Vitaminas B17 – Laetrile

Vitaminas B17 arba Laetrile, tai abrikoso kauliuke sėkliukėje esantis natūralus vitaminas, gydantis ir išgydęs daugybę žmonių nuo vėžio. Gydymo receptas labai paprastas…

2004 metų birželyje JAV, Džeison Vale, gavo 5 metus ir 3 mėnesius kalėjimo už tai, kad jis reklamavo ir pardavė vaistus, kurie buvo padaryti Laetrile pagrindu – gaunamas iš abrikosų sėklų. Jis buvo draudžiamas jau 2000 metais. Laetrile geriau žinomas yra amigdalino arba vitamino B17 vardu. Draudimas buvo padarytas gydytojo Lesterio Krauford, FDA įgaliotinio. Jis paskelbė, kad neegzistuoja jokių mokslinių įrodymų, kad Laetrile išgydo vėžį, reiškia buvo suteikta netikra viltis.
Tačiau, ištyrus vitamino B17 savybes, tai patvirtina dokumentai, buvo parašyta ir išleista knyga – „Pasaulis be vėžio“, Edvard Griffin ir gydytojo Krebs, kuris atrado, kad vitaminas B17 mažesniais kiekiais egzistuoja taip pat ir obuolių, persikų, vynuogių, slyvų, trešnių sėklose. Jie teigia, kad kasdieninis abrikosų sėklų vartojimas, po 7 arba 10 kauliukų, organizmą saugo nuo vėžio. O jeigu vėžys jau yra, tai vartojant vitaminą B17 mažėja auglio dydis, neatsiranda naujos metastazės ir net beviltiški ligoniai nugali vėžį. Eksperimentų metu, mikroskopu buvo matoma, kad įterpus vitamino B17 į vėžines ląsteles – jos yra ir žūsta.

Iš tikrųjų visuomenės nuomonė ir ekspertai skaito, kad Džeison Valė, kuris pats išsigydė nuo vėžio ir stengėsi padėti kitiems žmonėms išgyti, yra auka oficialios medicinos ir farmacinės pramonės viešpatijos, kurios negalėjo gauti jokios naudos iš natūralaus produkto.

Italų profesorius Guideti iš medicinos universiteto Turino mokyklos, darantis pranešimą tarptautinėje konferencijoje prieš vėžį, kuri vyko 1954 Brazilijoje, pademonstravo Laetrile rezultatus, gautus atliekant gydymą su sergančiais vėžiu ligoniais. Jis parodė, kaip Laetrile padėdavo naikinti daugelį auglių rūšių, taip pat ir kaklo auglį, tiesiosios žarnos, gimdos ir krūties. „Daugelyje atvejų“, – teigia profesorius, „ mes stebėjome grupes auglių, kurie labai greitai išsiskaidydavo.“ Jis pranešė, kad po gydymo su Laetrile, pas ligonius, sergančius progresuojančiu plaučių vėžiu, rentgeno pagalba jis matė metastazių regresiją. Po Guideti kalbos, vienas amerikiečių gydytojas pareiškė, kad laetrilis buvo tiriamas JAV ir pripažintas neveiklus gydymui. Gydytojas Guideti atsake, kad jo visai nedomina kas buvo pripažinta JAV : „aš jums pranešu apie tai, ką aš pats mačiau savo nuosavoje klinikoje“ (Cancer News Journal).

Mieli sveikata.info skaitytojai, internete mes radome ir tokią abrikoso vartojimo receptūrą sergant vėžiu:

1. 3 – 5 abrikoso sėklos į valandą;
2. Natūralus medus;
3. Erškėtrožių sirupas;
4. Pašalinti iš savo valgiaraščių bet kokius gyvulinės kilmės produktus: jokių gyvulinės kilmės baltymų. Tik augaliniai!

Ruošė www.sveikata.info

10 Komentaras

 1. Šioje svetainėje yra daug informacijos, kuri padės sutvirtėti savo pasirinkime. Pradėk skaityti apie florantizmą https://netradicinemedicina.com/?s=florantizmas, rašyk forume. Kitas maistas, tai yra kitas gyvenimo būdas, o tai yra daug daugiau nei tik maistas :) Labai svarbu suprasti, kad už kiekvieną žingsnį ir pasekmes atsakai tik Tu pati. Todėl vien aklai tikėti, kas ką sako ar pataria, labai rizikinga. Būtina išmokti jausti organizmą, kas jam gerai ir ko jam reikia. Bet taip pat labai svarbu atskirti "norų ir įpročių balsą" nuo pačio kūno balso. "Mokslas" nuolatos moko žmones, kas jiems gerai, o kas ne. Bet mokslas pažįsta tik mažą dalį begalinio žmogaus, o intuicija apima viską :)

 2.  Straipsnis geras.Ir tikrai imanoma isvengti daugelio ligu,sustiprinus imuniteta,ka ir daro vitaminas B 17

 3. Vaidotai, iš aukščiau esančios informacijos tai taip, sėkliukė, :) skani ji, jeigu abrikosas sveikas…

  Dėl genų, tai aš mąstau, kad jeigu jau žmogus žino, kad jo giminėje yra kokių tai lėtinių ar mirtinų ligų, tai tuo labiau jis tūrėtų turėti, kokią tai dvasinę moralę, susirūpinti savo sveikata ir padaryti viską, kas nuo jo priklauso, kad paveldimumas keistų kryptį į gerąją pusę. Gi yra informacija, kad žmogui įmanoma tą patį vėžį įveikti badavimu, sulčių terapija, fiziniu krūviu. Paveldimumas tikrai yra, nes gi mes ateiname iš kitų … kūnų :) logiška, tačiau nebūtina to suvesti į dogmatizmą: tokia dievų valia, arba tu susirgai todėl, kad nesimeldei. :)  O ir kurianr šeimą būtina kurti sveikam…. arba bent jau pasistengti kelis metus gyventi blaiviai ir sveikai, kad gimtų sveiki vaikai ir nepaveldėtų akivaizdžių  tėvų problemų.  Man matosi, kol žmogus nepasiduoda, kol turi jėgų pats priešintis ligai, tol jis gyvas….

 4.  tai reik pirkt abrikosu, suskaldyt kauliuka ir valgyti ten kas yra to kauliuko viduje, jei nori to vitamino?

 5. Dėkui už atsakymą:)

 6. Tikrai nenuleidžiu rankų ir nesitaikau su tokia padėtimi. Apmaudu, kad apie žaliavalgystę sužinojau tik dabar:( Apie tai perskaičiau žurnale „Moteris“. Jau ketvirta diena su dukra, kaip valgome tik žalią maistą, bet neturime literatūros plačiau apie tai paskaityti. Gal galite ką patarti?
  Esu du kartus operuota ir po operacijų švitinta, bet jaučiuosi gerai ir tikiuosi tai nepasikartos.

 7. Iš savo praktikos ir patirties galiu pasakyti paprastai:

  Jeigu žmogus valgo mėsą, daug pieno produktų, vartoja kavą, nepakankamai fiziškai sportuoja, darbas nėra mėgstamas, neturi gyvenime tikslo ir apskritai nesijaučia laimingas, tai bet kokia liga yra normalu, net giliau ir nesigilinant :) Ir čia nereikia jokios genetikos, ir jokio sudėtingesnio mokslo :)

 8. Kai pradedama kalbėti apie genetiką, tai darosi graudžiai linksma. Religija tai vadina karma, o mokslas genetika. Su šita programa žmogui norima įpiršti „čia genetika, tu nieko negali pakeisti, tiesiog pirk vaistus ir pasilengvinsi savo kančias”. O religija perša mintį „tu nieko negali pakeisti, tokia tavo karma, nešk savo kryžių, melskis, o kai numirsi ten pakaifuosi”. Ir rezultate žmogus nusimena, nuleidžia rankas ir susitaiko su „savo padėtimi”, ir kai kam prasideda biznis. Bet blogiausia yra tai, kad su tuo susitaikymu, arba kitaip sakant, šitos naikinimo programos įsivedimu į savo galvą, jis uždaro visus energijos kanalus, iš kurių ir plūsta ta energija, kuri gali pakeisti bet ką žmogaus gyvenime.

  Aš suprantu, vaikai yra tevų atspindys, jie paveldi iš tevų fizines, charakterio savybes. Bet tai tikrai nereiškia, kad liga atsiranda tik iš paveldimumo :) Atsieit, kažkokia pro pro pro močiutė sirgo, tai va ir pas mane dabar išlindo. O kaip, kodėl neaišku, bet va taip yra, čia genai :) Toks požiūris yra melas! Bet aš suprantu, kad vaikai gali paveldėti kažkokius tai neigiamus charakterio bruožus, kurių neišgyvendinant galima dasigyventi iki ligos.

 9. Baisus gyvenimo būdas…Tikrai nesakyčiau, kad gyvenau baisų gyvenimo būdą…Aišku nesimaitinau, kaip žaliavalgiai, bet ir šokau ir stengiausi maitintis sveikiau…Ar nemanot, kad ir genetika daug lemia-šeimoje daug onkologinių ligonių?

 10. Iki baisių ligų priveda baisus gyvenimo būdas. Pradėjus žmogiškiau maitintis ir gyventi, situacija pradeda keistis. Kitaip galim būtų pamanyti, kad tik ten kur persikai auga, įmanoma būti sveikam. Ale pasirodo, kad ne tik persikuose yra to B17 :)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+