Sveiki. Turiu tokia problema , nuo per didelio kruvio sportuojant mane kartais pradeda pykint .
Sportuot pradejau neseniai uzsieminet mma . Ka galetumet patart ? Ar tai tesiog savaime turetu praeit ? Laukiu atsakymo;]

5 komentarai
 1. Saulėtas Poetas
  Saulėtas Poetas rašo:

  Liuks, sveikinu! :) Džiugu, kad išmintis po truputi ima viršų :) Tik, geriau nesustoti tame ir eiti toliau :) Šioje svetainėje yra daug įvairios informacijos norintiems keisti savo gyvenimą, ir visada yra galimybė klausti :)

  Atsakyti
 2. Beliashas
  Beliashas rašo:

   
  Anksčiau man visiškai nerūpėjo ką valgyt. Palaikiau forma kasdieniais pratimais atsispaudimai atsilenkimai todėl nelabai kreipdavau dėmesio kaip maitindavausi dabar pradėjau vengti cukraus ir druskos stengiuos gerti tik vandeni. Anksciau rūkydavau , o kai rūkai tai ir su draugais alaus isgeri kartais . Neseniai mečiau rūkyt ir gerti . 

  Atsakyti
 3. Saulėtas Poetas
  Saulėtas Poetas rašo:

  Pykinimas apskritai rodo, kad organizmas yra užsiteršęs, tai bet kokiu atvejų organizmo valymas būtų į naudą. Taip pat, pykinimas rodo, kad organizmas valosi. Jeigu atsisakote kažkokio maisto, organizmas automatiškai keičia "rėžimą", keičia savo struktūrą ir, tas maistas kuris anksčiau buvo normalus, gali jau atrodyti kaip nuodas.

  Patarčiau pabandyti gerti daug vandens, per diena 2 – 3 litrus (po stiklinę ar pan.), ir nevartoti tokių produktų kurie – kemša. Tik vanduo valo organizmą, visi kiti gėralai yra – maistas.

  Atsakyti
 4. Beliashas
  Beliashas rašo:

  Dabar kai pradejau sportuoti stengiuos maitintis kuo sveikiau, jokio curkraus, jokios druskos, kaip anksciau valgydavau bet ka iskyrus visoki junkfood. Nesprotavau gal 2 metus, bet bandyvau palaikyt forma kasdieniniais pratimais atsipaudimai , atslilenkimai…
  Rukiau , dvi savaites kaip meciau , o kai rukai tai buna kad savaitgali ir su draugais isgeri tas bokalas kitas atrode nieko nereiske, su tuo irgi dabar baigiau. Ir dabar tikrai jauciu kaip pulsas labai stipriai padideja vien tik po apsilymo . 

  Atsakyti
 5. Saulėtas Poetas
  Saulėtas Poetas rašo:

  Labai nekonkretu. Papasakokite kuom maitinatės, kokį gyvenimo būdą vedate? Kaip kitaip galim duoti nors kokį patarimą.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.