Jau valgau flora

Aš jau pusmeti si saita seku ir tris menesius fora valgau nes vasara visokiu vaisiu pakanka. as daugiau vaisius valgau mazai darzoviu, noriu pasiнteirauti.jauciu alki lengvas jis man ir netrugdo bet jauciu silpnumas. pagal jusu floroprograma as atitinku laikausi, nes gyvenu Kacergineje grazioje ramioje vietoje turiu savo soda siltnami ir viska ko reikia. Tikrai esu labai rami ir puikiai kontroliuoju emocijas todel iir panorau ši metoda pabandyti. Kodel taip jauciuosi? ir ar rudeni butu tinkama testi. nes galiu tai daryti tik si busena truputi jaudina.

1 Comment

  1. Viskas labai individualu. Dar svarbu ir amžius, ir sveikatos padėtis. Mes gi visi skirtingi, pas vienus daugiau šlakų, pas kitus mažiau nuodų, toksinų visokių, svardu ir dvasinis komforto lygmuo, ir kokios treniruotės. Alkis gali būti jaučiamas dėl reikalingo organizmui mikrofloros trūkumo, kai jums trūksta enzimų kad surinkti organizmo statybos plyteles iš gyvo maisto. Pas jus kol kas gyvas maistas blogai pasisavina. Reikia laiko, kad pūvanti mikroflora, kurią mes užauginome valgydami apdorotą maistą, ir kuri tą maistą utilizuodavo, reikia kad ji užaugtų nauja, kitokia. Abi mikrofloros nesuderinamos. Galima spėti, kad jeigu jūs valgote gyvą ir staiga vėl mirusį maistą, tai mikrofloros atsinaujinimas užsitesia, nes jos kovoja. Tačiau vėlgi labai individualiai. Jeigu jūs turite visas sąlygas ir maitinatės tik vaisiais, o ar tik? Gal geriate arbatą ir ką nors virtą?
    Alkis gali būti tiesiog ir psi faktorius. Gi mes visi įpratome, kad nuo vaikystės skrandis būtų pilnas, o florantiečio skrandis tuščias :)
    va jis ir neturi ką veikti… Tai laikina.
    Nėra gerai, kad nevalgote riešutų. Pabandykite valgyti riešutus kiek tik telpa. Be abejo kramtyti reikia gerai ir ilgai. Man riešutai duoda energiją jau trečioje dienoje jeigu būna silpnumas. Bandykite daugiau gerų emocijų, nes tai organizmo vitaminai.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+