Kiek vandens gerti?

Lankytoja Neringa sako:

Quote:

vandens isgeriu apie 2l per diena,vasaros metu daugiau,sportuoju,domiuosi sveika mityba.bet kiek isgirstu negiamybiu savo adresu,vien del to,kad pasirinkau si kelia-esa-nuo kruopu kosiu, darzoviu susirgsiu veziu,o nuo tokio kiekio vandens man inkstai atsisakys.ar yra palaikanciu sia nuomone?as su ja kategoriskai nesutinku.beje-valgau ir mesa ir zuvi-tik gal kiek maziau nei daugelis

:) aš nesutikčiau tik su … kategoriškumu, nes tas kategoriškumas man ne kartą yra virtęs priešingybe :)

O dėl vandens, tai čia reikalas, kurio naudingumą ar kenksmingumą jums pačiai parodys laikas. Man toks meniu asmeniškai netinka, nes aš ir taip daug skysčių gaunu iš gyvo maisto, todėl vandenį geriu tik po negyvo maisto, kai jaučiu poreikį.

Dėl jūsų pažįstamų…. tai žmonėse yra visokių nuomonių, jeigu imti į jas žiūrėti, tai niekur nenueisime, tik sumaištį mums tai sukelia. Geriau būtų, kad draugai palaikytų…
Jums tinka toks gyvenino būdas, jūs sveika, energinga, pas jus stabili emocinė būsena – reiškia jums tai yra gerai. Kam jums jaudintis, kas ką mano? Aš pati kažkada bandžiau daug vandens gerti prieš badavimus, tai prisiversti išgerti save didesnį kiekį …negalėjau, nemėgstu prievartos :) bet pastebėjau, kad organizmas kažkaip įpranta ir net prašyti ima to vandens. Tas mane sustabdė, nes tokio įpročio irgi nenorėjau, ir nustojau prieš badavimus daug gerti. Man nepatinka dar ir tai, kad į tualetą paskui dažnai reik eiti, na jeigu neišprakaituoju su fiziniu krūviu.
Bet jeigu jūs viską valgote, tai grynai mano nuomone, jums tinka daug vandens gerti, kaip ir logiška.
Na gal kiti ką dar parašys…

7 Komentaras

 1. 1-2 stiklinių vandens per dieną tikrai nepakanka.. turint omeny tai, kad mūsųorganizmą sudaro apie 70% vandens, o su kiekvienais metais, skysčių lygis vis mažėja, tai vanduo tieisog būtinas.. ir kuo organizmas senyn, tuo daugiau jam reik, kad būtų palaikomas tiek odos elastingumas, tiek pati mūsų savijauta :)

 2. vandeni reikia gerti ir nemazai!!jokie kiti skysciai jo negalu pakeisti nes musu organizmas juos vis teik turi perdirbto i vandeni tai kam eikvoti savao energia bereikalingam darbui kai galime gerti vandeni ir nesukti galvos :) as asmeniskai isgeriu per diena 30ml/1kg nes tiek reikia kiekvienam zmogui per diena ir kiekvienam skirtingai, o jei geriu kavos dar dvigubai tiek kiek jos isgeriau nes kava, arbata istumia is musu organizmo skyscius, o vandens trukumas musu organizme sukelia virs 180 ligu, cia nekalvant apie vandens kokybe ir koki vandeni mes turetume gerti :)

 3. Vanduo … visa planetos flora ir fauna pastoviai geria vandenį. Gamtoje taip yra, kad vanduo teka upėmis, ir maitina, plauna, tvarko viską, o be vandens vaizdas vienas … raukšlės, išsekimas ir pastovus nerimas, kaip ir potvyniai, kai per daug drėgmės: išburkimas, pūvimas… Todėl, jeigu organizmas prašo vandens, tai normalu… Jeigu pats vedi sveiką gyvenimo būdą, o reiškia kasdien turi fizinį krūvį, o jeigu dar ir tobulini jį, tai normalu, kad vandens organizmas nori, ką tu bevalgytum. O jeigu kasdien žmonės neturi gero fizinio krūvio, tai jų orgainizmo apykaita lėta, viskas užsistovi, kaip ir psichika pasidaro „vialaja” :) tada koks skirtumas gersi negersi…
  Aš asmeniškai po gero krūvio visada noriu gerti ir geriu tik šulinio vandenį :) nesukdama sau galvos, kas ką mano ką ir kiek reikia gerti :)

 4. Kalbėsiu už save. Aš dažniausiai išgeriu 1-2 stiklines vandens per parą. Kai buvo karšta, išgerdavau daugiau. Ryte iškart po mankštos išgeriu pirmą stiklinę tam, kad pravalyt organizmą, paruošt jį darbui. O kitą stiklinę kartais išgeriu vakare, o kartais tos kitos ir nebūna.

 5. klausimas: gerti norisi vel ir vel o cia kiti zaliavalgiai sako kad jie nieko nebegeria pakanka vaisiu? kaip cia gaunasi?

 6. dažniausiai išgeriu 1 stiklinę vandens per dieną, kartais 2. Vieną ryte, kitą vakare. Aišku, tai nėra griežta taisyklė, tiesiog taip natūraliai susiformavo.

 7. oho 2l per diena? man tiek vandens visai savaitei užtektų :)
  gryno vandens aš geriu mažai, nes nemėgstu „fasuoto” ar iš čiaupo, o iš šaltinio parsivežu tik vasara. Per dieną išgeriu gal 2 stiklines skysčių, arbata ar sultis, man užtenka. O vasara dar mažiau, nes valgau daugiau uogų, vaisių, tai nesinori gerti.
  bet gal, jeigu valgote žuvį ir mėsa, tai vanduo labiau reikalingas.. organizmas vandens pagalba valosi. tai taip, sutinku, logiška :)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+