Parazitai. Organizmo parazitai

Saugus persijugims  į kitokį maistrą
Išsivalyti organizmą
Valgyti neapdorotą, gyvą florą;
Kasdien – fizinis krūvis pagal pajėgumą;
Nedalyvauti visavalgių puotose, jų pokalbiuose apie maistą;
Išlaikyti gerą nuotaiką ir nesivelti į jokius konfliktus ar ginčus.
Netūrėti liūdesio ar blogos nuotaikos.
Nevartoti jokių kvaišinimosi priemonių.

Štai pagrindas. Visa tai darai – neturi problemų. O jeigu jos vis tiek yra, tada matomai turi parazitų. Ir organizmą blogai išvalei. Valyk iš naujo. O jeigu ir vėl nesiseka, tai būk – koks esi dabar. Neprievartauk savęs tuo, kas tau svetima.

14 Komentaras

 1. Būtina žinoti, kad žmoguje gyvenantys parazitai patys seniausi gyvūnai pasaulyje :) jų apsauga labai stipri, net skrandžio sultyse jų kiaušinėliai išgyvena sau… Mūsų imuniteto pagrindas ploname žarnyne, o ten jeigu čiulpiantys gyvena, tai va… Žaliavalgiai turi visas galimybes tikėtis imuniteto, jeigu jie išvalė save nuo parazitų, periodiškai badauja ir profilaktiškai valgo karčiąsias žoles valymui nuo parazitų. Daugiau turbūt nieko apie tai nebepasakysiu :)

 2. Alkoholis, mėsa ir rūkymas geriausias parazitų veislynas. Žalias maistas savaime reguliuoja jų kiekį. Žmoniškiau besimaitinantiems žmonėms negresia sizogonija – kirmėlių prasiveržimas iš žarnų į visą organizmą. :)

 3. Jauni ir seni turėtų valytis karts nuo karto, tik seniems geriau suveikia nes jie turi pilna grybelių, tą išduoda senų žmonių kvapas…. Kolonijos grybelių nuo liežuvio iki išeinamos angos… jo… kur pažvelgsi visur balta, tiksliau pilka, ….
  … yra toks metodas: pradžiai gerai nusimaudyti su muilu, tik tą muilą reiktų kokį natūralų, ne chemizuotą… tada, lediniame šaltame vandenyje suvilgyti didelę dvigulę storą natūralais audinio paklodę, truputį nugręžti tik labai nedaug, ir susisukti į ją visam, tik galvą palikti. Tada susisukti į 2×2 celofaną ir į lovą po šiltą antklodę arba daug daug antklodžių, kad būtų labai karšta. Gerai būt visai nakčiai. Prakaituoji… labai… labai. Jauniems efektas mažas, grybeliams vietos organizme pakanka :), o va pagyvenusiems… grybeliai su džiaugsmu į išorę varo, čia ką naujas gyvenamasis plotas? :) :) ir drėgna ir šilta ir nerūgštu oj kaip jiems gerrra… . Jie ima lysti per odos poras į paviršių…būna kartais ir parazitai didesni išlenda, paklodė tampa tamsi ir smirda.
  20 min. kaip ir nieko o vėliau ima karšta darytis. Mažiausiai iki dviejų valandų pravartu būtų išbūti, tik kad širdelė sveika ir kava neužpopinta būtų… , nes kitaip silpna darysis ir šiaip… ;
  geriausia nakčiai daryti užmiegi ir viskas :) bet svarbu, kad neišdžiūtų ant kūno visas tas baisumas išėjęs. Baigus – išsimaudyti po šiltu vandeniu ir atstatyti vandens balansą: atsigerti vandens ar pavalgyti augalų, žalių, žinoma. Na į sveikatą.

 4. Badauti patartina labai atsargiai turint parazitų. O tai kas ten žino kaip bus. Parazitams maisto tai reikia, o jeigu neduosi, tai paty suvalgys :) Grybelinių parazitų atsikratyti virš 50 metų būtinai reikėtų.

 5. Manau obuolio kirminas dar į drugelį virsta, o žmogaus parazitai patį žmogų čiulpia. Parazitai ne tik žarnyne gyvena o visur raumenyse, akiu rainelėje, odoje.

 6. Ne atsikratyti, o atsikratinėti, nes žalias maistas tik labai sumažina parazitų įvairovę ir kiekį, išnyksta tokie parazitai, kurių turi visavalgiai ir veganai. Bet …čiulpėjai… čiulpiantieji… vis tiek dauginasi 2x metuose. Kaip žaliavalgiai užsikrečia? Per naminius gyvūnus, vaikus, kurie lanko darželius, per konktaktą su pasauliu
  Todėl periodiškai pravartu valytis tik ne taip žiauriai kaip valosi visavalgiai ar veganai, vaistais ar kokias aparatais. 2x metuose pravalyti save , o vėliau tiesiog prisivalgyti karčių žolių ir to pakanka.

  Na metodų tikrai daug. Bet jokiu būdu nevartokite pieno produktų kai valotės, na jeigu jau išgeriate bent lašą, tai dauguma parazitų atsigauna nuo visų bandymų jais atsikratyti ir gyvena sau toliau, o jūs jaučiatės blogai. Nuo alkoholio parazitai labai gerai dauginasi, jie mėgsta alkoholį. :) :)
  Būtina valantis žarnyną klizmos ir t.t. bet galiu vieną niuansą aprašyti, kad po kelių klizmų nuo žarnų sienelių atkibs visokie čiulpiantieji ir į jų vietą dažniausiai grybeliniai parazitai skuba okupuoti. Irgi būtina kokių tai priemonių imtis

 7. Taip sakai, lyg žinotum kaip atsikratyti parazitų :)

 8. Yra didelis skirtumas parazito kakai ir žmogaus suvalgei kokį negyvėlį, susuko vidurius ir sėdi sau ant unitazo laikraštį skaitydamas… žmonės nelabai jaučia kasdienio apsinuodijimo, nes įprato prie kasdienio apsinuodijimo. JOJO. :) Žmonėms atrodo normaliai kad galvą skauda, vidurius pučia, silpna, … nuotaikos nėra, neramu kažkodėl, liūdna, galų gale depresija…. retas pamąsto, kad nuo „gero“ maisto (alkoholis, pieno produktai, mėsa) veisiasi parazitai, kurie negali nesiveisti, nes tie produktai kasdien papildo jų gretas, ir staiga jiems patiems vietos nebėra, kad išgyventi, tikriausiai plonajame žarnyne, jie išskiria toksinus, ne kakus, nuo kurių dalis jų žūna, bet kiti stipresni lieka gyventi, nepakenkdami savo maitintojui – žmogui. Mirę parazitai patys susivirškina, na gyvas maistas panašu :) o mūsų žarnos susiurbia gi juos – nuodus. Kai tai vyksta žmogui labai skauda galvą. 

 9. Parazitai gyvena bet kokioje tepreje tik rugscioje daugintis jiems geriau.
  Jeigu parazitai gyvena sveikame obuolyje, kodėl jiems negyventi zaliavalgio organizme? Visur pilna parazitu. Žmones patys parazitai ant zemes kuno. Tarp kitko sausas badavimas išmeta is kuno daugiausia parazitu. Bet visu niekas neismes. Jie vis lieka ir lieka.

 10. Jeigu tiketi Zelandu tai zaliu mintant is rugscios i sarmine reakcija virsta o tai parazitams ir nebepatinka.

 11. Adomai, parazitai organizme ne tik valgo bet ir kakuoja, va is cia ir bloga savijauta

 12. O cia pas ta senuka kuri per tv rusai suka? Ir jums noris pas toki mokytis? Juokaujate gal o is kur jus zinote kad žarnynas pyksta

 13. Juokaujate gal. Kaip parazitui neduosi valgyti jeigu jis tavim minta :) o tai kad maista daznai keitineti galima tik zarnyna erzinti kuris pykdamas išskirai toksinus :) saldumynu neduosi? Grybeliai tik reaguos nustos daugintis ir tiek. Perlauks kol vel suvalgysi koki saldumyna. Išvalyti save galima pagal malachova.

 14. pagal Ivanova parazitai per pėdas išeina, neduok valgyt ypač ką jie mėgsta, saldumynu, ir jie patys išeis, arba valgyt ko jie nemegsta kartaus skonio :) Dar keist valgymo maniera pereit i mono ir pas zaliavalgius iškrovos dienos kai jie valgo viena produkta visa savaite :) pvz obuolius.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+