Taisyklės tiems kurie nori susirgti

1. Nekreipkite dėmesio į savo kūną. Valgykite visa, kas papuola, gerkite stiprius gėrimus, kiek širdis geidžia, vartokite narkotikus, gyvenkite palaidą lytinį gyvenimą. Ir dėl to būtinai jauskite didelį sąžinės graužimą. Jei jūs susierzines ir pavargęs, nepaisykite to ir toliau negailėkite savęs.
2. Stenkitės gyventi beprasmį ir betikslį gyvenimą.
3. Užsiimkite tuo, kas jums nepatinka ir venkite tos veiklos, kurios jūs trokštate. Pildykite kitų patarimus ir nuorodymus, o į save žiūrėkite kaip I niekam tikusį.
4. Įžeidinėkite visur ir visada, visus kritikuokite, o labiausiai – save.
5. Pripildykite savo vaizduotę kraupiais reginiais ir nuolat nuo jų kentėkite. Daugiau liūdėkite ir jauskite nuoskaudą bet kokiu atveju.
6. Venkite nuoširdžių ir ilgalaikių santykių.
7. Nereikškite savo nuomonės ir jausmų atvirai ir garbingai, nes kiti žmonės jų nevertins. Dar geriau – nepripažinkite savo jausmų net pats.
8. Dėl savo problem nuolat kaltinkite kitus ir save.
9. Bėkite nuo visko, kas juokina. Nedrįskite pasijuokti iš savęs. Gyvenimas – tai ne juokai.
10. Neleiskite jokių permainų, kurios galėtų jus pradžiuginti ar suteikti malonumą.

Informacija pateikta žmonėms norintiems pažvelgti į tai ko nevertėtų daryti, kad paskiau netektu gailėtis. :)

8 Komentaras

 1. dabar viskas jau atsistojo atgal :) atsiprašau už nesklandumus

 2. Artūrai, kodėl tai mėtaisi, jeigu jau parašei, tai išlaikyk savo pasisakymus, arba taisyk, o dabar ištryniai, kodėl?
  Na žiūrėk žmogus atėjo į sveikatos forumą, žiūri skaito ir staiga viskas dingsta :shock: ką jis turi dabar skaityti?

 3. o aš tai, kai skaitė garsiai tas taisykles kitas žmogus, aš klausiausi, tai pagalvojau, kad čia ….feljetonas :oops: būtent dėl to neigimo …

 4. :)
  na tegu skaito žmonės, bet iš tikro visa tai galima parašyti teigiant gyvenimą :)

 5. Gerai pamiršau prirašyti visi šitie dalykai buvo paskelbti žmonėms kurie serga aids tiesiog su tokiu tikslu kad jie pažvelgtu ką blogai daro ir ką reikia daryti o ko geriau nedaryti kad pasveikti.

 6. Paprasčiausiai parašiau, kad žmogus pažvelgęs pamatytu ką ne taip daro. Aš suprantu, kad tai ir negatyvios mintis, bet kam jas savintis ? Čia tik vienam kartui paskaityti ir įsitikinti, kad viską darai gerai :) jei kam maišo galim ištrinti :)

 7. Artūras sako:

  Quote:

  Nereikškite savo nuomonės ir jausmų atvirai ir garbingai, nes kiti žmonės jų nevertins.

  sakyčiau ši taisyklė yra būtent tiems, kurie nori pasveikti :)
  Nes susilaikantis reikšti savo nuomonę (o nuomonė tai nesąmonė pasakyta rimtu veidu) tikrai sveiksta, nes mokosi kalbėti patirtimi.
  Jausmus atvirai ir garbingai reikšti kitiems žmonėms nėra jokio sveiko tikslo, tik ligotas, nes kam rūpi kieno tai, nors ir labai garbingi jausmai? Normalu, kad normalus žmogus jausmus pirma susitvarko, harmonizuoja, o tada jie savaime yra vietoje be būtinumo reikšti… :)
  Gal prieš kopinant kokius tai tekstus reikia pažiūrėti, kas juos rašė ir nuo ko … mirė…

 8. Artūrai, kiek daug visur taisyklių! :shock: šaunu, kad supranti, kaip tau tinkama ar netinkama elgtis, bet kam skleisti tokį negatyvą?
  štai tau patarimas: geriau ne „10 dievo NE-įsakymų”, o dalinkis savo patirtimi. Sveikatos puslapio tikslas yra skleisti informaciją, dalintis savo patirtimi, kad žmonės turėtų galimybę rinktis ir patys nuspręsti, kuri informacija jiems priimtina ir kaip jiems keisti savo gyvenimą. Šios tavo skiepijamos taisyklės su savimi neša tik neigiamą energiją, kuri sukuria neigiamas emocijas. Prieš rašydamas apmąstyk, ką tai atneša.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+