Mikčiojimas

Taisyklės tiems kurie nori dar labiau pagilinti savo ligą

16 Vas 2009 Ligos 1

1. Nuolat galvokite apie baisiausią, kas gali jums galėtų atsitikti. Nuolat įsivaizduokite jus gazdinančius vaizdus.
2. Pasilikite depreijoje, nuolatgailėkitės savęs, pavidėkite ir pykite. Visus kaltinkite dėl savo ligos.
3. Skaitykite knygas ir straipsnius, kuriuose rašomi apie jūsų būklės beviltiškumą. Taip tapsite bejėgis pakeisti savo likimą.
4. Atsiskirkite nuo žmonių. Laikykite save atstumtuoju. Užsidarykite ir laukite savo mirties.
5. Neapkęskite savęs už tai, kad sugriovėte savo gyvenimą. Priekaištaukite sau už kiekvieną smulkmeną.
6. Vaikščiokite pas gyditojus. Eikite nuo vieno pas kitą. Daug laiko laiko praleiskite laukiamuosiuose. Rinkite prieštaringas nuomones ir naujausius vaistus, Bandykite tai vieną, tai kitą gydymo būdą, nepasiringdamas nei vieno.
7. Meskite visus darbus, nieko neplanuokite, neužsiimkite niekuo, kas turėtų prasmę ir džiugintu jus. Manykite, kad jūsų gyvenimas baigtas.
8. Skūskitės bloga savijauta ir jeigu dar liko draugų, būtinai draugaukite su tokiais pat nelaimėliais ir piktais kaip ir jūs pats.
9. Nesirūpinkite savimi. Kam? Verskite tai daryti kitus ir būkite nepatenkinti jų rūpesčiu ar tuo, kaip jie tai atlieka.
10. Nuolat galvokite, koks baisus gyvenimas ir kaip būtų gera greitai numirti. Bet nei minutei nepamirškite, jog mirti baisu. Taip jūs dar labiau kentėsite.

Taip elgtis iš vis turit pamiršti :)

1 Comment

  1. O is kur tu gavai tas taisykles? idomu butu. nors jos tokios aiskios, kad kartais atrodo tiek nedaug reikia buti sveikam. ypac 8 kazkada ji buvo mano kryzius.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+