Kada plaukų slinkimas – normalu, o kada laikas ieškoti pagalbos?

Plaukai slenka visiems be išimties. Nesvarbu, ar plaukų slinkimas laikinas, ar nuolatinis – daugeliui žmonių jis gali būti emociškai sunkus. O kai kurios plaukų slinkimo rūšys ilgainiui net gali sukelti nuplikimą. Kiekvieną dieną, vykstant įprastam plaukų augimo ciklui, žmogus netenka iki šimto plaukų ir dėl to nerimauti nereikėtų. Prarastų plaukų vietoje užauga nauji plaukai ir taip, dažniausiai net nepastebint, plaukai atsinaujina bei išlaiko savo apimtį. Visgi, yra situacijų, kai plaukų slinkimas tampa nevaldomas, iškritusių plaukų vietoje naujieji neužauga taip greitai arba visai nustoja augti. Tuomet reikėtų išsiaiškinti tikslią priežastį, kodėl plaukai slenka, kad būtų galima parinkti geriausią būdą plaukų slinkimą sustabdyti arba bent suvaldyti.

Priežastys, darančios įtaką plaukų slinkimui, gali būti įvairios ligos (taip pat ir grybelinės infekcijos galvos odoje), gydymas (pvz., chemoterapija ir tam tikri vaistai), hormoniniai pokyčiai (pvz., nėštumas, gimdymas ar menopauzė), stresas, nesubalansuota mityba (ypač nepakankamas geležies ar baltymų kiekis), senėjimas, paveldimas plaukų slinkimas dėl genetikos ir kita. Visa tai gali sutrikdyti normalų, įprastą plaukų augimo ciklą. Priežastis, dėl ko slenka plaukai, gali būti net šukuosenos, kurios stipriai veržia plaukus. Kai kurios plaukų slinkimo priežastys yra nuolatinės ir sunkiai suvaldomos, o kitos – laikinos ir išsprendžiamos gana lengvai.

Tam, kad šią varginančią problemą būtų galima išspręsti, pirmiausia reikėtų kreiptis į gydytoją problemai nustatyti. Šis, savo ruožtu gali pasiūlyti atlikti kraujo tyrimus skydliaukės funkcijai ir geležies kiekiui nustatyti bei patikrinti galvos odą, ar nėra infekcijos požymių. Neradus jokių reikšmingų pakitimų, gydytojas gali peržiūrėti jūsų sveikatos istoriją bei paklausti apie šeimos narių plaukų būklę, ar giminaičiai patyrė plaukų slinkimą ir kokio amžiaus. Nenustačius priežasties, kodėl galėtų varginti plaukų slinkimas, gali būti paimta galvos odos biopsija, skirta patikrinti ar nėra kokių nors odos ligų.

Jei nėra atrandama problema, kurią reikėtų gydyti mediciniškai, REVÙ CLINIC plaukus sustiprinti galima atliekant tokias procedūras kaip galvos odos mezoterapija, PRP ar Dr. Cyj injekcijos. Čia dirbantys specialistai, atsižvelgiant į esamą problemą bei kliento norus, mielai pakonsultuos bei patars, kuri procedūra būtų naudingiausia, siekiant turėti sveikus ir vešlius plaukus. Klinikoje procedūroms atlikti naudojamos ploniausios rinkoje adatos, kurios maksimaliai sumažina skausmą ir diskomfortą procedūrų metu. Dar niekada nebuvo taip paprasta susigrąžinti plaukų grožį, tereikia patikėti jį į REVÙ CLINIC specialistų rankas. Plaukų slinkimas gali būti sutramdytas!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+