Valdymo priemonės

Priemonės, kurios laiko žmonių mases bandos būsenoje. Kad sėkmingai ganyti žmones, yra išdirbtas tam tikras planas. Vergvaldžiai, norėdami valdyti, visada turi žinoti daugiau, nei paprasti žmonės. Tai yra pasiekiama kartų kaita ir gyvenimo trukmės trumpinimu. O tai reiškia, kad siekiama organizuoti visuomenės gyvenimą taip, kad žmogus, sulaukęs išminties amžiaus, turėtų sugriuvusias smegenis ir sugriuvusius vidaus organus, kas sąlygoja ankstyvą mirtį.

Jaunystė apie gyvenimą žino mažai, o su amžiumi žmogus įgauna daug žinių, tačiau nebeturi gyvenimo ir neturi šansų suprasti, kokioje padėtyje yra, ir kitiems tai išdėstyti. Tokiu būdu išmintis lieka nepasiekiama žmonijos dalimi, todėl ją galima manipuliuoti, nurodant žmonių masėms „senovinius“ raštus, kaip išminties šaltinį.

Biologijoje yra žinomas įstatymas, kurio pagrindu visų žinduolių gyvenimas turi septynis vystymosi periodus. Tuo būdu, žinant, kad žmogaus vystymosi periodas yra 25 metai, jis turėtų gyventi vidutiniškai 175 metus. Tačiau pasaulio valdymo struktūros riboja šį amžių tik trim periodais, tai – 75 metai. Tokio trumpo žmogaus gyvenimo priežastis yra ne genai, o dirbtinai sudėvėtas organizmas.

Pagrindinės valdomų žmonių masių dirbtinio organizmo išsidėvėjimo priežastys yra šios:

* Visuomenės alkoholizacija. Šios priemonės tikslas yra žmonių galvos smegenų pakitimai, nesugebėjimas mąstyti; kitas tikslas yra vidaus organų pažeidimai.

* Tabako pardavimo ir auginimo tikslas yra vidaus organų griovimas ir vėžio sukėlimas.

* Sunkūs narkotikai – tai greitas žmogaus sunaikinimas dar jauname amžiuje.

* Ketvirtas žmogaus vidaus organų griovimo būdas, pastovių ligų sukėlėjas yra mėsos – negyvų kūnų valgymas ir visas maistas, kuris yra termiškai apdorotas: virtas, keptas.

Jeigu su pirmomis trim žmonių sveikatos griovimo priemonėm daugeliui yra aišku, tai ši, ketvirta priemonė – mėsa ir užmuštas maistas daugeliui sukelia klausimus.
Gyvūnai, kaip ir bet kuris iš jūsų, kai yra vedami užmušti, išskiria tam tikrą priešmirtinę medžiagą, kuri lieka jų negyvame kūne, kurį žmonės paskui įkiša į savo dar gyvą kūną. Tuo būdu, valgydami mėsą naikina savo gyvybinę energiją ne tik negyvu maistu, bet ir šia substancija.

Bet koks termiškai apdorotas maistas atneša organizmui didelius nuostolius. Pavyzdžiui šviežias mamos pienas didina kūdikio imunitetą, o tas pats mamos pienas, tik užvirintas nebetenka tokios savybės. Tai įvyksta su visais produktais, kuriuos „užmuša” aukšta temperatūra.

Baltymai, enzimai randasi visuose žaliuose neapdorotuose produktuose ir jie dalyvauja medžiagų pasisavinimo procese, tačiau po virimo ar kepimo jie netenka šių savybių.

Dar vienas gudrus maitinimo sistemos manevras masėms yra įtraukti į racioną grūdines kultūras ir išstumti iš meniu žalius šakniavaisius.
Šiuo būdu yra pasiekiami du tikslai:
* Žmonių masių „pervedimas” maitintis termiškai apdorotu maistu, nes kaip gi grūdines kultūras galim masiškai valgyti kitaip?
* Ir kitas tikslas – bado galimybės manipuliacija, nes grūdinių kultūrų derlius daug mažesnis už šakniavaisių: tarkim gauna 70 cnt grūdų iš hektaro, o štai šakniavaisių gali būti 700 – 1000 centnerių.

Didžioji dalis žmonių vidaus organų ligų yra išgydomos žaliais vaisiais, daržovėmis ir šviežiomis jų sultimis.
Panašių išminties teiginių įgautų visi žmonės, gyvenantys išminties amžių, iki kurio jų neprileidžia masių valdymo sistemos, diegdamos jiems „sveiką“ maistą ir „sveiką“ gyvenimo būdą pagal valdymo sistemos sukurtas struktūras. Žmonėms duodama maža dalelė tiesos, kaip pavyzdžiui, kad kūnui reikia kūno kultūros, tačiau ji paremta negyvo maisto vartojimo skleidimu ir atvirkščiai.

Žmonių sąmonė pastoviai bombarduojama TV, įvairiomis mistinėmis, gyvenimo mokyklomis, religijomis, kad tik žmonės, išsivadavę iš vienos priklausomybės, įgautų kitą.
Tuo būdu dabar akivaizdžiai matoma, kad iškreiptas žmonių maitinimosi procesas, įdiegtas masėms kaip „tradicija“, ypač lietuvių kaimuose mėgstamas užsiėmimas – žudyti gyvulius savo vaikų akivaizdoje, savo kiemuose ir čia pat gerti gyvulio kraują, o iš jų kūnų gaminti cepelinus. Tai rodo, kad masės yra absoliučiai valdomos, ir bet kokią naują informaciją jos sutinka agresyviai arba iš vis jos nesuvokia.

Todėl šiandieninėje visuomenėje išminties žmonės negyvena, nes jiems atimta galimybė sulaukti išminties amžiaus; tuo būdu kišami senoviniai daug kartų perdirbti išminties „perlai“. Jūs galite daryti išvadas, o galite ir nedaryti. Dabar jūs turite informaciją, kuri gali pakeisti jūsų gyvenimo kokybę, prasmę ir tikslą.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+