Koka kola, išplauna visą sveikatą

Jeigu vis dar perkate koka kolą ir kitais pavadinimais ją įvardintus gėrimus sau ir savo vaikams, nesistebėkite sveikatos sutrikimais. Apie tai jau rašoma daug, bet nepakankamai, kad žmonės nenuodytų savęs. Gi taip paprasta sveikai atsigerti… tam gamta sukūrė vandens šaltinius. – JAV kelių policija turi savo mašinoje porą buteliukų kolos, koka – kolos ar kitokios kolos, kad po avarijos nuplauti kraują nuo plento. – Kad išvalyti tualeto klozetą išpilkite kolos buteliuką ir nenuplaukite valandą. – Kad nuvalyti rudžių dėmes nuo mašinos bamperio patrinkite jį suglamžyta folga pamirkyta koloje. – Kad panaikinti automobilio baterijos koroziją, palaistykite koka – kola. – Kad atsukti surūdijusį varžtą, apsukite jį skudurų sumirkytu koka – koloje. – Kad darbinius rūbus išplauti nuo baisių dėmių įpilkite koka -kolos į skalbimo mašiną kartu su milteliais. – Automobilio langus gerai valo koka – kola. – Aktyvi koka kolos ortofosforinė rūgštis ph2.8; Per 4dienas ištirpdys jūsų nagus. – Distribiutoriai (koka kolos) jau 20 metų naudoja ją savo sunkvežimių variklių valymui. Daugybėje šalių koka – kola uždrausta. Indijoje koka – kola naudojama kenkėjams naikinti. O dabar pamąstykite, kas vyksta su jumis, kai geriate šituos nuodus? www.sveikata666.lt

5 Komentaras

  1. Sutinku, politikai užsiima šou su Karaliumi, išpūtė burbulą tik todėl, kad jis drįso pasakyti tiesą, kad alkoholis bakterijų šlapimas, o ką ne? Kas gali įrodyti, kad ne? :) O kadangi beveik visas seimas geria tą šlapimą, be abejo Linas Karalius tapo rakštis visų ….s. O va coca – skystas mėšlas praeina į Lietuvą…. nes kokia politika – tokia ir produkcija. Ir man visai negaila, Jelena, nes aš to nevartoju, o jeigu kiti geria colą ir kitus š, tai jų reikalas, gal jie tiesiog lėtiniai savižudžiai? Žmonės tiesiog neturi kur dėti pinigų ir mėgsta sirgti…

  2. Gaila, kad vyksta toks dalykas, kaip bendrovės koka kolos gamybos bazavimasis Lietuvoj, Alytuje. Latviai, estai susigaudo, kas ta kola, neprisileidžia jos gamybos ar ją nutraukė, o va lietuvaičius kažkuom jos platintojai suviliojo. Kai kas sako „garbė, kad va vienintelė iš Baltijos šalių, kurioje…blablabla…” Gėda, o ne garbė tėvynėje brudą koncentruot.

  3. „Koka kola, Pepsi” ne tik žudo organizmą, bet ir iššaukia priklausomybę… „nušokti” nuo šių gėrimų priklausmybės yra sunkiau nei mesti rūkyti… deja… Kas nori būti storas, ir pūstis be perstojo, tam reikia gerti Koka kola ir valgyti Macdonoldo sumuštinius, tai sukuria sotumo iliuziją, kūnas plečiasi kišdamas į savo sandėlius šitą substanciją, o organizmas praktiškai badauja. 70% amerikiečių jūs manote turi didelį viršsvorį, nes dykaduoniauja? Ne, jie valgo šią ir panašią produkciją.

  4. Seimas pritarė pasiūlymui uždrausti energetinius gėrimus pardavinėti nepilnamečiams. Tikėtina, kad bus priimta ta įstatymo pataisa. Teigiama, kad vaikų sveikata tampa aukštesniu interesu, nei verslo interesai.
    Žinoma, kad energetiniuose gėrimuose esantis kofeinas ir kt. stimuliatoriai 10 kartų viršija normą, pagal kurią jis yra parduodamas. Tuo jie yra pavojingi jaunam organizmui, nes kelia agresiją, nerimą, sukelia širdis ritmo sutrikimus.
    Yra šalių, kur energetinius gėrimus, viršijančius stimuliatorių normą, draudžiama iš vis pardavinėti. Kanadoj – įspėjimai ant pakuočių. Vokiečių mokslininkai iš vis siūlo uždrausti tuos gėrimus šalies rinkoje.
    kaip gi bus Lietuvoj?

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+