Harmonija ir hormonai

Jokio skirtumo nėra tame, ką žmonės mano. Esmė, ką jie daro. Tai, kas vyksta, yra to, kuo žmonės domisi, pasekmė. Jeigu keisti mąstymą ir ligai nenukrypti nuo Gamtos dėsnių, tai ir pasveikti galima. Žmonės ieško ir randa kelią į Harmoniją. Homoseksualume nėra logikos, harmonijos ir Gamtos. Ir visai nesvarbu, ką, kas mano, nes manymas yra niekas, palyginus su tikrove. Žmogus, kuris gimė berniuku, ir yra berniukas. Nors pedofilas jame mato tik savo genitalijų pasitenkinimą, ir gėjus – būsimą pasitenkinimą, tačiau tinkamai auklėjant ir maitinant berniukui nebaisi tokia perspektyva. Bet visuomenės nukrypimas nuo Gamtos sutrikdo hormonų pusiausvyrą. Tada berniukas ir gauna mergaitės hormonų per-dozavimą – tą sutrikimą. Mokslininkai, vadinantys tai norma, ar įgimtu bruožu, turėtų praeiti sąmoningumo testus, nes tyrimų rezultatai priklauso nuo mokslininkų pasaulėžiūros. Štai kodėl vieni moksliniai tyrimai neigia kitus. O norintys žinoti ar tiesą skaitote, pasitikslinkite, kas ją skelbia.

Pirma nuodija, paskui gydo, o tada paskelbia „norma”

Tėvai maitinasi maistu, kuris trikdo jų pačių hormonų veiklą, vartoja alkoholį, kuris dizharmonizuoja visą organizmą, nesirūpina sąmonės deguonimi, nekuria minčių, proto švaros ir tai būtinai atsispindės vaikuose. Tėvai be suvokimo apie tai, kas yra vaikas, auklėja jį, patys būdami pasaulėžiūros tamsoje, nors 100% įsitikinę, kad jie yra “teisūs”. Kai vaikas išreiškia gėjaus bruožus, tada jie išveja jį iš namų, išsižada arba sako: tai įgimta, tai natūralu.

Kuo maitinasi nėščios?

Daugelis vartoja nuodus – alkoholį, rūkalus, valgo negyvą maistą, nepaiso organizmo, jausmų, psichikos valymo, nedaro fizinės mankštos. Dėl mokslininkams belieka rasti nukrypimus ir kitokias normas.

Ateis laikas, ir „mokslininkai “ įrodys, kad pedofilija yra …įgimta, ir mazochizmas, ir sadizmas, ir zoofilija. Ir ką? Žuvis genda nuo galvos, žmogus irgi. Kaip mąsto, taip ir gyvena. Mes gauname informaciją, kurią skleidžia tie, kam ji neša pelną. Tą informaciją galime išmesti į šiukšlyną, bet dažniausiai, jauni žmonės neturi imuniteto ir priima viską, kad būti reikšmingesniu, „kietesniu“.

Žmonės, praradę doros vertybių skalę, gyvenimą suvedę į genitalijas, kenkia harmoningiems žmonėms, kurie išsaugojo savo pasaulėžiūroje Harmoniją ir lytį. Išsigimusi visuomenė neišgyvena, nes pati save susinaikina, arba pati planeta  nusipurto žmonija tvanais, šalčiu, ugnimi ir t.t.

Kovą ne tik puolimas, bet ir savigyna

Kad ir kokie taikūs, darbštūs natūralaus gyvenimo žmonės, anksčiau ar vėliau tampa priversti stoti į kovą. Jie neturi kitos išeities, nes alkoholis, narkotikai, tabakas, lošimų namai, prostitucija – yra pelnas, kuris varžo laisvų žmonių nuo žalingų priklausomybių teises: teisę į mokslą be alkoholikų, į pliažą, poilsio vietas be alkoholikų, narkomanų, saugių miestų be lošimo namų, ir atviro sekso. Kažkodėl sveiko gyvenimo būdo žmonės bando prisitaikyti, nepuola reikalauti sau teisių, ir tik įvaryti į kampą stoja į kovą už save ir vaikus. O ką jiems daryt?

Harmonija ir hormonai – tai viena. Puikūs ir nuostabūs žodžiai. Harmonija, tai su Gamta lygi hormonų pusiausvyra, dvasinė, psichinė ir fizinė sveikata. Žmonės, kurie susitaikė su savo ligomis, silpnybėmis, pasidavė, pralaimėjo, mirė. Kurie nesusitaikė, pabando išgyti ar tapti kitokiais. Daugumai pasiseka. Šlovė ir garbė tokiems žmonėms. Na, o kurie mano, kad mokslas „teisus“, ir sirgti yra norma, to ir verti. © www.sveikata666.lt

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+