Kas stveriasi arklo ir žiūri atgal…

Kas stveriasi arklo ir žiūri atgal, tas nieko nesuars, nes eis atbulas…

Pradėjai – nesustok. Sustojai – esi nevertas permainų… nes sustojęs į jas nusispjovei. Viskas bus jau kitaip, nei nebūtum sustojęs.

Būna, galva nežino, ką daro kojos ir rankos, net nesupranta, ką kalba burna. Kad pajudinti savo užpakalį ir atsikratyti problemų reikia turėti energijos. Tik energija gamina energiją. Neturi energijos – reiškia sėdi ant stimuliatorių: kavos ir t.t. 10 metų bando mesti gerti energetikus ir niekaip nenumeta, nes be kavos galva nebedirba. Keisti žmonės nevalgantys  mėsos, bet kasdien save tručijantys kava, kvaišalais, kitom augalinėm psipriemonėm. Gyvunėlių gaila, o savęs ne? Sako: nežinau, ką valgyti, nuo floros neprivalgau, tai sėdžiu ant pieno produktų, kurie gamina gleives ir be slogos žiemos nebeįsivaizduoju. Sakau: pavalgyk nevaidindamas sveikuolio, jeigu tokiu nesi. “Ką tu!!!”, šaukia ant manęs: “išprotėjai!, ką man siūlai”. Vien žodis “dešra” sukelia psichozę. Ar tai sveika?

Didybė, noras išskirtinumo, tokie dideli: va, esu geras – nevalgau mėsos, bet savo nepasitenkinimu, emocijų nebevaldymu, “ėdu” save ir savo artimus, draugus ir net nuosavą šunį, mušdamas ir kaukdamas ant jo. Bet aš nevalgau mėsos. Aš “didis”.

Mielieji, kas yra tikras vegetaras ar veganas, tas energijos turi tiek daug, kad visavalgiams nesuvokiama. Sveikas būdas: sportas, darbas, kūryba, ekstrymas, natūralumas, draugai, atradimai ir daugelis tampa – individualistais.

Pažiūrėkime į savo veidą. Jaunas ar senas – nesvarbu. Senatvė neišvengiamybė; ji nedaro žmogaus kvailo ir pikto. Senatvėje veidas turėtų skleisti ramybę ir džiaugsmą, kad tiek daug suprasta, padaryta, ir yra laisvė nuo  klaidų. Gražus ar ne, ne tai svarbu. Svarbiausiai akys ir veido išraiška.  Akys užgesę, liūdnos, piktos, ne dėl senatvės, o dėl nereikalingumo savęs paties sau. O kodėl esi net sau nebereikalingas? Nes nėra energijos, ir tik po kavos, kito dopingo, jos šiaip taip surusena, ir žmogus jaučiasi gyvas… Bet tai priklausomybė nuo… puodelio: pradžioje geriamo… vėliau… sėdimo… J O daba pagalvokime, jeigu žmogus neįgalus dėl savęs mylimo atsisakyti puodelio, kam jis įgalus? Puodelių žmones net nesupranta, kad vaikšto iš paskos… paskui puodelįJ… bet viskam ateina… pabaiga.

Vartojant dėl skonio, pasibovyjimui, be liguistos priklausomybės, kava, kakava ir t.t. nieko blogo nespėja padaryti. Nuodas retsykiais, mažoje dozėje skatina apsaugines organizmo reakcijas… Mes daug daugiau nuodų suvalgome, kai neskaitome etikečių… kur rašoma, kad jis padarytas iš E ir BE. O jau vaisiai ir daržovės… nieks nežino, ko prifarširuoti…

Pradėjai – tęsk, tęsi – išmok, išmokai – parodyk, parodei – kitus išmokyk.

Nugalėk problemas, sunkumus mylėdamas savo veiklą, draugus, namus, tai, kame gyveni. Ir amžius neturi jokios reikšmės. Nei vyrai, nei žmonos čia nežaidžia…. Tai tik mūsų asmeninis individualus reikalas: norime eiti ar norime neiti.  Darome tai, ką norime, o tada gauname teisingų norų rezultatą: laimę, gerą savijautą, daug energijos arba neteisingų norų rezultatą – atvirkščiai. Ir tai vyksta pas kiekvieną: į viršų arba žemyn, į kairę arba į dešinę, ir kol žmogus gyvas – vyksta visada. Jeigu to nežinome – reiškia tai darome nesąmoningai.

Būtina liautis savęs gailėtis, verkšlenti, vaidinti nelaimingus, nes tuomet tokiais ir tampame. Liautis “varyti” ant visų ir savęs, sukti savyje negatyvą, liūdesį, nepasitenkinimą, nes visa tai yra mūsų pasirinkimas: daryti arba ne. Todėl, kai aš matau susisukusį veidą pilną nelaimingumo, suprantu, kad žmogus išėjo į gatvę kitų gązdinti… Tik kad niekas jo nebijo, tiesiog apeina ir tiek; o jeigu su tokiu tenka reikalų turėti, tai jie stringa, užsidelsia, nepavyksta, sunkiai pavyksta. Nes toks žmogus – kančios savanoris; nepasitenkinimu apie save kuriantis atitinkamą aplinką. Kalbu su susiraukusia moterim: nusišypsok, gi kenki pati sau su sava nuotaika. Deja, ji gali tik dirbtinai šypsotis su pastangomis… O jūs elkitės taip, kad būtų ne dirbtina, o natūrali šypsena, vidinis pakilimas, laisvė nuo negatyvo, kritikos, drąsa gyventi gyvenimą, kuris yra čia ir dabar.

http://realybeskorektorius.simplesite.com/432985630

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+