Hidroterapija ir vandens procedūros

Vanduo ir vandens išmintis

Harmoniją ir gamtos dėsnius lengvai pamato gyvenantys taikoje su harmonija ir dėsniais.

Vandens apykaita gamtoje

Ji duoda daugelį atsakymų apie gyvenimo prasmę ir apie gyvenimą po gyvenimo. Žmogaus kūne 80% vandens. Reiškia vanduo yra pagrindinis žmogaus gyvenimą įtakojantis faktorius, lygiavertis šviesai, šalčiui ir žemei. Kas yra žmogaus gyvenimas? Tai nukritęs iš dangaus vanduo, surinktas į vieną vietą, pripildęs indą ant žemės paviršiaus. Kai kas gali tai palyginti su ežeru, kai kas su bala, kai kas su upeliu. Žmonių gyvenimai skiriasi, kaip ir vandens telkiniai. Žvilgtelėkime į žmogaus gyvenimą iš balos pozicijos, kuri atsirado po lietaus arba ištirpus sniegui. Jeigu įdėmiai žiūrėsime, pamatysime, kad dalis balos vandens stengiasi prasiskverbti į dirvos gilumą. Kita dalis vandens prisipildo šviesos, atsiplėšia nuo žemės ir pakyla į debesis, pakliūna į visiškai kitas gyvenimo sąlygas. Ten daugiau judesio, daugiau šviesos, daugiau laisvės; vanduo apsivalo skaisčioje ultravioletinėje šviesoje ir grįžta vėl į žemę, kad žemėje būtų daugiau švaraus vandens. Bet jeigu balos vanduo ilgą laiką nesušyla ir nesurenka tam tikro kiekio saulės energijos, tai šis vanduo ilgam laikui susigeria į dirvą ilsėtis tamsoje.

Lengvas ir sunkus vanduo

Gamtoje egzistuoja lengvas ir sunkus vanduo. Lengvas, kuris lengvai sugeria saulės energiją, greitai sušyla, greitai atšąla, judrus ir yra paviršutiniuose vandens telkinių sluoksniuose. Sunkusis vanduo lėtai įšyla, lėtai atšąla, yra inertinis, yra visada apatiniuose vandens telkinių sluoksniuose. Lengvas vanduo žmogaus organizme lengvai adaptuojasi ir teigiamai veikia medžiagų apykaitą, sukelia lengvumą, judėjimą. Sunkus vanduo atvirkščiai – sulėtina medžiagų apykaitą, organizme gimdo tingumą, ištižimą. Dėl užterštumo pradėta naudoti artezinį, sunkųjį vandenį. Nuo kurio žmonių gyvenimas tapo sudėtingas, sunkus, nes sutriko lengvo ir sunkaus vandens balansas planetoje. Tai ir yra pirminė ekologinės krizės priežastis.

Užkrėstas vanduo

Vanduo savo molekulėse turi energetinę atmintį, ir ji prisimena visus užnuodijimo procesus ir jų sudėtį. Išvalyti vandenį yra labai sudėtinga, ir toks vanduo, patekęs į organizmą, anksčiau ar vėliau iššaukia visokias reakcijas ir pasireiškia negalavimais. Įrodyta, kad vandens informacija išsivalo sušąlant. Kai ledas tirpsta, atitirpdamas vanduo įgauna vėl savo švarų pavidalą.

Mineralizuotas vanduo

Chemiškai išvalytas vanduo, dirbtinai mineralizuotas vanduo yra tuščias savo informacine prasme. Vandenį iš buteliukų gerti galima, kai nėra kito pasirinkimo. Mineralinį vandenį derėtų gerti tik gydytojui rekomenduojant. Nes mineralinio vandens gėrimas gali privesti prie sunkių ligų.

Kiek gerti vandens?

Kiekvieno žmogaus organizmas pats žino, kiek jam reikia vandens, jeigu jis valgo florą, yra žaliavalgis. Tačiau, jeigu vartoja sūrų, termiškai apdorotą maistą, aštrų, tai organizmas visada jaučia troškulį, ir tik vanduo jį numalšina. Jokie kiti gėrimai to nepadaro.

Kai žmonės sėdi ir geria daug arbatos, organizmo troškulio mechanizmas atsijungia, ir galite gert be galo. O jūs pabandykite pasėdėti kompanijoje, gerdami tik švarų vandenį ir suprasite, kiek jums reikia skysčių. Žmogui gali pakakti to vandens, kuris randasi šviežiuose daržovėse ir vaisiuose, jeigu jis maitinasi tik jais. Vanduo nuskaito žmogaus informacinį lauką, todėl, jeigu žmogus piktas, pagiežingas, kaltinantis, smerkiantis, bijantis apsinuodyti, tai visada apsinuodys vandeniu, nes gerdamas vandenį su tokiomis mintimis jis jį ir apnuodija. Jeigu nusprendėte filtruoti vandenį, pradžiai reikia ištirti cheminę sudėtį, kad žinoti, kokį filtrą pirkti (membraninį, anglies, bakterinį, kompleksinį)  www.sveikata666.lt

2 Komentaras

  1. Atsakiau jums forume, kur daugiau žmonių gali jums parašyti.

    Sakyčiau jus bando auklėti, nes jūs savaip, savo galva, o ne kaip visi, norite gyventi. Visi mes čia kažkada perėjome šį laikotarpį, kai visiškai neužsiimantys savimi žmonės bando kitus mokinti sveikai gyventi. Bet laikas eina ir mokytojai ima sirgti, ir tada jau patyli, kai mato mus vis tokius pat … energingus ir sveikus :)

  2. vandens isgeriu apie 2l per diena,vasaros metu daugiau,sportuoju,domiuosi sveika mityba.bet kiek isgirstu negiamybiu savo adresu,vien del to,kad pasirinkau si kelia-esa-nuo kruopu kosiu, darzoviu susirgsiu veziu,o nuo tokio kiekio vandens man inkstai atsisakys.ar yra palaikanciu sia nuomone?as su ja kategoriskai nesutinku.beje-valgau ir mesa ir zuvi-tik gal kiek maziau nei daugelis

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+