Interviu su Artūru

Artūrai, kaip jūs patekote į mūsų florantiečių forumą?

Taip gavosi, kad sutikau įdomių žmonių… Na seniai pasirodo pažinojau, bet teko arčiau pabendrauti. Pasirodo jau seniai turėjau ten eiti, bet kažkur ne ten klaidžiojau :)

Ir ką veikiate šiame forume?

Išdykauju :D Bendrauju, domiuosi kitų žmonių patirtimi, kaip tokie žmonės gyvena, ką jie jaučia.

Papasakokite apie savo gyvenimo būdą? Kokį maistą valgote?

Einu link florantizmo. Kartais dar valgau sriubą, bet kuo toliau tuo mažiau. Dabar nevalgau kepto maisto, pieno produktų, mėsos. Mėsos nevalgau jau daugiau kaip mėnesį laiko.

Ar sportuojate?

Sportuoju. Dabar tik užsiiminėju gimnastika, darau saltus :D laukiu kol orai atšils, tai pradėsiu bėgioti.

Ar esate sveikas žmogus?

Turbūt, kad sveikas. Neatsimenu kada paskutinį kartą buvau poliklinikoje, gal prieš kokius tris metus. Pamenu, kaip vaikystėje mane ten vesdavo per prievartą. Dabar jaučiuosi gerai ir man gerai.

Ar rūkote? Geriate?

Dabar nerūkau ir negeriu. Mečiau po naujų metų. Jau ankščiau norėjau pradėti naują gyvenimą, bet kai aplinkui buvo tik tokie patys žmonės, tai ir tas naujas gyvenimas tęsdavosi tik dvi savaites ir vėl nuo pradžių viskas.

Artūrai, kodėl jūsų gyvenimas pasikeitė?

Nes norėjau. Visą laiką žinojau, kad ne taip reikia gyventi kaip gyvenau. Man visą laiką buvo blogai. Na kai pradedi siekti to ko nori, pradedi suprasti, kad su tokių gyvenimo būdų tiesiog nieko nepasieksi. Bet ankščiau nebuvo šalia tokių žmonių, su kuriais būtų galima pasišnekėti, na taip kaip šiame forume.

Ar ir draugai pasikeitė?

Na jie liko pažįstamais. Iš tiesų aš jų niekad nevadinau draugais. O dabar paprasčiausiai su jais nebendrauju. Jeigu kur kviečia pasakau, kad esu užsiėmęs. Manęs tai visai netraukia. Neįdomu.

Kaip reaguoja artimieji į jūsų gyvenimo pasikeitimus?

Mama pasakė, kad į sektą įstojau, o sesė, kad dantys išbyrės :D Bet jie po 20 metų pamatys, kai patys bus pasenę o aš būsiu nepasikeitęs.

Ar tikite į Dievą? Koks jūsų požiūris į religiją?

Tikiu, bet man nepatinka pati ta žodžio sąvoka kurią pateikia religija. Man dievas yra kažkas aukščiau. Įsivaizduoju tai kaip kažkokią tai jėgą. Netikiu į jokias religijas, man juokingai tos religijos atrodo.

Artūrai, ar turite mergina?

Ne.

O idealą?

Nežinau. Aš pats dabar labai keičiuosi. Keičiasi viskas. Man išvaizda neturi skirtumo. Reikia bendrauti, žiūrėti. Svarbu, kad ji nebūtu tokia koks aš buvau ankščiau. Man svarbiausia, kad jei būtų tas pats įdomu kas ir man įdomu.

Kas jums įdomu?

Man įdomu tobulėti. Pradėti teisingai gyventi, neatitrūkti taip nuo gamtos, gyventi toliau nuo miesto. Bet nereiškia, kad išvis miesto reikia atsisakyti.

Kaip jūs žiūrite į pačią miesto sistemą?

Atsibodo jau vis į tai žiūrėt :D Absurdas ir viskas. Absurdas nuo pat lopšelio iki pačios senatvės. Visas žmogaus gyvenimas yra absurdas jeigu jis gyvena išvien su ta civilizacija.

Tai kaip tada kursite šeima, jei visur absurdas?

Statysiuosi namą vienkiemyje :D na nebūtinai vienkiemyje, iš tikro tai būtų fainai padaryti tokį nuosavų namų gyvenamąjį kvartalą, 30 kilometrų nuo miesto ir, kad ten visi tokie patys žmonės gyventų, panašiai mąstantys, na kad požiūris į gyvenimą būtų tas pats. Nes kai vienas tai ir esi vienas, o kai visi bendrai tai visai kitaip. O mokyklos tai yra nesąmonė. Reikia pačiam prasimušti, vaiką pačiam išmokyti ir pastatyti vietoj savęs dirbti. O kas tos mokyklos, aš pavyzdžiui nieko neišmokau mokykloje. Viską ką išmokau tai pats išmokau :D

Ar atsisakysite darbo mieste?

Tai nebūtina visai pabėgti nuo miesto. Reikia turėti kažkokį tokį darbą kuris neštų ir pelną ir malonumą. Kiekvienam individualiai. Iš tikrųjų, kai žmogus pradeda keistis tai gali atsirasti ir kitų dalykų kas traukia. Gal pavyzdžiui sugebėsi paveikslus tapyti ir visi juos pradės pirkti vien tik dėl to, kad tu randi tą harmoniją kurios žmonėms taip trūksta. Svarbiausia, kad tai teiktų malonumą. Reikia atrasti save. Gyvenime yra daug galimybių, tik reikia noro.

Ką patartumėte žmogui, kuris nori pradėti keistis?

Reikia laiko ir noro. Ir daug informacijos. Žmogus gavęs informaciją apie mėsą gyvenime jos nebevalgys, badu mirdamas geriau šieną valgys :) nes kai žmogus gauna informaciją pasikeičia jo mąstymas. Pavyzdžiui aš irgi negalėjau mesti valgyti mėsos, valgiau kol į galvą neprisidėjau tiek visko apie mėsą, vegetarizmą ir gamintą maistą. O dabar visiškai nebenoriu gyventi taip kaip gyvenau. Aišku nesinori visko iškart mesti, viskas palaipsniui, bet vistiek viskas radikaliai keičiasi. Domėdamasis apie vegetarizmą priėjau prie tokios išvados, kad vegetarizmas nedaug skiriasi nuo mėsos valgymo. Vienintelis dalykas kuris tikrai išsiskiria nuo mėsos valgymo ir vegetarizmo yra florantizmas. Daugiau niekas. Niekas negali prilygti žaliam maistui. Buvo toks vaikas kuriam nuo gimimo niekad nedavė gaminto maisto, tai tas vaikas gyvenime nėra sirgęs. Jis visada ramus, tylus, tiesiog pasaka, ko nepasakysi apie mėsą valgančius vaikus.

Ar pats mokėtumėte teisingai auginti vaiką? Turite tam informacijos?

Mokėčiau, bet dar per anksti :) dar reikia gyvenimą susitvarkyti. Dar trūksta informacijos kaip apsaugoti nuo viso šito. Dėlto ir reikia bendruomenės, kur visi panašūs žmonės gyvena ir, kad vaikas visa laiką matytų, kad visi taip gyvena. Nes jeigu jis bus vienas, jam bus nuobodu. Jis norės su kažkuo bendrauti, o kieme nebus su kuo. Ir bus taip, kad tu vaiko neapsaugosi, jis eis paskui kitus ir gali greit palūžti. O kam to reikia?

Gal ir jums taip buvo?

Ne, manęs tai išvis niekas neauklėjo :D pats per viską perėjęs. Vis buvo kažkas ne taip. Ko tik nesu prisidirbęs. O dabar pagaliau ramu :)

Ačiū, Artūrai, už interviu. Labai džiugu, kad yra tokių kaip jūs žmonių, kurie pasiryžta keistis ir eiti šviesiu tobulėjimo keliu.

Brangūs forumo lankytojai ir svečiai, jeigu jums kada iškils klausimų, Artūras ir kiti šio forumo nariai atsakys į jūsų klausimus ir padės jums pasiekti trokštamą sveikatą!

3 Komentaras

  1. Be abejo, bandom :) jau,
    tačiau vienytis gali tik žmonės be kompleksų… ir nebūtinai gyventi šalia, vienybė yra ir draugystėje, būtent nuoširdume… ir kiekvienas savo veiksmais rodo … su kuo jis kuria „gyvenvietę”. Šis forumas irgi savotiška gyvenvietė, ir tie kas yra čia ir bendrauja – gyvena, jau kuria ir materialią gyvenvietę.

  2. Man tai patiko idėja dėl panašaus požiūrio žmonių gyvenvietės, tikrai gal reik vienytis ir kurt tą ramybę…

  3. :) na ką, kažkaip kitą karta rimčiau reikės į viską atsakinėti o taip labai daug jumoro čia pas mane :P

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+