370 61913 999
+370 63379 139
Psichologė Irena Barvydė

 

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+