Sveika gyvensena

Psichikos tipai

Mieli lankytojai internete sklando ir tokia informacija….

Psichikos struktūra yra asmeninio tobulėjimo rezultatas, kurį gali nulemti aplinkybės, bet gali nulemti ir asmenybės pastangos. Jeigu esamas psichikos tipas gyvenimo netenkina, jūs galite jį keisti. Žmogaus psichikos tipas yra tai, kuo žmogus vadovaujasi savo elgesyje. Žmogaus psichikos tipų anatomija nėra dėstoma mokyklose ar kur kitur. Kodėl? Galbūt todėl, kad tada žmogus turėtų dideles galimybes keisti savo charakterį, gyvenimą… O galbūt todėl, kad apsaugoti žmones, nuo išankstinio savęs programavimo, kuris galbūt nebeleis žmogui būti savimi… Pabandykime panagrinėti psichikos tipų šalininkų informaciją

Vadovaujasi instinktais

Kai žmogus savo elgesyje vadovaujasi instinktais, siekia patenkinti instinktus, nežiūrint į aplinkybes, tai yra instinktų psichikos tipas. Šis tipas išsiskirtinas gyvuliška modifikacija. Kaip ją apibūdinti? Nagi pažvelkime, kaip gyvena gyvūnai pas savo šeimininką. Jis juos maitina. Tačiau, jeigu jiems suteikti laisvę – jie pražūtų, nes nėra prisitaikę gyventi nei miške, nei laisvėje. Gyvuliškos modifikacijos psichikos tipas – tai žmonės, orientuojantys savo elgesį į mažiausiai darbo reikalaujantį gyvenimą, tačiau maksimaliai tenkinantį jų fiziologinius poreikius. Tokie žmonės reikalauja savo žmogaus teisių, tačiau patys nieko nedaro, kad pakeistų save ar situaciją, todėl jie tampa agresyviai – parazituojantis tipas, kuris paskui save palieka tik griuvėsius. Tokie žmonės gyvena amžinose problemose, nelaimėse, barniuose ir t.t. Šio tipo žmonės tokios savo padėties dažniausiai nepripažįsta.

Bio robotai

Protas neigia intuiciją; Protas tarnauja instinktams; Individas atidirbinėja į jo psichiką įdiegtą programą, kuri dažnai kertasi su jo įpročiais, norais. Įpročio žmonės – bio robotų psichinis tipas. Kai vadovaujamasi įpročiu dirbti, įpročiu kažką daryti metų metais susiklosčiusia „kultūra“, nieko nekeisti. Pirma – įpročiai, paskui – instinktai. Žmogus įpratęs gyventi pagal įprastą vagą, ir jeigu taip nesigauna, jis nepatenkintas. Jam sunkūs yra pokyčiai, naujovės, jis dirba pagal programą. Jam visiškai nesvarbu, kokios galimybės atsiveria, jis renkasi monotoniją, ir jam to pakanka. Kaip įpratę, taip ir gerai. Tai labai panašu į robotų gyvenimą, be jokių ryškių bandymų keisti save, be perspektyvų. O visus, kurie keičiasi, siekia naujų tikslų, bio robotai vadina nerimtais, vėjavaikiais. Jie laiko save labai teisingais, todėl ir nesugeba keistis, nes nemato tam reikalo. Jeigu gyvenimas sunkus, kalti visi, išskyrus juos pačius. Jie teisinasi valdžios klaidomis, kosmoso įtakomis, likimu.

Proto valios galiūnai – demonai

Žmonės, kurie suvaldo savo instinktus ir sugeba keisti įpročius, vadovaujasi protu, ir pasiekia daug daugiau. Demoniškas psichikos tipas – nes yra stiprūs, žinantys ko nori, o įgyti turtai reikalauja jų apsaugos, jų didinimo, poreikiai ir apetitai auga, todėl tokie žmonės ima valdžią į savo rankas ir reikalauja besąlygiško paklusnumo jų diktatui, pasitelkdami pačias žiauriausias priemones. Kokie tai žmonės: protas ir valia vadovauja instinktams, kuo protas labai didžiuojasi; protas neigia intuicijos būvimą, arba žmogus iš vis jos neturi; protas neigia Dievo valdžia; pagrindu tampa ateizmas.

Žmonės vadovaujasi sąžine – intuicija

Žmoniškasis psichikos tipas – kai žmonės suvokia savo dievišką prigimtį ir gyvena Dievo vadovaujami. Jie turi savo asmeninį kontaktą su dieviškąja būtimi, ir Dievas kalba su jais situacijų, įvykių, gyvenimo kasdienybės kalba. Žmogus atsiduria vienose ar kitose įvykiuose, pats juos susikūręs per savo pasirinkimą ir žino, kada eina ne ten, kur reikia. Intuicija pas tokius žmones yra Dievo vadovavimas iš vidaus, o gyvenimo įvykiai – Dievo vedimas iš išorės. Dievas – tai nėra tikėjimo klausimas, tai nėra religijos monopolis, tai – žmogaus dvasinės prigimties išraiška. Toks žmogus tiesą mato per kasdienius įvykius, savijautą, situacijas. Tiesa yra tai, kas – akivaizdu. Toks žmogus tobulėja, nuolat siekia gyvenimo dvasinės – dorovinės kokybės. Ką gali žmogaus psicho tipo žmogus: jis skiria ir aiškiai mato kurią informaciją sukuria jo psichika,kokią informaciją sukuria kolektyvinė psichika, kokia informacija ateina iš nežinomo šaltinio, ir kokia informacija yra Dievo siųsta. Intuiciją toks žmogus įgauna ir girdi per savo intelektualinę veiklą. Toks žmogus yra laisvas nuo kolektyvinės masių (švenčių, rinkimų, sporto ir t.t) psichozės ir yra atsparus bet kokiam egregorui. Intuicija, instinktai, įpročiai, protas pas tokį žmogų yra harmonijoje ir padeda jam tobulėjime.

Nužmogėjimas

Jeigu aukščiau minimi žmonių psichikos tipai egzistuoja savaime, žmogaus natūralios gamtos sutverti, tai yra toks tipas, kurį žmonės sukūrė patys. Tai visiškas nužmogėjimas. Jis pasiekiamas vartojant alkoholį, tabaką ir kitus narkotikus. Kai žmogus jau nebegali be šitų kvaišalų nei dienos, ir jo gyvenimo tikslu tampa pastovus savęs kvaišinimas, šis lygis jau pasiektas. Į šį tipą dažniausiai krenta gyvuliško, bio roboto ir demoniško tipo žmonės. Žmoniškojo tipo atstovai neturi poreikio savęs kvaišinti. Nužmogėjimo tipas neegzistuoja biosferoje, todėl tampa žemiau gyvuliškojo, pagal hierarchijos dėsnius. Dažniausiai tokie žmonės turi labai didelę puikybę, yra kerštingi.

Protingo žmogaus išnykimas

Priklausomi nuo alkoholio, tabako ir kitų narkotikų, turi visiškai iškreiptą savo biolauką. O kadangi žmogus neša savo dvasinio kūno matricą, kuri šiuo atveju nesutampa su žmoniškąja, jis iškrenta iš protingojo žmogaus biologinės rūšies. Be to, kvaišalai yra genų nuodai ir išderina chromosomų aparato darbą. Pažeistos chromosomų struktūros persiduoda vaikams, daro juos silpnos sveikatos. O jeigu kvaišinamasis vyksta nuolat, gresia išsigimimai. Šis pasaulis nuostabus tuo, kad jame viskas įmanoma. Todėl keičiant savo savybes, elgesį, veiksmus, įmanoma keisti psichikos tipą, deja, ne tik į laisvesnį, bet ir į nužmogėjimo, kaip pavyzdžiui nekaltai kultūringai vartojant alkoholį.

Žinios ir išsilavinimas beždžionės nejaudina

Jokie mokslai ir jokios žinios neturi jokios reikšmės, jeigu nesuvokiamas psichikos tipas. Žinios ir išsilavinimas yra tik priedas prie psichikos tipo. Jeigu žinias turi demoniško tipo atstovas, laukite karo, o jeigu instinktų vykdytojas – turėsite mafijozą. Psichikos tipai sąlygojami vaikystėje. Tačiau kaip bebūtų, suaugęs žmogus, gebantis susivokti, kame jis yra, gali matyti savo gyvenimo įvykius, kuriuos kūrė vienu ar kitu savo psichikos vadovavimo būdu. Ir jeigu tik žmogus pasiryžo keisti save, Dievas atsilieps ir padės jam. P.S. Nereikia manyti, kad vartojantys alkoholį ir kitus narkotikus, gali jų ir nevartoti, nors jie taip dažnai sako. Deja, bokalas alaus per Naujus metus, intelektualių sugebėjimų srityje pasireiškia griaunančiai apie 2-3 metus, atsižvelgiant į žmogaus galimybes. Be to, žmonės turintys poreikį nors ir minimaliam kiekiui alkoholio ar psichotropiniams kvaišalams, žengia į šalį nuo žmoniškojo – Dievo žmogaus kelio, kad ir mažais žingsneliais, nepastebimai eina kitur… Čarlzas Darvinas kartą pasakė: „ beždžionė, vieną kartą paragavusi alkoholio, jau daugiau niekada savo gyvenime jo neragaus“. Tame žmonės kvailesni už beždžiones. Citata iš „Orangutangai – kultūringa rūšis“ Tačiau Darvinas kalbėjo apie laisvą beždžionę. Jeigu gyvūnus valdo tokie žmonės, tai juos paverčia panašiais į save, alkoholikais, ligotais, nervuotais ir bejėgiais. Paruošė www.sveikata.info Šaltinis – internetas

1 Comment

  1. Aš visiškai nesutinku su instinktų apibūdinimu. Arba žodis "instinktas" pas psichikos tipų autorius turi visai kitą reikšmę, nei pas mane :) jeigu žmogus jaustų instinktus – jis tikrai nepersivalgytų, nevartotų alkoholio, negimdytų beleko ir nuo bele ko, gamtoje instinktų pasaulyje patelės prisileidžia tik geriausius, kurie lieka nugalėję silpnuosius :) jeigu žmogus turėtų instinktus, jam nebereiktų šiltnamio sąlygų gyvenimui, jis būtų sveikas ir saugus gamtoje. Todėl sakydami,. kad instinktų psichikos tipas pats žemiausias, parodo, kad tai tik išmokta kieno tai "pamoka",  kaip yra "iš tikrųjų", be įvetinimo to, kas akivaizdu :)

    Aprašytą instinktų žmogų valdo ne instinktai, o žalingi įpročiai, kurie buvo formuojami tiek įsčiose, tiek, vaikystėje, tiek brendime, tiek gilinami ir suaugus. Todėl vien šis psi’tipas rodo visišką neatitikimą su gamta, arba kitaip, gamtos nesuvokimą.

    Ir dar, kokiam reikia būti sąmonės užkampyje, kad bilijonus sąmonės ir psichikos variantų suskirstyti į kelis psichikos tipus? Na taip, egzistuoja panašios psichikos į išvardintąsias, na ir kas? O kiek dar yra neišvardintų? Ir ar įmanoma visus išvardinti? Nebent manyti, kad žmonės yra buki gyvuliai, kaip kad šunų rūšys… kurias galima suskaičiuoti, nors net ir šunų psichikos tipų, pasirodo, yra daug daugiau nei…. aprašomi aukščiau…. nes kiekviena šūnų rūšis turi savo psichikos tipą ir kiekvienoje rūšyje yra to tipo potipiai… vaje, šūnys turi daugiau mąstymo variantų nei ne kurie žmonės? :))))

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+