Homoseksualumas liga ar norma?

Visuomenė susideda ne vien iš masės žmonių, kurią galima lengvai įtikinti, kuo tik nori: pasaulio pabaiga, homoseksualumu, raganomis ir t.t. ; visuomenėje yra ir mąstančiųjų savo protu ir matančių tikrovę. O tikrovę ir tiesą įrodo laisvi mokslininkai, kurie vis dar gali laisvai dirbti. Homoseksualumas – dar viena pasekmė, šalia kitų civilizacijos pramonės „normų“, kurį kiekvienas mąstantis, jeigu norėtų, pašalintų iš savo gyvenimo, nebent žmonių egzistavimo prasmė yra tik genitalijos. Pasaulis tobulas, ir viskas, kas jame ne tobula, yra tik žmonių aukščiausio laipsnio neišmanymo – egoizmo, troškimo valdyti kitus, kūryba.

Mėsa, pienas, kviečiai – hormonų sandėliai

Gyvulininkystė – tai prievarta, agresija, žudymas ir nuodingas maistas. Žmonės, ilgą laiką užsiimdami šia veikla, gauna atoveiksmį: ligas, išsigimimus, karus, nesantaiką, epidemijas, naujas bakterijas, virusus. Tai gyvulininkystės pasekmė. Ir tai yra natūralu, nes kas sėjama, tas ir pjaunama.
Profesorius Mordechai Šemeš sako: ” Hormonų kiekis žemėje pastoviai auga. Jie patenka ten su nutekamaisiais vandenimis. Karvė, sverianti 600 kg, į metus išskiria 1,9 kg moteriško hormono estrogeno. 90% jo patenka į dirvą. ”
Aišku, kad dirva augina žolę, kurią suės ta pati karvė. Tuo būdu gyvulio organizme hormonų koncentracija dar labiau išauga. Žmogus tampa hormonų rato dalyvis. Dabar, kai jau žinome apie hormono estrogeno kiekio didėjimą piene, atėjo laikas keisti požiūrį į gėjus.

Natūropatas Davidas Volfas tvirtina, kad vyrai gali atsikratyti homoseksualaus potraukio, jeigu išbrauks iš savo meniu pieną, duonos ir bandelių gaminius: kviečiuose yra didelis moteriško hormono estrogeno kiekis. Bet moteriškas hormonas jau yra pakankamai užteršęs gamtą, žmogaus buitį, naminius ir laukinius gyvūnus. Ir kaltos čia ne tik karvės, kurios yra žmonių beprotiškai veisiamos, ir kurios yra šių hormonų fabrikai.

Seniau buvo manoma, kad hormonai patenka į žmogaus organizmą tik valgant mėsą, bet dabar aišku, kad jų gauna geriantys pieną vegetarai. Gali kilti klausimas: koks gi pienas kenkia? O gi bet koks: ir nugriebtas, ir rūgštus, ir kitoks, o taip pat ir jo produktai. Pastebėta, kad įvairiausi skanumynai, pagaminti iš pieno, ypatingai padidina bet kokį sergamumą.

Paskutiniai tyrimai rodo, kad homoseksualūs veiksmai nėra laisvas žmogaus pasirinkimas.

Tai tokia pat patologija, kaip ir vėžys, diabetas, esantis nesveiko maisto ir gyvenimo būdo pasekmė. Homoseksualizmas tai – ne psichologinis, o fiziologinis klausimas. Visus gyvūnus, kurie turėjo šiuos fiziologinius nukrypimus, išleidus laisvėn, į jų stichijas, jie vėl tapdavo tokiais, kokius juos sukūrė gamta. Gamta juos išgydydavo nuo visko, kai tik jie joje atsidurdavo. Žmogus – ne išimtis. Ar galima teigti, kad homoseksualumas išgydomas gamta? Natūraliu maistu ir gyvenimo būdu? Ar buvo išgijimo atvejų? Taip. Jie yra. Ir tie, kuriems reikia, gali rasti tuos žmones, pagijusius nuo homoseksualumo.

Žmogus gali būti sveikas tik harmonijoje, Gamtoje, todėl turi išmokti pasitikėti ja. Miestas – žmonių zoologijos sodas, kada nors pavirs į nuostabią Gamtą, iš kurios mes visi ir išėjom, jeigu žmonės atsikratys proto iliuzijų, kad tai, ko nesugebi, tampa norma. Žmogaus kūnas dar nėra ištirtas iki galo, o jeigu ir bus, tai ši informacija liks rankose tų, kuriems ji naudinga. Žmonės, kuriems įteigta, kad homoseksualumas yra norma, tame ir randasi. O gyvenantiems harmonijoje, homoseksualumas ar panašus į tai, yra tik žmogaus pasirinkimas sirgti ar ne.

Hormonų pusiausvyrą trikdo ir alkoholis. Akademikas V.G. Ždanovas pasakoja, kad kai vyras geria alų, alkoholio molekulės jo kraujyje susitinka su testosterono molekule ir atitraukia nuo jos vieną vandenilinį kompleksą. Tada testosteronas virsta į estrodiolį. Ir vyras po truputėlį pradeda moteriškėti: plonėja balsas, nyksta vyriškumas ir jis darosi bailus, pradingsta potraukis moterims. Vyksta alkoholinė feminizacija. Kai moteris geria alų, spirito molekulė susitinka su progesteronu, nutraukia nuo jos du vandenilinius kompleksus, ir progesteronas virsta į vyrišką hormoną testosteroną. Moteris pradeda vyriškėti: šiurkštėja balsas, grubėja elgesys, judesiai, pradingsta noras patikti vyrams, dingsta motinystės jausmas.

Zigmundas Froidas: „Niekais virsta visos homoseksualistų pretenzijos į išskirtinumą, kai sužinome, kad kiekvienas neurotikas pasirodo turįs homoseksualinių polinkių, ir kad gana daug simptomų išreiškia šią latentinę inversiją.“ 279p.

Visų lyties iškrypimų bruožas yra tas, kad atsisakoma giminės pratęsimo tikslo, ir viskas suvedama į malonumą. Taigi suprantate, kad seksualinio gyvenimo lūžis, kai giminės pratęsimo tikslas naikinamas, tarnauja vien malonumo tikslui, todėl ir vadinama negarbingu „iškrypimu”, nes nebeatitinka Gamtos dėsnių. Kad ir kaip gražintų homoseksualų būdą „mokslininkai”, dauguma žmonių intuityviai jaučia, kur natūralu, o kur – ne.
Išversta iš:
Testosterone, Estrogen, Related Hormones and Heterochronic Patterns: Part 1 http://www.neoteny.org/a/estrogen.html
Dilono istorija http://www.hacres.com/healthtips2.asp?tipid=275
http://www.syroedenie.com/articles/homosexual.html

13 Komentaras

 1. čia iš šito forumo. Dažnai ten lankausi ir kiek pastebėjau ten daug visokių žmonių lankosi, todėl nieko keista, kad yra ir toks požiūris. Kiek žmonių tiek nuomonių. Aš tai net neskaitau tokių straipsnių..

 2. na as skiaciau sio straipsnio originalus rusu kalba Cupruno saite. cia gi vertimas. tai man ir kilo tokia mintis kodel jie taip kalba? dabar nenoriu eiti ir ieskoti kur kas tai pasake bet ten gi nuoroda yra http://www.syroedenie.com/articles/homosexual.html

 3. Tadai, bet as apskritai nesuprantu kaip straipsnis apie homoseksualius žmones gali įkvėpti žaliavalgystei? Ir kodėl turėtų? :)

 4. kaip supratau si straipsni apie homoseksualus parase rusu zaliavalgiai. ju poziuris i siuos zmones kazkodel manes neikvepia zaliavalgystei :) ka manote?

 5. Tai tik jūsų nuomonė, kurioje skamba labai pavojingos gaidos – neprievarta. Pagal jus, jeigu neprievarta tai prašom?, bet narkotikų irgi niekas prievarta nekiša, jie net netoleruojami, o žmonės ieško jų ir … miršta; alkoholis laisvai pardavinėjamas kaip maistas, ir žmonės geria jį tapdami zombiais, niekas neverčia žmones valgyti nuodus, kenkti sau, nes kenkimas sau (šiuo atveju nesveikas maistas) yra visuomenėje priimtina norma. Tačiau, kai tik žmonės prabunda dvasiškai, kai tik atsinaujina jų intuicija – jie mato kas yra natūralu, o kas dirbtina ir tada įvyksta prievarta prieš tuos, kurie nori gyventi natūralų, sveiką, dorą gyvenimą, – jiems liepiama toleruoti viską, kas veda visuomenę į gyvulio formą.
  „Bepročių laisvėje” viskas gerbtina ir toleruojama iki tol, kol nebelieka žmonių, o tik dvikojai sutvėrimai.
  Pakanka užleisti vienai kartai propogandą, kad seksas su viskuo yra „norma” ir sekanti karta jau turės įgimtų polinkių seksui su visais ir viskuom. Kas to nesupranta tampa marionete, kuri kovoja toje barikadų pusėje kur reikia globalinio mąstymo žmonėms.
  Tad pagalvokite kurioje pusėje jūs.

 6. Man juokinga tamstos replika apie PSO ir PPA. Ten susirinke mokslininkai yra bent pora kartu labiau kompetetingi diskutuoti homoseksualumo tema nei as ar jus. O zoofilijos lyginimas su homoseksualumu yra mazu maziausiai netoleruotinas, nes homoseksualumo terminas apibrezia lytini potrauki tai paciai lyciai t.y. du suauge zmones turi teise apsispresti (be jusu ar valdzios ar dar kieno kito isikisimo) ir gyventi dviese nepriklausomai nuo ju lyties, tuo tarpu zoofilija yra lytinis potraukis gyvunams (nepriklausomai nuo gyvuno lyties) kurio metu gyvunas yra seksualiai isnaudojamas t.y. gyvunas nedave ir negali duoti sutikimo lytiniams santykiams, del to tokie santykiai yra nusikalstami ir prilyginami isprievartavimui. Beje pedofilijos atveju vaikas taip pat neduoda ir negali duoti sutikimo (teisiskai asmuo yra neveiksnus iki 18 metu su kai kuriomis islygomis susijusiomis su artimuju ar globeju mirtimi) todel lytiniai santykiai su vaiku taip pat prilyginami prievartavimui ir uz juos yra ir turetu buti baudziama. Homoseksualumo atveju nera prievartos elemento, todel zmogaus teisiu organizacijos, lygiu galimybiu oganizacijos, bei kitos pasaulines organizacijos kovoja uz tai, kad dviem suaugusiems zmonems neturetu ir negali buti uzdrausta gyventi savo visuomenini bei lytini gyvenima.

 7. cia kaip su pasaulinio atsilimo http://www.laisveserdve.lt/Atsilimas-ar-atsalimas
  mistika :) pasake vienas”tirpsta ledynai” ir visi lyg papugos is paskos, kuria asociacijas, pasaulio gelbejima, nuo ko? tikrai jau – nera smegenu – imanoma viskas. gaila kad as neprieinu prie kokios informacijnos priemones o tai papasakociau kad esu ateivis :) ir is kur atskridau.

 8. ir ka? ir kas ta pasauline psichiatru asociacija? tai globalines valdzios priemone daryti su zmonemis ka nori ir kada nori. jums pasake kad tai normalu jus ir darote tai. pasakys globaline pasauline (…) kad su sunimi irgi normalu, jeigu norisi, kodel ne? jus ir darysite ir iteisinsite; o tuos, kurie sakys kad tai nera normalu, jus sodinsite arba naikinsite? jeigu jums tai normalu, kodel man tai turi buti primesta?

 9. Argumentai labai rimti, bet realybėje, kai tokios didžiulės organizacijos pradeda su kažkuo kovoti, tai tas reiškinys pradeda dar didesniais mąstais plėstis. Kaži kodėl? Pvz. aids, kiek milijardų skirta kovai su tuo, bet kasmet aukų tik didėja.

  Didžiulės organizacijos naudingos didelėms organizacijoms, o žmonės, mokslininkai, kurie realią naudą neša paprastiems mirtingiesiems, pradingsta be žinios, arba „nusižudo”.

  Kiekvienas mąstantis žmogus, žmogus kuris yra ne pilka masė, žmogus kuris suvokia, kad jo gyvenimas yra jo rankose, vadovaujasi savo galva. Mano galva, nereikia didelių mokslų, kad suprasti, kad nenormalu kai du vyrai… :) tai tiesiog juokinga :) aišku, žiūrint sveikom akim. Galų gale, tai elementarus hormonų išsiderinimas.

 10. Nuo 1973 metų Amerikos psichiatrų asociacija oficialiai atsisakė pripažinti homoseksualumą sutrikimu. 1992 metais iš naujausios ligų klasifikacijos ICD-10 homoseksualumą išbraukė ir Pasaulio Sveikatos Organizacija.

  Didžiausių pasaulio valstybių profesinės psichinės sveikatos organizacijos laikosi nuomonės, jog homoseksualumas nėra patologija, ir bet kokie bandymai teikti gydymo terapiją homoseksualiam asmeniui gali privesti prie psichinių sutrikimų.

  Pasaulio sveikatos organizacija (PSO, angl. WHO – World Health Organization) – tai Jungtinių Tautų Organizacijos padalinys, tarptautiniu mastu koordinuojantis visuomenės sveikatą, kovojantis su užkrečiamomis ligomis, organizuojantis pagalbos tiekimą ugdant nacionalines sveikatos apsaugos tarnybas.

  http://apps.who.int/classifications/apps/icd/icd10online/

 11. Darzoves(dauguma ju, ypac zalias darzoves, isskyrus bulves), vaisius, uogas, riesutus, seklas, kai kuriuos grudus (pvz.: grikius, speltas), pupeles, daigus, zoleles – visumoje augalines kilmes patiekalus, tai, ka gamta sutvere mus valgyti. Netgi zuvi galima kartas nuo karto suvalgyti, nepakenks, taciau rinkis giluminiu juros vandenu zuvis, kaip kardzuve, lasisa ir kt., jose daug Omega 3 alieju.

  Kai pradedi sveikai maitintis, kuom as niekada nemaniau, kad uzsiimsiu, pradedi visai kitaip i gyvenima ziureti, i sveikata, pradedi kitaip jaustis, nebenori saldumynu, visokio meslo, kurio pilna parduotuviu lentynose.

  Sekmes!

 12. Tai nei mėsos nei pieno, nei to, kas išauga iš dirvos nevertėtų valgyti… o tai kas tuomet lieka ?

 13. Bene svarbiausia homoseksualų teisė – teisė pasveikti, deja, yra ignoruojama medicinos, psichologijos, kai kurios valdžios (Niderlandai, Danija, Švedija ir kt.), visuomenės dalies, jau nekalbant apie pačius nelaimėlius. Na valdžiai ir medikams tai, ne paslaptis, pasipelnijimo šaltinis, tikrai ne pagalba nukrypusios psichikos žmonėms. Informacija, filmai, taip vadinamas menas, taip pateikia homoseksualų integraciją į heteroseksualią visuomenę, kad atrodo, jog tai natūralu, ir kitaip ne negali būti, antraip yra pažeidžiamos žmogaus teisės. Taip, pažeidžiamos ir ypač viena iš pagrindinių – teisė žinoti nukrypimo priežastis ir gydymosi būdus.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+