UEFA dėmesys močiučių futbolui Vilkaviškio rajone

Amžius – ne kliūtis šešiasdešimtmetei Ramutei Kartavičienei. Ji subūrė močiučių futbolo komandą, ir labai didžiuojasi, kad sportas jungia tris jos šeimos kartas. Kas mėnesį vykdydama #EqualGame (angl. - žaidimas lygus…
,

Fiziologija kitaip

Kraujotaka

Ligos priežasties neįmanoma pašalinti, kol egzistuoja neteisingas požiūris į kraujotaką.
Plaučiai – organas, judinantis kraujotaką, o ši – širdį. Ir ne atvirkščiai, kaip mums teigia medicina. Norite įsitikinti? (1) Kai tik pradedate greitai kvėpuoti, jūs pagreitinate kraujotaką ir širdies susitraukimus.

Sportas širdžiai

Lankytoja wrote:
Sveiki,
norėjau paklausti kokį sportą patartina rinktis žmogui, kuris turi nedidelių širdies problemų. Girdėjau, kad tokie užsiėjimai kaip bėgimas ar dviračių sportas yra nepatartini. O geriausia rinktis plaukimą. Ar tai tiesa? Ir gal dar ką galėtumėte patarti. Ačiū. :)

Visapusiškas kūno treniravimas

Dauguma žmonių treniravimasi supranta kaip svorių kėlimą sporto klubuose.
Ar tai sveika? Ar tai stiprina Jūsų sveikatą? Ar tai padeda sustiprinti pasitikėjimą savimi?
Kiekvienas mūsų turime savo nuomone apie tokią veiklą, tačiau ne kiekvienas mūsų žino kaip ištikrųjų tapti sveiku, stipriu ir gražiu.
Senais laikais, kai nebuvo sporto klubų, žmonės treniruodavosi parkuose, vandens telkiniuose, tokiose vietose kuriose galėtu tiesiogiai būti su gamta. Ir jų gyvenimo trukmė buvo daug ilgesnė negu mūsų laikais.

Grete Pointareli

Ar sportas - sveika?

Sporto šakos, potencialiai rizikingos sveikatai ar gyvybei, neturi būti toleruojamos.