Alkoholis

Širdis. Saugok save nuo alkoholio!!!

Kai alkoholis su krauju patenka į širdį, jis tirpdo širdies raumenų ląsteles: atsiranda mikrorandai, raumenys praranda elastingumą, vos pajėgia dirbti, širdis springsta krauju, nespėdama jo varinėti. Širdis nuo alkoholio pasidengia riebalų sluoksniu, todėl alkoholį vartojančių žmonių širdis yra padidėjusi. Arterijose ir kapiliaruose atsiranda trombai, kurie neleidžia pakliūti deguoniui ir maitinimo medžiagoms, ir tada širdies audiniai miršta, tai vadinama infarktu.

www.sveikata666.lt

4 Komentaras

 1. Tomas rašo: „Nemanau jog kils ilgalaikiu pokyciu sveikatai jaigu alkoholis yra saikingai vartojamas, na sakykim puse litro alaus per dvi savaites o gal ir vienas nusitasymas kas 2 menesius.”
  Hmm… koks keistas to žmogaus noras būt kvailiu… nors 1/2 % per dvi savaites arba kas 2 mėnesiai :) Sakau, „kvailiu”, nes alkoholis yra priemonė žmonėms kvailėti. Ir to įrodymų yra pilna mokyklose (geriantys paaugliai) ir jie tai laiko savotišku buvimu „kietu”. tačiau tikrasis to kietumo įvardijimas yra buvimas kvailiu. Žmonės painiojasi sąvokose, vertybėse, informacijose, nes jiems yra pateikiami iškreipti vaizdiniai, o kad žmogus, neduok die, nesusivoktų vieną dieną, kad yra visai ne taip, kaip jį mokina, tai jam ir sukurtas alkoholis, kad smegenys vis būtų „pridusintos”, ir kad klaidinanti info ir pasaulio samprata žmogeliui atrodytų kaip švenčiausioji tiesa.
  tai va, galbūt tokiems, kaip Tomas, gana vieno karto per du mėnesius, kad klaidinga info atsistatytų. Nes jei jau 3 mėn nevartotų alkoholio tai imtų…mąstyt ir matyt, kaip buvo alkoholio kvailinamas.

 2. Saikingai vartojantys alkoholį ir yra tie, į kuriuos kreipiama visa ta susimąstyti verčianti informaciją, nes alkoholikai jau nebemąsto.

  Reiktų suprasti svarbų dalyką, kad saikingai vartojančiam kol kas alkoholio reikia retai, kad atpalaiduotų smegenis, kurių pats savo veikla nesugeba atpalaiduoti. O kai ateis sunki situacija, kai užgrius sunkumai, tada sustoti nebegalės. O žmogus, kuris visiškai nevartoja alkoholio, jis kitaip mąsto, jis pats sugeba savo protą atpalaiduoti.

  Tuo pačiu noriu pabrėžti, kad alkoholis naikina sąmoningumą, naikiną žmogaus kūrybingumą. Žmonės, kurie dažnai geria, jie yra šeimos peilis, visuomenės našta. O žmonės, kurie retsykiais geria, jie yra tik darbo jėga, praranda svarbiausią savybę – savarankiškumą ir nebesugeba valdyti savo gyvenimo, nes tiesiog nebesuvokia to, kas ir kodėl vyksta su juo.

 3. Ant tokių žmonių, kaip jūs, vis manančių, kad narkotikas yra gėris, ir kad žudyti save saikingai alumi yra gerai ir laikosi visa alkoholio pramonė. O manote jūs taip todėl, kad jau nebeturite blaivių smegenų, nes alkoholį iš smegenų galima pašalinti tik po gerų metų sveiko gyvenimo būdo. Todėl jūsų nuomonė yra lėtinio alkoholizmo pasekmė. Visi saikingi alkoholikai geria saikingai, bet tik laiko klausimas, kada saikas įgaus pagreitį ir taps litru į dieną.
  A. Veryga: „Jei vertintume, kokiais mastais didėja alkoholinės psichozės atvejų, reali padėtis būtų daugiau nei 20 litrų gryno etilo alkoholio per metus. Per penkerius metus alkoholinių psichozių skaičius išaugo nuo 55 iki 90 atvejų šimtui tūkstančių gyventojų. Alkoholinės priklausomybės diagnozę galima nuslėpti einant gydytis privačiai, tačiau alkoholinės psichozės nenuslėpsi. Didelę alkoholio dalį išgeria vaikai, kurie teoriškai net nusipirkti jo negalėtų.”
  V. Mačiulis: „Visiška laisvė girtavimui. Alkoholis yra narkotikas, prie jo priprantama. Jauni žmonės gali priprasti per 6-8 mėnesius. … Baltoji vaikų karštinė buvo neregėtas dalykas Lietuvoje. O dabar po Lietuvą laksto daugiau kaip 3000 nuo baltosios karštinės pamišusių žmonių, daugiau nei 600 serga lėtinėmis psichozėmis, pavydo kliedėjimu. Tai labai pavojinga, nes sutuoktiniai dažnai vienas kitą nužudo. Tokių lėtinių psichozių nuo 1990 m. padaugėjo daugiau nei 20 kartų. 80% visų savižudybių įvykdoma esant girtos būsenos.” (http://www.delfi.lt/archive/article.php?id=12071801)

 4. Gal sis video ir kiti straipsniai apie alkoholi yra labiau adresuojami jau „giliai iklimpusiems” zmonems, bet jis mane priverte susimastyti ar tai galioja ir retkraciai isgeriantiem zmonem?

  Nemanau jog kils ilgalaikiu pokyciu sveikatai jaigu alkoholis yra saikingai vartojamas, na sakykim puse litro alaus per dvi savaites o gal ir vienas nusitasymas kas 2 menesius.

  Yra daug isgerianciu zmoniu pasaulyje bet kaip lapai nekrenta.

  Taigi kaip ten del saikingo vartojimo?

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+