Sandarumo testas naujiems namams: kada jo reikia? Atsako specialistas

Šiais laikais naujai statomi namai turi atitikti gana griežtus reikalavimus, kurie pirmiausia yra iškeliami tam, kad būtų kuo labiau saugoma gamta, o tuo pačiu papildomai ir taupoma žmogaus piniginė.

Svarbiausia, kad sandarumo testas yra reikalingas ne tik dėl to, kad jį nustato įstatymas, tačiau ir dėl kiekvieno žmogaus, kuris turi stengtis gyventi kuo geresnės kokybės namuose.

Tarpinis testas

Namo statybos metu tarpinis sandarumo testas yra labai geras žingsnis. Kai kurie galvoja, kad neverta jo atlikti, kadangi galiausiai bet kuriuo atveju reikalingas paskutinis, tikslusis vertinimas, tačiau tarpinio metu galima numatyti galimas namo problemas ir tuo pačiu jas sutvarkyti dar iki tol, kol galiausiai bus išsakomas galutinis vertinimas.

Mūsų tikslas yra ne tik atlikti vertinimą, tačiau taip pat ir pažymėti problemines namo vietas, kurioms reikalinga korekcija. Tokiu atveju statytojai ir tuo pačiu busto savininkai gali atitinkamai priimti konkrečius sprendimus, kurie leidžia džiaugtis baigta namo vizija. Tokia, kuri ne tik funkcionali, tačiau ir sandari“,- pasakoja specialistas.

Tereikia, kad tarpinis testas būtų atliktas, kai namo baigtumas jau yra daugiau nei 85 %. Tuomet gauti rezultatai dažniausiai tiksliausi.

Galutinė patikra

Galiausiai, baigus darbus, atliekama ir galutinė patikra, kurios tikslas yra įvertinti – koks yra būsto sandarumo lygis. Tai padeda ne tik atitikti reikalavimus, kurie yra keliami ES, tačiau taip pat ir paprasčiau įsivertinti savo būsto kokybę, kuri turi būti derinama su rangovais.

Galutinio vertinimo metu labai detaliai analizuojamas kiekvienas aspektas, kadangi būtent jis ir lemia kokybę, kurios reikia patogiam gyvenimui“,- priduria.

Svarbiausia yra gera komanda, kadangi su ja visi darbai bus ne tik atlikti tinkamai, tačiau taip pat ir nekils jokių klausimų, kurie gali vėliau kelti abejones. O išsiaiškinti smulkmenas yra labai svarbu, kadangi tokiu atveju bus galima džiaugtis ne tik tiksliu testu, tačiau taip pat ir tokiu, kuriuose matyti konkrečios būsto problemos, defektai, kuriuos reikia sutvarkyti.

Patikimas paslaugas rasite čia: https://namudiagnostika.lt/

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+