pepsi

Pepsi

Skysčiai žmogui turėtų padėti harmonizuoti organizmą. Sveikas gyvenimo būdas, kai valgomas žalias augalinis maistas, bent jau jo didesnioji dalis, sąlygoja, kad skysčius organizmas sureguliuoja pats. Tačiau, kai vietoj pagalbos organizmui duodami nuodai, gėrimai, kuriuose vieni konservantai ir daugybė kitų nežinomų, neaiškių sudedamųjų gėrimo dalių, ko galima tikėtis? Natūralus vanduo tampa vertybe, kurią ne taip paprasta gauti.

Tonizuojantys gėrimai – dar viena nevaisingumo priežastis
Padarytų darbų informacija viešai visuomenei, iš monografijos „Fito – ergonomika“ A.M. Gridzinskyj(ru)
АН УССР А.М.Гридзинского, изд-во «Наукова думка», Киев, 1989, с.28-30

Tonizuojantys augalai beta – adrenalininiai, turintys kofeino savybių: (Thea sinensis L.),(Koffea arabica L.),(Theobroma cacao L.), (Cola acuminata Schott, et Endl.)(Ilex paraguariensis St. Hil. = I. Mate St. Hill),(Portulaca oleracea L.),(Ephedra equisetina Bunge)ir kt.
Didžioji dalis augalų veikia tonizuojančiai dėl kofeino ir artimiems jam teninui, teibrominui ir kt. Jų yra: arbatoj, kavavoj, kakavoj,”pepsikoloj”, „kokakoloj”, „fantoje” ir kt. Stimuliuoja centrinę nervų sistemą, širdies kraujagyslių veiklą.
J. G. Babkov (1984) kofeiną priskiria bendrai stimuliuojantį centrinę nervų sistemą. Jeigu sakyti, kad žmogus išgerdamas puodelį kavos gauna 100mg farmakologinę dozę kofeino, tai bus aišku kodėl žmonės taip įpranta prie šio narkotiko.
Kofeinas ir turintys jo produktai priskiriami dopingų tipams, kurie eikvoja ir alina organizmo rezervus. Todėl mes pasiūlėme išimti juos iš buityje ir darbe naudojamo jėgų atstatančiojo arsenalo.Ivančenko(1984)

Gėrimai, turintys kofeino, alina žmogaus organizmą. Kava tonizuojantys save žmonės, nebegali be jos išlaikyti darbingos būsenos. Tampa priklausomi nuo toniko – kofeino.
Juodoje arbatoje jo mažiau, bet vis tik yra ir veikia.

„Pepsi – kola, Koka – kola, Fanta turi kofeino ir dar toksinį (nuodingą) alkaloidą kokainą, kuris skatina pripratimą, priklausomybę.
„Negerk, Ivanuška pepsi- kokos, koka – colos, narkomanu tapsi!-I.N.”

Gėrimai, gaminti su ženšeniu, neturi šios žudančios organizmą savybės, tačiau tonizuoja.
Kava ir arbata yra rizikos faktoriai daugybės ligų. Jie suteikia pirminį palengvėjimą – energijos antplūdį, o vėliau išsekimą. Dar 70 – 80- taisiais metais buvo žinomi žudantys kofeininių gėrimų padariniai. Kodėl medicina apie juos viešai neskelbia, ir kodėl jie laisvai pardavinėjami, be perspėjimo, kaip paprastas maisto produktas? Pamąstykite patys.
Kaip matyti iš cituojamos knygos fragmento „Fito – ergonomika”, visi nūdienos civilizacijos ligų rizikos faktorių tyrimai, buvo atlikti dar praeito šimtmečio 70-80-taisiais metais.
Tais pa2iais metais Džonas Kolemanas savo knygoje „Komitetas 300“ rašo: “Bus platinami sąmonės būseną keičiantys narkotikai, kuriuos žmonėms naudoti bus būtina kaip maistą; jie bus dedami į daugumą gėrimų, nieko neaiškinant žmonėms, kaip jie veikia.“
Šiandien mes visi esame liudininkai, to, kas atsitiko su jaunimu vadinamu „next“ karta, kuri išaugo ant „Pepsi“ „Koka – kolos“: narkomanija tarp paauglių tapo nacionalinė nelaimė; šalims suduodamas stiprus demografinis smūgis; tragedijos maštabus didina tabako rūkymas ir alkoholizmas, kuris veda į vyrų nevaisingumą ir lytinį bejėgiškumą ir nuogapilvių panelių nesugebėjimą gimdyti pilnaverčius vaikus, nes savo neišmanymu kenkia genetiniam aparatui ir vaikų gimdymo organų sistemai – chroniškų peršalimo ligų uždegimais.
I.V.Nikolajev 12.06.06

Search

+