Patarimai pilnoms moterims

Moterys, norinčios rimtai užsiimti savo apimčių mažinimu, turėtų žinoti šiuos paprastus ir lengvus patarimus. Jeigu moteris permaitina savo vyrą, tai jis turi visas galimybes tapti impotentu. Todėl moteris, vyrą turi maitinti švelnumu, meile, o ne mėsa.

1. Pirmame lieknėjimo etape, būtina išlaikyti nekintantį svorį, reiškia nepilnėti ir nelieknėti. Taip pat labai svarbu psichologiškai nusiteikti lieknėti lėtai, negrįžtamai. Dar būtina sąlyga – palaikyti gerą nuotaiką, ir daug šypsotis.

2. Kokia bebūtų figūra, stenkitės išryškinti gražiausias savo vietas, dėl savo vyro. Vaikščiokite minkštai, išdidžiai ir džiaugsmingai.

3. Stresus puikiai pašalina mylimas vyras; sekso metu galima lieknėti dažniau, nei nuo valgio.

4. Mylėkite save ir būkite savim pasitikinčios. Jūsų veidas, kūnas ir figūra – gamtos dovana jums.

5. Gera nuotaika, džiaugsmas, ypač švelnumas su vyrais – kelias į jūsų sveikatą.

6. Šeima, vyras, namų židinys, bet tik ne vienatvė!!!

7. Kuo mažiau būkite virtuvėje, ir kuo dažniau šokite, eikite pasivaikščioti, lankykitės gamtoje, auklėkite vaikus; kuo mažiau valgykite – tai kelias į gyvenimo džiaugsmą.

8. Jeigu moteris permaitina savo vyrą, tai jis turi visas galimybes tapti impotentu. Todėl moteris, vyrą turi maitinti švelnumu, meile, o ne mėsa.

9. Kokybiškas mylėjimasis ir didelis maisto kiekis yra nesuderinami dalykai. Geriau, mažiau valgyti, daugiau judėti, mylėti gyvenimą – tai tiesioginis kelias į lieknėjimą.

10. Norint, kad oda turėtų gerą aromatą, vieną dieną reikėtų valgyti tik žalią augalinį maistą. Tą dieną būtina suvalgyti apie 1 kg žalių daržovių ir žolių, galima truputį augalinio aliejaus. Patartina išgerti iki 3 litrų vandens. Ryte – papusryčiauti daržovėmis, salotomis, atsigerti, ir dar du kartus taip pat pavalgyti dienos bėgyje. Tokiu būdu mylimųjų žmonių organizmai apsivalys, plaukai ir oda skleis gerą natūralų aromatą, o nedidelis alkis viduje sukurs erotišką lengvumą, filosofinį žvilgsnį ir išaukštintą ekstazę. Tokia žalia diena yra vienas iš daugybės variantų, maksimaliam atsipalaidavimui, gerai nuotaikai, nepersivalgyti, nepraleisti virtuvėje visą dieną, nepatirti streso, o jėgas skirti fiziniams pratimams. Mokslininkai nustatė, kad seksualinio aktyvumo praradimas, kamuoja tuos, kurie rūko, vartoja alkoholį, kofeiną, daug valgo ir naudoja įvairius vaistus. Taip pat didelę įtaką turi sintetiniai drabužiai, ypač apatinės kelnaitės ir važiavimas dviračiu. Ilgas sėdėjimas prie televizoriaus mažina seksualinį aktyvumą ir didina imlumą ligoms. Reikia išmintingo savęs pažinimo iš vidaus, ne iš išorės. www.sveikata666.lt

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+