Sveikas ir nesveikas seksas

Kai žmonės traukia vienas kitą ar net dievina vienas kitą, jie vienas kitam gali suteikti labai daug malonumo. žinoma, suprantu, kad jeigu vyras yra grubus ir sprausdamas savo penį jis gali sužaloti makštį, jis turi būti labai atsargus. kiekvienas vyras turi mokėti švelniai pamylėti moterį, ji turi jaustis saugi ir mylima.
Bet ar seksas gali pakenkti sveikatai? Ar gali sekso būti per daug?

28 Komentaras

 1. Uz – mielasis Aids , ypatingai aciu. :)
  Ir.. Seekmees visiems.

 2. Na o kur ta info buvo? Kas rašė? Kokiu tikslu? Jeigu tai gydytojų atsakymai, arba kokių tai žmonių atsakymai, tai jų kompetencija ir apsprendžia jų atsakymų tikslingumą. Jie turi kuom tai remtis. O gal tai tiesiog bububub iš neturėjmo ką veikti? Reikia žiūrėti konkrečiai kuo remiasi? Medicininai atsakymai yra vieni, o kuo remiasi kalbantys – kiti. Jie galbūt ir teisingi eiliniam seksualiai niekada neauklėtam žmogui.
  Todėl negaliu atsakyti į tavo klausimą, nes internete tiek daug beviltiškos info, kad visiškai beprasmiška ją skaityti, be tam tikrų atsirinkimų priemonių.

  Kas liečia mediciną, tai jai yra duodama teisė tokiai informacijai, metodams, kurie kol kas tikrai nedaro žmogaus sąmoningesnio, o reiškia ir sveikesnio, kad ir seks atžvilgiu, tačiau ji gydo pripažinti leistinais metodais, medikamentais ir tuo apsiriboja, ir tuo padeda žmonėms. Kas siekia daugiau nei gydytis, jau nebetelpa į esamos medicininius terminus ir metodus.

 3. Info puslapiuose skaiciau:
  1.
  „Prieš orgazmą spermijus atskiedžiantis skystis patenka į prostatos liauką ir orgazmo metu prostata susitraukia bei išsituština per ejakuliaciją”..
  2.
  „Kas gali atsitikti, jei ilgai nebūna ejakuliacijos?
  Pirmiausiai–prostatitas ir visi kiti uždegiminiai procesai. Daugumos atvejais–spermos užsistovėjimo pasekmės. Apskritai, vyrų pernelyg ilgai sėdimas darbas kelia pavojų jų lytiniams organams. Net didis karvedys Julijus Cezaris, kelias valandas pasėdėjęs imperatoriaus soste, skubėdavo už širmos, kur jo laukė vergė, daranti minetą”…

 4. Oho :) o kur čia taip rašo, kad laiko būtent prostatoj? :) kokia čia sistema?

 5. Apie prostatita cia kazkas.. Kiek teko girdeeti, spermos laikymas prostatoj – tiesus kelias jojo link. :ojojoj: Ar medicina eilini kart apgaudineeja.??

 6. Edvinas wrote:

  Daina, galėtum ir atsakyt i mano klausimą, ačiū triusis:

  Galiu :buckis: as visada atsakau i klausimus, ne taip kaip tu, verti saves laukti … laukti,,, ne tik i susitikimus kuriuos zadi visoms, bet ir i klausimus pvz Poeto….
  atsakau: as nieko nenoriu tau pasakyti nes JAU viska pasakiau. O kad tu nesupranti, tai nereiskia kad as neatskiau. ir is vis :) sex pas tave, pagal tave, kaip pas triju vaiku teva, o supratimo jokio.
  Poete, turi garbinga kantrybe :sirdis: :sirdis: :sirdis:
  Kadangi tema apie sex — tada pastebesiu, kad forume truksta konkretikos vyru sex issaugotai ener. nes jaunimelis aiskiai slysta prostatito link. Arba bent terminus duoti kad orientacija butu :ismincius:

 7. Edvinai, ar senai pradėjai praktikuoti tokį seksą? Kiek laiko vyksta lytinis aktas? Įdomu su kuo tokį seksą praktikuoji? ;)

 8. Daina, galėtum ir atsakyt i mano klausimą, ačiū triusis:

 9. Edvinai, Tu kaip į seimą nukritęs: tai viską supranti, tai nieko nesupranti. Klausimai aiškiai parašyti, perskaityk ir atsakyk. Konkretumo visai neturi, atrodo, kad kojomis debesėliais vaikštai :narkata:

 10. Daina, nesuprantu tavęs, ką tu nori man pasakyti?

 11. Edvinas wrote:

  Aišku kaip judėti ;)
  Žinoma, tu praktika ateina dar daug aiškesnių dalykų, o ten tūrėjau omeny aiškumą į kurį kelią eiti :P

  Edvinai, o tu kodel domiesi tokiu seksu? kiek matau vaikinukai nesidomi nes, /….. negali ….
  ir liejasi upes negimusiu spermatoziodu ……… :)
  ka? kam tau tokioo sexo? na as suprantu moteris[[[[[[[ kaifas ant zemes nebenusileidi, o tau kaip? :isimylejau2:

 12. O tu vedes? kad taves pazintyse nera… papug: a?
  gal ateisi? turiu minty ten. na i pazintis :)
  apie save pakalbetumei :sokineja:

 13. Aišku kaip judėti ;)

 14. Daina visiskai teisi ,jei kazkas sako ,kad viskas aisku,tai matyt ,kad nepagalvojes gerai taip pasake,o jei tikrai taip butu,tai cia pas mus sex guru apsilanke :ismincius: ,Na ,kaip bebutu smagu ,kad dabar jaunimas toks ispruses.
  triusis:

 15. uj viskas aisku, kad niekas neaisku. vaikeliai kad toki seksa ivaldyti reikia maziausiai vyru buti, o kai kas nors sako „viskas aisku” tai reiskia tik tiek kad niekas nebeaisku. tikiu kad ant 100 vienas ivaldo toki seksa. bet ir tai tik kai abu partneriai spakaini. nereikia ank manes pykti bet :suniukai: toki pakeisti :buckis: reikia is tikro jausti partneri o kaip ji pajausi jeigu ne per laika per pazinima? nebent turi mokytoja raud:

 16. Ačiū, dabar viskas aišku :)

 17. Edvinas wrote:

  Kai išmoksti nebaigti, visą laiką galima to laikytis? Ar yra naudinga baigti kartą į kažkokį laiko tarpą?

  Kalba eina apie tobulėjimą, apie visai kitokį seksą. Kai jau kurį laiką nebaigi, tai seksas tampa – kitoks, kiti poreikiai, kitas suvokimas. Po to pradedi patirti naujas energijas, netgi kitaip suvokti kasdienybę. O jei kartais baigsi, tai čia gausis kaip „rideni rideni akmenį į kalną ir kartais paleidi parėdėt į apačią”. Jei organizmas jaus poreikį atsikratyti sperma, tai jis pats tai padarys.

 18. Kai išmokstama nebaigti, visą laiką galima to laikytis? Ar yra naudinga baigti kartą į kažkokį laiko tarpą?

 19. Taip jau yra ,teorijos zinios gerai, bet praktikoje truputi viskas sudetingiau, bet viskas imanoma ,tik reikia daugiau kantrybes ,bei darbo :stanga: :D

  triusis:

 20. Na visa šita aš taip ir įsivaizdavau tik su skaičiavimu nepagalvojau :) su mintimis iš vis labai atsargiai elgtis reikia nes jos mano manymu ir sukelia viską jei sugebi jas kontroliuoti sekso metu tada ir sėkla sukontroliuosi. Dabar dar norėjau klausti, bet prisiminiau, kame reikalas visas yra, tai atsakymas kaip ir nebėra būtinas :) Juk kai labai nori užtenka ir biški paišdykauti ir nebūtinai iki galo o ir pasitenkinęs būni :) Aiškus jei bandai seksą padaryti tokį, kad viena partneri reikia patenkinti tada jau reikia daug jėgų įdėti, nes kad ir kokiu metų esi manau gerai baigianti moteris bet kurį gali išvesti iš proto ir tada net jokie skaičiavimai nepadės :D žodžiu supratau 8-)

 21. Cia ne vien tau taip buna,tai daugumos jaunimo problema.
  Aisku su laiku ateina zinios bei patirtis.
  Jauno vaikino irankis yra labai jautrus ir ilgai issilaikyti
  merginos viduje,kai esi veikiamas aistros, nera taip paprasta.
  Yra keletas budu,vienas is ju ,tai kvepavimo pratimai.Viso akto metu
  kvepuok letai ir giliai.Nedaryk staigiu judesiu,judek letai.
  Jei , kad ir tai nepadeda,atsitrauk iki saugios ribos.t.y.pora centimetru nuo iki isejimo ir sustok.Kai apsiraminsi pradek
  viska is pradziu,tam reikia kantrios mylimosios,nes nuo jos tolerantiskumo daug kas priklauso, kaip pasitikejimas, bei kaip baimes komplekso del nesekmiu isvengimo.
  Jei dar tai nepadeda, prie viso sito pridek judesiu tehnika. Akto metu daryk 6 trumpus ir viena gilu, skaiciuok ir kartok 6 kartus, jei tai pavyks daryk
  palaipsniui iki 9 trumpu vieno ilgo,kartok 9 kartus, bet saugok ir neleisk issilieti seklai. Sekmes

 22. Teisingai pastebėjai Artūrai, reikia išmokti atsispirti baigimui. „o tada ka daryti jei visada pradedi norėti?” kai išmoksi nebebaigti, tai nebenorėsi baiginėti, arba kitaip sakant „atprasi”. Prie ko žmogus yra pripratęs, be to „negali gyventi”. O kai atsipratina save, tuo pat metu pripratindamas prie kitų dalykų, tai pradeda jausti kitus pojūčius, kitus poreikius ir kitaip suvokti pasaulį :) Taip ir sekse, kai ilgą laiką mylesies nebaigdamas, tai pats seksas taps kitoks, kiti pojūčiai.

 23. Žodžiu reikia dirbti su savim :) išmokti atsispirti baigimui ir viskas :) o tada ka daryti jei visada pradedi norėti? tada juk tik tas galvoj ir bus vos tik prisilietus prie savo moters :roll:

 24. Gražus zuikutis

 25. Na gal pradėkime nuo to,kad mylintis žmogus dėl mylimosios padarytų

  viską ,kad tik jai su juo iš tiesų būtų gera visur ir visada…
  Tas pats ir sex.Jei mylimajai gerai, tai ir tau bus gerai,čia paprasta logika, bet

  kaip tai padaryti? Čia,siekiant patenkinti moterį, visi būdai galimi, svarbu galutinis

  rezultatas, kaip tu tai padarysi, čia tik tavo fantazijų bei žinių reikalas.Viską,

  ką darai,daryk apgalvotai ir aistringai,bet neskubėk,paruošk savo mylimą,kad

  suartėjimas būtų švelnus,lengvas ir geidžiamas.
  Vyrukai turi žinoti,kad jų sex.energija slypi jų sėkloje,o neduodant jai

  išsilieti,sustabdomas energijos nutekėjimas.Ši energija duoda galimybę prailginti

  sex laiką bei geresnę kokybę.Meilės aktas,kuris atliekamas ilgą laiką, turi galingą

  gydančiąją ir yra kaip tonizuojanti priemonė, kadangi čia dalyvauja žmogaus

  gyvybinės jėgos,kurios yra galingesnes negu žolės bei vaistai.Kas tai

  praktikuoja,tas galėtų visa tai patvirtinti.

  triusis:

 26. mane taip pat domina tokia informacija.

 27. Kaip išmokti tą sex energija išlaikyti? o dar ir ją kažkur nukreipti? Adomai, Jus kalbate labai gražiai, bet tai skamba neįtikėtinai. Gal bent jau galite paaiškinti, kaip tai atlikti? Aš visiškai nesusigaudau… :?

 28. Pats seksas iš savęs nėra nei blogas nei geras, priklauso nuo požiūrio i tai.
  Mylėjimasis su savo mylimąja ir jei tas poreikis mylėtis yra abipusis,tai puiku.O
  jei dar išmoksite savo sex energija išlaikyti savyje ir ja praleisti per visus savo pagrindinius
  septynis energetinius taškus ,tai tikrai butu i sveikata .
  Sex kaip ir visur,visados reikia jausti, kada sustot,kada tęsti.nes kas per daug, tas ne i sveikata .
  Čia viskas individualu.
  triusis:

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+