​​Hialurono ir botulino injekcijos – ne tik moterims

Įvairios grožio procedūros, apsilankymai estetinės medicinos klinikose ar kosmetologės kabinete dažniausiai siejami su dailiosios lyties atstovėmis. Dauguma vyrų – iš prigimties konservatyvesnės asmenybės, skeptiškai žiūrinčios į grožio ritualus ir grožio industrijos naujoves. Tačiau nuolat tobulėjanti estetinė medicina gali pasiūlyti procedūras, kurios pasitarnauja anaiptol ne tik grožio, bet ir geros savijautos, sveikatos atžvilgiu. Būtent dėl šios priežasties, šiuolaikiniai vyrai – ne tokie jau reti grožio klinikų lankytojai. Hialurono ir botulino injekcijos – vienos populiariausių injekcijų tiek vyrų, tiek moterų tarpe, tačiau siekiamas rezultatas šiek tiek skiriasi. Dėl kokių priežasčių vyrai peržengia grožio ir estetinės klinikos slenkstį ir ryžtasi injekcijoms?

Gausus prakaitavimas – nepageidaujamas vyrų trūkumas

 Viena kita raukšlelė veido srityje tikrai nėra pagrindinės priežastys, dėl kurių vyrai apsilanko grožio klinikose. Tačiau gausus prakaitavimas – problema, su kuria vyrai nenori gyventi. Itin gausus prakaitavimas, dar kitaip vadinama hiperhidrozė kasdien priverčia susidurti su nemaloniais pojūčiais, patirti nuolatinį psichologinį diskomfortą, sudvejoti savo saviverte ir galiausiai, atsisakyti pilnavertiško gyvenimo būdo. Gausus prakaitavimas dažniausiai pasireiškia delnų, pažastų ir pėdų srityse. Ši, iš pirmo žvilgsnio nepavojinga problema priverčia kasdien atidžiai rinktis drabužius, nuolat su savimi nešiotis nemalonų kvapą maskuojančias priemones ir vengti artimesnių socialinių kontaktų su žmonėmis. Norėdami išvengti šių nemalonių situacijų ir užkirsti kelią psichologinės būklės pablogėjimui vyrai atlieka botulino toksino injekcijų procedūrą. Tai nesudėtinga, greitai atliekama procedūra, kuri efektyviai išsprendžia prakaitavimo problemas ir vėl suteikia galimybę džiaugtis gyvenimu be įvairių suvaržymų ir psichologinių barjerų. Daugiau informacijos apie hiperhidrozės gydymo procedūrą galite rasti čia: https://grozioakademija.lt/paslauga/hiperhidrozes-gydymas/

Veido odos kokybė – svarbus rodiklis ir vyrams

Hialurono injekcijos – neblėstančio grožio ir jaunystės paslaptis, kurią itin vertina moterys. Hialurono injekcijos efektyviai kovoja su pastebimomis raukšlelėmis, formuoja veido kontūrus. Hialuronas į lūpas padeda sukurti trokštamas lūpų formas, suteikia lūpoms apimties ir tūrio. Esminis hialurono injekcijų privalumas – ilgalaikis odos drėkinimas, o tai svarbu ne tik moterims, bet ir vyrams. Hialurono rūgšties procedūra skirta lūpoms – panaikina nuolatinio lūpų sausėjimo problemas, o su išsausėjusiomis lūpomis tikrai susiduria ir vyrai. Sveikai atrodanti, elastinga, stangri veido ar rankų oda – racionalus noras, kurio siekia kiekvienas, savo išvaizda besirūpinantis vyras, o hialurono injekcijos – tiesus ir nesudėtingas kelias vedantis sveikos išvaizdos link.

 Hialurono ir botulino injekcijos yra savaime suprantamas dalykas tiek moterims, tiek vyrams visame pasaulyje. Šios procedūros nereikalauja didelių finansinių investicijų, daug laiko. Tad visai nesvarbu, dėl kokios priežasties nusprendėte išbandyti injekcijas ar kokios lyties atstovas esate. Svarbiausia – jūsų lūkesčius pateisinęs, o galbūt net pranokęs galutinis rezultatas, kuris padeda išvengti jus varginusių problemų ir suteikia galimybę žengti per gyvenimą aukštai pakelta galva.

Search

+