Vyrų laimė

… silpnų nervų moterims, geriau neskaityti, čia kalbės šaltas, vyriškas pragmatizmas. Kuo arčiau 40-ies tuo daugiau pažįstamų ir bendraamžių išsiskiria. Dauguma išeina ne pas jaunesnius, o tiesiog, išeina, nes nebegali ilgiau taip gyventi. Gyvenimas su šiuolaikine emancipuota moterimi nepateisina suaugusio vyro psichologinės energijos eikvojimo, kuris jau senai nėra hiperseksualus. Sako, kad egzistuoja laimingi vienetai. Tačiau kas juos patikrins, ar jie tikrai laimingi.
Visi kenčia, dažniausiai dėl dviejų priežasčių – godumo ir atsakomybės jausmo: kas bus su vaikais; ką pasakys giminaičiai; kaip aš vienas, viena gyvensiu, jeigu atiduosiu bendrą užgyventą turtą, mašiną, žemę? Ar jūs esate kur nors girdėję apie vyrų laimę? „10 būdų padaryti moterį laimingą“, „20 būdų suteikti moteriai orgazmą“, „100 žodžių, kuriuos nori išgirsti mylimoji“. Štai tokia moteriška laimė publikuojama visur, o kur yra rašoma apie vyrų laimę? Apie tai, kaip padaryti vyrą laimingu, jeigu kas nors ir prabyla, tai tik moterys, kuriuos per šovinistinius „xi xi“, arba per glamūrinius „siu siu“ kalba apie mus. Kad vyrai šia tema rimtai kalbėtų, nė kart negirdėjau. Vyrai įtikino save, kad diskusija apie vyrų laimę yra silpnybės požymis, ir kad nugalėti šitą klaidą, reikia labai daug drąsos. Iš tikrųjų tokia nuomonė yra pasenę stereotipai, kurie laikosi tik todėl, kad niekas nesiimta drąsiai ir garsiai jų šalinti.
Kažkada buvo tokie moterų lozungai „mūsų moters dalia – mylėt ir kentėt“, ir per šį lozungą moterų emancipacija padarė didelį žingsnį į priekį – tiek toli, kad jau atėjo laikas emancipuotis ir vyrams. Nebūtina rinktis į mitingus ir kovoti už vyrų teises. Tiesiog reikia atrasti, tiek vyrams, tiek moterims, vieną atsakymą į tokį klausimą: o kam mums reikalingas, moteriškos lyties žmogus, pilnas kultūrinės ideologijos, kuris sulaukęs 40-ies metų, netenka vienintelio dalyko, kuris jį darė moterimi – išorinio patrauklumo. Ką mums daryti su tokiu egzemplioriumi? Žmogus, vakar padavęs dokumentus skyrybom, sako: „kodėl aš turiu visą tai, kas iš jos liko, toliau kentėti“? Žiūrėkime į įvykius su sveiku cinizmu. Atmeskime meilę – seilę, kurią sugalvojo žydai, kad pinigų mokėti nereiktų. Pilnas paketas moteriškų paslaugų šiandien kainuoja nuo 30000 iki 100000 rublių (Maskvoje), priklausomai nuo kokybės. Pasirinkimo variantų labai daug. Ir aš galiu nusipirkti bet kokią paslaugą. Sekretorė su intymu kainuoja 80000. 10000 duokime kokiai nors tetulei, kad ji kasdien išvalytų namus. Kyla klausimas, kam man reikalinga ši išbalusi, papilkėjusi, neadekvati isterikė, kuri dar ir rūko mano kambary? Yra dar ir kitas variantas, už 30000 išsinuomoju butą, kokiai nors be kompleksų studentei, su teise penktadieniais ją aplankyti. Galų gale, galima tapti pastoviu lankytoju, elitinio bordelio, kas visada suteikia prestižą. O kaip gi šeimyninė laimė? Vaikai? O kaip gi dvasinė šiluma? Taip, tai yra vertinga. Bet gi šito viso jau nėra. Nėra nei šilumos, nei laimės, nei motinos auklėjimo. Šito nėra ir būti negali, todėl, kad 90% miesto moterų, net jeigu jos užaugo kaimuose, labai greitai tampa tokiomis, apie kokias aš čia ir kalbu. O likusių, 10%, labai mažai, kad rizikuoti ir su jomis susituokti. Ką su ja darysi, jeigu ji taps neadekvati žmona? Įstatymai, kultūrinės normos, visa tai ne toje pusėje
Moteriškų paslaugų paketas, kaip alternatyv

Toliau, silpnų nervų moterims, geriau neskaityti, nes dabar kalbės, šaltas, vyriškas pragmatizmas. Kodėl vyrai ženijasi? Į šį klausimą yra romantiškas ir neteisingas atsakymas, kurį dauguma vis kartoja… Iš tikrųjų, bet kokioje vyro ir moters sąjungoje, neišvengiamai įsijungia – santykių ekonomika, vadinama „tu man, o aš tau“. Jeigu, kas nors pažeidžia šį nerašytą reglamentą, tai veda į santuokos nutraukimą, ir neišvengiamai į meilės dingimą. Įsivaizduokite sau, kad jūsų vyras tampa pasyvus, netenka jokio noro dominuoti ir ko nors siekti gyvenime. Kokie bus jūsų veiksmai? Be abejo, vyras greitai pamatys užgesusias savo žmonos akis. Lygiai taip pat ir moteris, kai tik ji pames visą savo moteriškumą, išskyrus lytinius organus, anksčiau ar vėliau, ji užmuš save, vyro akyse. Būti tokiai neatsakingai, šiuo klausimu, dėl savo vyro, jai leidžia mūsų įstatymai ir visuomenės kultūros normos. Bet po 40-ies metų, ateina iliuzijų mirtis ir gamta viską sustato į savo vietas.
Didžioji vyrų dauguma, neturi jokių priežasčių ir noro, turėti kokius nors santykius su tokia moterim. Tie, kurie įklimpo, pradeda jausti didžiulį norą išeiti. Todėl, kad vienintelis „tu man, aš tau“ pas šią moterį buvo jos nežemiškas grožis, kurio jau nėra. Jeigu vyras nėra maniakiškai kantrus, tai su tokia moterim jis išsiskirs. Vyras tiesiog negali, neišsiskirti. Likęs su moterimi, pas kurią nėra nieko „tu man, aš tau“, jis netenka savo paties akyse teisės vadintis vyru. Tačiau, iš įstatymo ir moralės pozicijų, jis atsiduria giliame mėšle. Tačiau šis įstatymas ir ta pati moralė, neturi nieko prieš moterį, kuri be jokios atsakomybės elgiasi su vyru. Tai problema apie kurią, mes vyrai, kažkodėl tylim. Parodykite man, kokiam nors šiuolaikiniame žurnale straipsnį, su pavadinimu: „100 priežasčių, kaip iškęsti moterį, kai jai sukaks 40“. Arba tokiu pavadinimu „10 priežasčių, kad kentėti moterį namuose, kai jai virš 40“, arba tokiu „5 priežastys, 40 – ties metų moterį kentėti savo namuose“. Tokių publikacijų nėra, ir priežasčių tokių nėra, išskyrus vienintelę, bet apie ją nerašo vedančiuosiuose žurnaluose. Kęsti 40 – metę moterį savo namuose, galima tik tuo atveju, jeigu po 40 – ties ji neprarado savo moteriško patrauklumo. Ir jeigu 50 – ties ji neprarado moteriško patrauklumo, ir jeigu 60 – ties… ir jeigu 90 – ties… Jeigu ji supranta, kad moteriškas patrauklumas, tai yra ne tik veidas, krūtys ir užpakalis, ir netgi ne pasaulėžiūra ar dvasinė giminystė, su kuria taip mėgsta manipuliuoti emancipuota moteris. Moteriškas patrauklumas, tai yra mokėjimas, savimi įelektrinti orą, harmonizuoti pasaulį, bent jau savo namuose. Ne prievartauti, savo – moterišką ir vyro – vyrišką prigimtį, o duoti savo išrinktajam tai, be ko jis negali būti laimingu vyru: pagarbą, lengvą dominavimą ir ramybę. Ir be jokios isterijos iš jo paprašyti to, be ko negali būti laiminga nė viena moteris pasaulyje, tai saugumo jausmas ir viskas, kas iš jo gimsta: švelnumas, dosnumas, ištikimybė.
Mielos moterys ir merginos, jūs be abejo galit ir toliau eksperimentuoti, ir gyventi iliuzijoje, kad jums pasiseks. Jūsų nuomone gali palaikyti netgi ir jūsų vyras. Tik ar jūs įsitikinę, kad jis nė karto dar nebandė ieškoti sekretorės su intymu? O gal buto nuomos su natūraliu užmokesčiu? Jūs įsitikinusios? Tikrai? Na pakalbėsime apie tai dar kartą, po 10 – ties metų.
www.sveikata666.lt

7 Komentaras

 1. Ji ėjo gatvėmis, stebėjo žmones , gatves, medžius. Galvoje tik; stebėti, stebėti, stebėti.

  Nuėjo į autobusų stotį sėdo  į autobusą ir išvažiavo….

  Jis , vis grožėjosi išlikusiu moters atvaizdu, kurią neseniai matė prieš save. Parvažiavo namo. Pradaręs buto duris, svetainėje pamatė gražiai paserviruotą stalą. Įėjo į miegamajį.

  Mažas "rojaus kampelis" buvo papuoštas daugybe mažu žvakučių, visur pribarstyta žiedlapių…

  Jai patikdavo daryti jam stagmenas, gundyti jį.

  Jo akys užkliuvo už ant lovos pamesto žiedo. Kažkada jis jai užmovė jį. Dabar jis gulėjo nereikalingas.

  Ji apsigyveno , kitame mieste, susirado kitą darbą, pakeitė telefoną, nauji draugai, kolegos, naujas gyvenimas.

  Jis vis bandė jai prisiskambinti. Tikėjosi, kad ji grįž…

  Po kelių savaičių gavo iš jos skyrybų dokumentus.

  Pasirašė.

  Jis keitė vis kitas moteris. Visos buvo kur kas jaunesnės už jį gražios, žavios….Rūkė, pramogavo ir mylėjosi.

  Ji džiaugėsi kiekviena akimirka, sportavo, domėjosi viskuom, keliavo, bendravo……

  Vieną dieną jis atvažiavo į jos miestą darbo reikalais.

  Ji ėjo susitikti į kavinę darbo reikalais, o jis į tą pačią kavinę ėjo pavalgyti.

  Jis ėjo link kavinės ir priešais išvydo ateinančią moterį.

  Vėjo plusdenami ilgi plaukai, šypsena veide, pasitikėjimas, harmonija, laikysena, kūnas….

  Visą tai sukaustė jį ir jis tesugebėjo jai ištarti:" labas"

  Ji nusišypsojo jam ištarė taip pat : "labas"

  Ir nuėjo.

  Jis taip ir liko stovėti lyg medis.

  Ji dar gražesnė, nei oro uoste, pagalvojo jis ( jis prisimena ne žmoną, o moterį, kurią matė oro uoste)

  Ji pamačiusi jį pagalvojo; jis ne trupučio nepasikeitęs

  Jis svajojo dar kartą ją sutikti. Apie tai galvojo nuolat, kūrė tai vaisduotėje.

  Kai tik nuvažiuodavo į jos miestą ilgai laukdavo kavinėje tikėdamas ją vėl čia sutikti.

  Bet laikas ėjo. Savaitė, mėnuo, du….

  Atvažiavęs dar kartą ir laukęs, jis apsisprendė, daugiau į tą kavinę nebeateiti. Prieš išvažiuodamas iš miesto jis užsuko į parką.

  Vaikščiojo, stėbėjo, galvojo apie ją.

  Staiga , netikėtai atkreipė dėmesį  į bėgiojančią moterį.

  Tai buvo ji.

  Jį apėmė nuostabus jausmas. tas jausmas….. Nepastebėtai iš jo akių iškrito kelios ašaros.

  Nei viena moteris, kurias jis turėjo, nesuteikė jam tokio jausmo.

  Jis stebėjo kaip ji nubėga.  Jis ryžosi persikelti į jos miestą.

  Sužinojo, kur ji dirba, kur lankosi, kur vaikšto, ką mėgsta.

  Nusipirko sportinę aprangą. Nuėjo į jos sporto klubą.

  Ir ten jie  susitiko….

  Kalbėjo apie sportą…gamtą… valgį…

  Abu juokėsi…..

  Kartu bėgiojo….

  Jis bėgdamas per tiltą, išsitraukė cigarėčių pakelį ir nusviedė į upę.

  Jie ilgai kalbėdavo, o kartais tylėdavo, ilgai bėgiodavo, o kartais stebėdavo gamtą.

  Šiandiena jiems sukanka po 45 metus.

  Nei vienas neužsiminė , apie savo gimtadienius. Vaikščiojo jūros pakrante ir tylėjo.

  Jis kišenėje turėjo jos žiedą, tą patį, kuri buvo jai užmovęs prieš 25 metus.

  Jis sustojo, atsisuko į ją. Norėjo pasakyti, bet nepajėgė…

  Išsitraukė tą žiedą, paėmė jos ranką,  užmovė žiedą.

  Pabučiavo šią švelnę ranką ir apkabino ją.

  Ji nesipriešino.

  Du žmonės ir vienas Jausmas ( šioje istorijoje nėra "meilės seilės" ir "gamtos dėsnio")

   

   

   

   

   

 2. Kai skaičiau  straipsnį, tiesiog įstrigo "40′ Ir vaizduotėje atsirado filmas  :)))

  Galiu parašyti tesinį. Jei žinoma norite…

 3. Žavus kūrinys – gražiai parašytas/ sudėliotas. Valentina. Ar tai pati esate jo autorė?

 4.  Sutuoktiniai: jam ir jai tą pačią dieną sueina po 40metų.

  Abu buvo laimingi, niekada nesipyko,  užaugino vaikus. Kitaip sakant buvo santuoka ;Tau-man, aš – tau….

  Likus iki abiejų gimtadienių ( gimę tą pačią dieną) tris mėnesiams abu savyje pradėjo galvoti.

  Vyras: ji man nebepatraukli, storoka, raukšlės (juk gamta daro savo :)))  ) paseno, rūko kaip kaminas…..

  Pradėsiu kitą etapą išsiskyręs. Juk jai 40 metų bus. Negyvensiu su ja.

  Moteris: man keturiasdešimt greitai, ką nusipirkt dovanų?

  Pasižiūri į veidrodį.

  O gal ką nors dėl savęs pasidaryti?

  Ir ji prisimena, kad vienu tarpu buvo galvojusi, keisti gyvenimo būdą , tai yra aktyviai sportuoti ( svoris 90kg)

  keisti mitybą, nes valgydavo labai daug riebaus maisto .   Bus dovana man ir jam. Bet, ar ištempsiu  tris mėnesius iki gimtadienio? Na pabandysiu.

  Vyrui staiga  prisireikė išvažiuoti į komandiruote, bet kartu pradėjo ruošti ir  skyrybų dokumentus. Bus dovana jai.

  Taigi vienas išvažiavo darbo reikalais ir ruošė skyrybas. O kitas ėmėsi aktyviai sportuoti, keisti mitybą, lankyti šokius, baseiną.

  Po trijų mėnesių….

  Jis skrido lėktuvu namo ir rankose laikė skyrybų dokumentus. Tai dovana jai ir tuo pačiu jam, nes jis nori pradėti kitą gyvenimą susiradęs patrauklę moterį  ( kokios gamta dar nepalietė)

  Ji matavosi stilingą suknelę, darėsi makiažą,  Ji buvo žavi. Nes dabar ji svėrė 70kg, neberūkė, pakeitusi gyvenimo būdą, jai atiek lengva viskas buvo.

  Susitiko abu oro uoste.

  Jis laikė dokumentus rankoje ir akimis ieškojo jos.

  O ji stovėjo šalia ir šypsojosi jam.

  Jis jos nepažino.

  Ji priėjo dar arčiau ir tarė: Labas mielasis ( žiūrėjo jam į akis, šypsojosi) su gimtadieniu, čia mano dovana tau, AŠ

  Jis žiūrėjo į ją ir nieko negalėjo ištarti ( smegenys užsiblokavo)

  Ji pamatė  jo rankose popierius, jie tuoj tuoj iškris jam iš rankų. Ji sugriebė, paėmė, perskaitė antraštę.

  Jis atsipeikėjo, bet jos jau nebebuvo. Tik skyrybų dokumentai gulėjo šalia.

  Tik dabar jis suprato……….. sukakus 40-čiai  metų…..:)

 5.  As jauciau kad mano vaikinas manim nebesidomi, to del ir pradejau kelti isterijas is to nujautimo, kad kazkas negerai darosi. Patys sukeliat jas.  galvojau gal reik skirtis ir ieskotis kito, jei jau situo pasitiket negalima.  vis delto yra gera tureti artima zmogu. 

 6. na zinoma sitame straipsnyje dalis tiesos yra,bet panagrinekim is kitos puses.ar vyras,kuriam pasiziurejus i zmona, norisi begti i miska,saves paklause"o ka as padariau del jos,kad ji nebutu tokia?" Darbas,namu ruosa ir vaikai,nors jie ir suauge,bet neskuba bkrist is namu.Vyro rupestis tik darbas.Kazkaip nera lygsvaros.0 be to ar jau tie 40meciai patys isliko tokie paslaugus,seksualus,vyriski? Zinau atveja,kai jaunai atrodancia,pasitempusia,tvarkinga 50m moteri paliko vyras,susirades jaunesne,bet zymiai seniau atrodancia moteri.As manau,kad visdelto pirmoje vietoje dominuoja seksas.Mat niekam ne paslaptis,kad siu laikotarpiu vyrams irgi prasideda krize,o taip norisi irodyti, visu pirma sau,kad dar "nerodo puse sesiu" ir kad jis dar gali tureti, nors nekaip atrodancia,bet jaunesne.Bet kokiu atveju nebuna vienas kaltas.Manau didziausia problema yra ta,kad mes nesusedame pasikalbeti apie problemas,geriau barames.Gal netingekite suruosti kokia romantine vakariene,ar isvyka,gal tuomey ir moteris vel taptu moteriska.Bet yra ir daugybe atveju,kai vyrai" pasigane",vel gryzta pas savo nemoteriskas zmonas.Daugelis vyru po sekso uz pinigus sirdy jaucia tustuma,o dar ir pinigus reikia moket.O meile yra ir jos niekas negalejo sugalvoti,kad nereiketu moket.JIsu amziumi vis kitokia,brandesne.Bet jeigu zmogus nesubrandina jos,o lieka toj vadinamoj "meile tik lovoje " stadijoje,tai jis pasmerktas keliauti nuo vienos prie kitos.Taciau nuo svetimu pagalviu galva plinka.:)) Taigi padekime vieni kitiem islikti vyriskiems  ir moteriskomis,tuomet grys ir ta meile,nors ji ir buvo giliai uskista paciam tamsiausiam sirdies kampely,bet daug brandesne.

 7. Pagaliau, kažkas ir už mane žodelį užtarė ;) Santuoka slidus ir pavojingas reikalas, laimės atžvilgių. Kai žmonės laisvi, jų noras mylėti ir būti mylimiems skatina ir įkvėpia juos prisižiūrėti, judėti, siekti tobulumo – Gyventi. O kai žmonės santuokoje, gali nutikti taip, kad siekti jau kaip ir nebėr ko, kartais persijungia kita sąmonės būsena. Pravartu būtų prisiminti, kad Moteris ir Vyras, tai netik fiziologija, bet didžiaja dalimi – Išmintis ir žinoma, gyvenimo būdas :)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+