Tyli revoliucija

Kad sumažinti nepageidaujamų gyventojų skaičių Rytuose, būtina vengti visų skatinančių gimstamumą priemonių, naudojamų imperijoje.

Šiose srityse turi būti vykdoma sąmoninga žmonių skaičiaus mažinimo politika propagandos priemonėmis: Tv, spaudą, kiną, brošiūras ir t.t. Reikia pastoviai skiepyti mintį, kad turėti daug vaikų yra kenksminga. Reikia rodyti, kiek daug kainuoja vaikų išlaikymas, ir kiek daug kitų gerų dalykų būtų galima įsigyti už tuos pinigus . Reikia aiškinti, kaip pavojinga moteriai gimdyti. Tam tikslui reikia platinti kuo daugiau info apie kontraceptikų naudojimo būtinumą. Ir didinti jų gamybą. Plėsti abortų tinklą. Gerinti abortų atlikimo kokybę, kad augtų žmonėms pasitikėjimas, kad kuo daugiau gyventojų kreiptųsi. Gydytojams turi būti suteikti leidimai daryti abortus, kad viskas rodytų, jog nepažeidžiama etika. Tikslas – pasiekti, kad rusų tauta nebegalėtų sutrukdyti Vokietijai įsiviešpatauti Europoje.

Nors ši projekto žodžiai skambėjo Berlyne 1942 m., jų suformuota, jų lydima politika yra vykdoma ne tik nūdienos Rusijoje, bet ir Lietuvoje, visame pasaulyje.

Parengė @ J. Juršys pagal video „Tyli revoliucija”

Search

+