Su Vydūnu

skaičiau Vydūno knygą, kur jis rašė apie sveiką mitybą ir patiko jo žodžiai kad valgyti reiktų žalią maistą, o gaminti tik tą, kuris žalias neskanus ar nelabai valgomas, pvz bulvės kurias virti garuose, kruopos. o saldumynų atsisakyti. valgant kramtyti tol kol maistas bus visiškai košė, ir nebūtinai viską nuryti :) be to, vienu metu reiktų valgyti vienos rūšies maistą, ypač nemaišyti skirtingų patiekalų. lengvai užkandus palaukti bent 2 valandas, leisti viską suvirškinti ir tik tada galima vėl valgyti. o daug pavalgius palaukti 5 val.! :)
pastebėjau, kad kai valgau maistą sukramtau nepergeriausiai, dėl to po to virškinimas tampa sunkus ir atima daug jėgų, o ir maisto įvairovė būdavo gan plati.. nuo dabar stengsiuosi valgyti taisyklingai, kas nori prisidėti? ;)
šiandienos pusryčiai 9val. stiklinė obuolių sulčių, vėliau dvi riekelės baltos duonos su tepamu tofu.

13 Komentaras

 1. na jo kas liečia vasara tai maisto vartojimas sumažėja 3 kartus :) na vasara bus kas kita, braškės, uogos visokios mmmm :D

 2. vasaros metu tai lengva valgyti tik po viena vaisių ar daržovę vienu metu, o aš kartais išvis pamiršdavau kad valgyti reikia :D
  o svogūnai ir česnakai tai ir taip į mano mitybą neįeina :)

 3. ne, nes jei darai kokias salotas tai to svogūno ar česnako maža dalis tebūna :) čia kaip pvz 3 bananus ir ant viršaus puse arbūzo :D nu aiškus ne tokiais kiekiais kai valgai ;)

 4. Ar judu žadat ir skirtingo maisto vienu metu nevalgyti? Tada turbūt iš meniu iškristų svogūnai ir česnakai? Ar ir juos kas nors valgo vienus?

 5. Žinau jokios prievartos :) viskas savo noru :) nereikia pamiršti ir to, kad jei kuom nors sergi gali būti, kad liga paaštrės nes organizmas pradeda valytis nuo viso šiukšlyno kur buvo apleidęs dėl to, kad netinkama maistą virškino ir neturėjo paprasčiausiai laiko su ligom kovoti tinkamai. ;) kiek domėjausi tuom tai pasirodo ir taip būna :) tai va, jei viskas yra vykdoma savo noru be jokios prievartos o iš meilės tai nėra ir ko bijoti :)

 6. na laikas viską parodys :) persistengti irgi nereikia, nes protas gal ir viską suvokią, o kūnas dažniausiai paskui taip greitai nesuspėja :)

 7. Tai aš dabar pradėjau imtis to, kad be manęs į parduotuve neitu :) tai einu arba pats arba kartu. Žiūrėsim kaip čia gausis su mano sese :) Aš be to kaip ir maistą stengiuos atsisakyti gaminti po biškuti, nes einu tiesei link žalio :) nėra čia ko užsisėdėti ilgai prie vegetarizmo, nes iki tokios naudos kaip vien žalias maistas jam dar toli :D informacijos prisirinkau pakankamai sau, kad smegenys suprastu kame reikalas, nes kol informacijos stygius tol ir veliasi pastoviai nuo vieno prie kito dalyko :)

 8. O tu kiekvieną dieną gamink superinius patiekalus nuo kurių kvapų net galva apsvaigtų, ir ją vis vaišink ;) aš taip dariau kai prieš porą metų mėsą valgančią kambariokę turėjau, ir kaip nustebau kai ji pati pradėjo panašius patiekalus gaminti o šaldytuve liko tik porą kiaušinių ir viena dešra, o ankščiau pilną mėsos buvo prisikrovus :)

 9. Aš irgi iki vasaros vien ant žalio maisto pereiti noriu :) dabar kaip įdomiai namie sesuo vis tiek palūžo ir mėsa valgo :) tai man jos gaila darosi, o jai manęs :D

 10. kai oras šaltas o ypač kai dar dirbu tai norisi gaminto maisto, gal kūnas dar nepripratęs dėlto taip norisi :roll: dabar maždaug 50 ant 50, o iki vasaros noriu pakelti procentus iki 100 žalio :)

  na bet palyginus kaip seniau valgydavau tai.. žalio maisto buvo gal kokie 5 proc. :shock: tai žodžiu su metais ir progresas didelis :)

 11. puikiai ;) maistas keičiasi kiekviena diena kartu su protu :) kaip pačiai :roll:

 12. Àrtūrai na kaip sekasi sveikai maitintis ir gerai kramtyti? morka:

 13. Aš prisidėsiu :) Šiandieną stikline šviežiai spaustų morkų sulčiu :)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+