Orgazmas

Orgazmo besiekiant

Seksologus stulbina šiuolaikinių tyrimų rezultatai, rodantys kaip neigiamai vyrai reaguoja į moteris, kurios nepatiria orgazmo: tokias moteris rečiau veda, dažniau su jomis skiriasi, blogiau elgiasi tarnyboje, diskriminuoja profesiniame tobulėjime. Seksualinio patrauklumo paslaptys manoma yra atskleistos…

Nepatiriančios orgazmo moterys, vyrų pasąmonėje yra priimamoms, kaip mažiau simpatiškos, emociškai šaltos, nesugebančios mylėti, gudrios ir netgi nepatikimos. O tai reiškia, kad seksualinių santykių galimybės ir ilgalaikiai santykiai su nepatiriančiomis orgazmo moterimis proporcionaliai mažėja pagal jų seksualinį pasyvumą. Tačiau, kodėl tuomet mūsų ainiai rinkdavosi žmonas nekaltas ir vertinančias daugiau meilę, nei seksą? Ar galima pasiklausti moksliniais tyrimais, skatinančiais seksą, o ne meilę ir ištikimybę?

Mokslininkai aiškina, jog vyrų gyvenime seksas yra toks svarbus, kad jie vengia moterų, nepatiriančių orgazmo. Galbūt reiktų užduoti klausimą, kokius vyrus tyrė mokslininkai? Galbūt tuos, kurie nesugeba suteikti moteriai orgazmo? Galbūt tuos, kurie be genitalijų neturi kitų organų?

Paaiškėjo, kad vyrai, net neturėdami seksualinio kontakto su moterimi, neklysdami (įsivaizduokite neklystantį žmogų…) gali nustatyti, ar moteris gali patirti orgazmą ar ne. Šitą atradimą padarė seksologas T. Haris. Jis aptiko, kad 100 solidžios draudimo kompanijos darbuotojų visiškai tiksliai, be klaidų nurodė, kokios yra šalia jų sėdinčios moterys kolegės. Kodėl tai vadinama moksliniu atradimu – mįslė. Nes kartu dirbdami kolegos, savaime aišku, jog vienas kitą perpranta ir žino vienas kito temperamentą bei seksualinį laisvumą.

Padaryti populiarūs testai parodė, kad vyrai kelis kartus geriau elgiasi su moterimis, patiriančiomis orgazmą, nei su tomis, kurios nepatiria. Vėl kyla klausimas, kam daryti testus, kai ir vaikui aišku, jog tas, iš kurio gausi, ko nori, yra mielesnis, nei tas, kuris neduoda to, ko nori kitas.

Kiti “tyrimai” parodė, kad vyrai labai nenoriai veda moteris, kurios nesugeba seksualiai atsipalaiduoti. Iš 26% neištekėjusių merginų daugiau nei pusė niekada gyvenime nepatyrė orgazmo, taip pat ir skyrybų įvyksta daugiau su nesugebančiomis patirti orgazmą moterimis, ir joms paskui yra sunkiau ištekėti vėl. Manyčiau, šiuose teiginiuose yra moterų diskriminacija, nes niekas net nesuabejoja vyrų pajėgumu. Galbūt jas norėjo patenkinti impotentai arba nevykėliai? Ir keista kad nepasakyti nuo kokio kiekio žmonių nurodomas procentas. Gal nuo 100 žmonių sėdinčių aludėse?:)

Metrikacijos skyriuje, teisme vyrai nepripažins, kad tikra skyrybų priežastis yra ta, kad moteris nežino, kas yra orgazmas, o tuo labiau, kad patys vyrai net nesuvokia, kaip patenkinti moterį. Gi jeigu vyras seksualiai nepasiruošęs, nesusivokęs, kaip patenkinti moterį, tai kodėl kaltinamos tik moterys? Kažkokie neaiškūs ir dar “nuodugnūs” tyrimai parodė, kad būtent tai yra kas trečių skyrybų priežastis. Išvados padarytos iš nuomonių, o joks mokslininkas nebuvo miegamajame ir nefilmavo akto.  Štai kiek daug internete “mokslinių” šiukšlių.

Orgazmas ir karjera

Egzistuoja faktai, jog vienišos moterys, kurių netrukdo santuokiniai įsipareigojimai ir meilės romanai, geriau ir daugiau sugeba dirbti, mokytis, siekti profesionalumo, darant karjerą. Tačiau daktaras R. Lėvant savo tyrimais “įrodė”, jog tai mitas. Jis mano, kad moteris be orgazmo kankina pastovus vidinis nerimas, pastovi vidinė nervinė įtampa, pastovios sveikatos problemos labai trukdo realizuoti savo sugebėjimus. Daktaras Lėvant, su tokiom išvadom, rodo, kad tyrė tas moteris, kurios patenkintų jo nuomonę.

Kad seksualios ir patiriančios orgazmą moterys gyvenime yra daug sėkmingesnės, nei neseksualios ir nepatiriančios orgazmų, yra mitas; nes moteris nėra gyvūnas; ji kaip ne keista būtų vyrams, irgi yra žmogus ir gali turėti dvasinių savybių, į kurias neįeina genitalijų svarba. Daugeliu atveju būna atvirkščiai, liovusios tenkinti įpirštą seksą, jos pakyla finansiškai ir visaip kitaip.

Sekso patologė S. Feri ištyrė dvi dideles studenčių grupes ir nustatė, kad studentės, gyvenančios aktyvų seksualinį gyvenimą, patiriančios „artumo viršūnę“, mokosi žymiai geriau, nei tos, kurios nuskriaustos šioje gyvenimo srityje. Gaila, kad seksologė nepaminėjo, kur nuveda palaidas ankstyvas seksualus gyvenimas ir nepaaiškino, kas yra telegonija.

Turintys tikslą skatinti seksą, ardantį šeimą ir meilę, visada ras tyrimus, demonstruojančius turinčių daug sekso moterų persvarą. Orgazmas su mylimu sutuoktiniu, patikimu gyvenimo draugu, teikia laimę ir moterys darosi ramesnės, geranoriškos, išlaiko jaunystę, lengvai bendrauja. Ko neturi laisvo sekso mėgėjos.

Dar keistesnis daktaro M. Leroi paskaičiavimas, kad 30 – metės moterys, reguliariai ir pilnaverčiai gyvenančios seksualinį gyvenimą, juokiasi ir šypsosi 2,5 karto dažniau, geriau miega, nesinaudoja migdomaisiais (trankvilizatoriais) ir net išsireiškimų, ir žodžių jos turi daug daugiau. Taip teigti galėtų dievas, pasakyti už visas planetos moteris. O teigia vyras, kuris “paskaičiavo”.

Orgazmas – gali būti gydymo, profilaktinė procedūra, žiūrint iš medicinos ir fiziologijos pusės, jeigu jis vyksta tarp mylimųjų žmonių, o ne tarp atsitiktinių partnerių, kuriems išsiskyrus lieka neįvykusios meilės depresija. Kitu atveju, kam tas partneris? Masturbacija aprūpina orgazmu kiekvieną. Gydytojai bando padėti neturinčioms orgazmo moterims nuo pat tų laikų, kai atsirado medicina. Nes jau nuo senų senovės ši problema vyrų – gydytojų buvo laikoma rimtu sveikatos sutrikimu: pirmiausia nervų sistemos išsiderinimo, miego sutrikimo, pastovus diskomforto jautimas, mažojo dubens skausmai, isterinės reakcijos, liūdesys, migrena, dirglumas, prislėgtumas, depresija. Štai kiek daug sumąstyta problemų tam, kad moterys norėtų vyro. O jai reikia ne patino, o tik mylimo ir mylinčio, kad būtų viskas gerai. Teigiama, kad fiziologiškai orgazmo neturėjimas priveda prie lytinių ir mažojo dubens organų problemų, sutrinka menstruacijų ciklas, menstruacijos tampa skausmingos, tačiau įrodyta to nėra. Yra gąsdinančių replikų, kad skaistus gyvenimas ląstelių lygyje be orgazmo veda į moters organizmo hormonų sutrikimą, kas gali iššaukti patologinius procesus krūtyse. Seksologų ir ginekologų nuomonės sutampa tame, kad genitalijose nevarinėjamas kraujas vysto gimdos fibriomas ir kiaušidžių sutrikimus. Tačiau seksologai ir ginekologai tikriausiai nenori žinoti, kad sveikas aktyvus gyvenimas sutvarko viską, išvarinėja kraują iš visur ir hamonizuoja homonus.

Pasitenkinimas, nuo artumo ir meilės daug kartų aukštesnis, nei pasitenkinimas nuo tik sekso. Orgazmas visiškai nebūtinas psichinei ir fizinei moters ar vyro sveikatai. Daug būtinesnė yra dvasinė konstanta.

Nervinė įtampa vyksta dėl meilės ir gerumo stokos

Pastovi nervinė įtampa vyksta dėl meilės ir gerumo stokos, o ginekologinės ligos nuo “būtinų” lytinių santykių.  Orgazmą patirianti moteris savo vyrui yra šiek tiek patrauklesnė, nei nepatirianti. Vyrai siekia seksualių, o skiriasi su visomis. Šiuolaikiškai moteriai kategoriškai peršama idėja, jog ji bus svarbi, jeigu turės orgazmą. Siekdamos patirti orgazmą, moterys studijuoja senovės seksologines knygas, treniruoja savo genitalijų raumenis, keičia meilužius ir išduoda savo vyrus, nes kažkas užnešė į jų smegenis šį virusą. Religija tapusi statistika, apie moteris niekada patyrusias orgazmo su vyru, yra tik priemonė skatinti ištvirkimą ir nelaimingų vaikų gimdymą, kai žmonės, patiki, jog jie patelės ir patinai

www.sveikata666.lt

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+