Organizmo parazitai

Apie tai sužinojus, daug kam iškart persiverčia visas pasaulio vaizdas, ir pradedama visokiausiais būdais alinti save, įvairiom valymosi technikom. Logiška jog, kuo sveikesnį, arba tiksliau sakant, organizmui tinkamesnį maistą valgant, tuo organizmas stipresnis ir dėl to atsparesnis visokiems biesams, parazitams ir sunkumams. O tinkamiausias maistas, kaip praktika rodo, yra tik tas, kuris natūraliai auga gamtoje, subrandintas saulės, palaistytas lietaus vandens, prisotintas natūralaus, švaraus oro.

Parazitai, grybeliai ir kitokie kenkėjai

Pastebėjau, kad žmonės gyvendami savo įprastą gyvenimą, puikiai jaučiasi, valgo sugadintą maistą ir džiaugiasi gyvenimu, iki to momento, kol nesužino, kad jų organizmas, didele dalimi susideda iš jame gyvenančių parazitų, kurie nuolatos kariauja vieni su kitais. Apie tai sužinojus, daug kam iškart persiverčia visas pasaulio vaizdas, ir pradedama visokiausiais būdais alinti save, įvairiom valymosi technikom.

Užterštumas parazitų populiacijomis

Visavalgiai. Apie juos nėra nė ko kalbėti, tai yra ne tik bakterijų, virusų ir kitokių parazitų kapinynai, bet tai ir didžiuliai savartynai, kuriuos net parazitams sunku suspėti apdoroti. Vegetarai. Pagrinde maitinasi sugadintu maistu, tiesiog, išmesdami patį baisiausią nuodą – mėsą. Todėl vegetarizmas nėra joks pasiekimas, ir sveikatos tame tik vos daugiau nei visavalgiai turi. Veganai. Veganai kaip ir vegetarai, maitinasi nesveiku maistu, atsisakydami kai kurių maisto sudedamųjų dalių, prie kurių yra pratę, bet nepakeisdami jų natūraliu maistu, o tik cheminiu būdu išgautais papildais, produktais ir pan. Toks maistas yra negyvas, todėl tai netgi ne maistas, o kažkoks bandymas išlikti gyvam. Florantiečiai. Florantietis yra plati sąvoka, kuri reiškia, jog jeigu žmogus serga, maitinasi nesveikai, gyvena neharmonijoje, tai jis nėra florantietis. Todėl ši gyvenimo būdo rūšis yra tinkamiausia, bet norint ją prieiti, parazitai turi būti išnaikinti, arba kitaip sakant, organizme turi gyventi tik tie kurie padeda, o ne kenkia.

Parazitai

Susipažinus su šia gyvenimo būdo skale, matosi, jog kuo žmogus maitinasi kenksmingesniu maistu, tuo didesnis jo kūno užterštumas, ir todėl jame gyvena daugiau parazitų. Taigi, nėra ko jų bijoti, nes jeigu nebūtų tų parazitų, kaži ar valgydamas mėsą, žmogus apskritai liktų gyvas. Juk dažniausiai žmones valgo per daug, persivalgo, maistas visiškai netinkamas, negyvas ir t. t… Taigi, tobulas žmogaus kūnas nespėja viso to savartyno pats apdirbti, todėl ir kviečiasi į pagalbą – parazitus, arba kitaip sakant – sanitarus. Sanitarų bijoti nereikia, nes kur purvas, ten ir tie, kurie jį mėgsta. Juk visata nemėgsta spragų. Taigi savo organizmo valymąsi, pradėti reikėtų nuo gyvenimo būdo. Grįžus į teisingą kelią, viskas savaime susitvarkys. © Marius Metrikis, www.sveikata666.lt

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+