Augalai

Žmogaus sveikatos pagrindas

Florantietis, tai dvasiškos pilnatvės ir fiziškos sveikatos siekiantis žmogus.

Gyvybė susideda iš dviejų komponentų: saulės ir vandens, arba dvasios ir materijos. Gyvybės spalva yra žalia. Kodėl žalia? Todėl, kad mėliną spalvą sumaišius su geltona, gaunasi žalia spalva. Taip kaip ir saulė šviečia į vandenį, jame kuriasi žalia augmenija.

Spalvų reikšmės

Žalia spalva yra gyvybės spalva. Beveik visa augmenija yra žalios spalvos, ir nebereikalo, nes tai yra ir ramybės spalva. Ramybė, tai harmonija. O ten kur chaosas, ten griovimas.

Mėlyna spalva, tai vandens spalva. Materialaus, gyvybės nešėjo spalva, arba kitaip sakant vanduo tai gyvybės kūnas.

Geltona spalva yra šviesos ir džiaugsmo spalva. Stipriausias vaistas žmogau yra Džiaugsmas. O nuodas: pykčiai, pergyvenimai, neramumai arba kitaip – chaosas.

Prisiminkite kaip paprastas ir lengvas atrodo gyvenimas, kai esate džiaugsme, rodos viskas iš tikrųjų taip lengva ir paprasta… O kai pasineriat į problemas, gyvenimas pasidaro toks sudėtingas, lyg begalinis problemų sprendimas.

Dvasingumas ir materializmas

Kaip gyvybė susideda iš vandens ir Saulės šviesos, taip ir žmogus susideda iš materijos ir dvasios, arba iš kūno ir sąmonės. Lygiai taip, kaip norint išauginti sveiką maistą, reikia vandens ir Saulės spingulių, taip ir žmogui, norint būti sveikam, būtina rūpintis ir dvasine, ir fizine mityba.

Kaip neimanoma išauginti augalą vien tik iš vandens, bet be šviesos, arba vien tik iš šviesos, bet be vandens, taip ir neimanoma būti sveikam, besirūpinant vien tik kūnu, arba vien tik dvasiniu pasauliu. Religiniai fanatikai neigia kūną, neigia fizinį gyvenimą ir užsiėma tik dvasiniu pasauliu, bet to pasekmė dažnai būna vitaminų trūkumas, psichinis nestabilumas ir nebesugebėjimas prisitaikyti gyvenančioje aplinkoje. Tie žmonės kurie rūpinasi tik kūnų ir neigia dvasinį pasaulį, jie tampa materialistais, savanaudžiais ir vartotojais.

Išvada: sveikatos pagrindas susideda iš dvasinio maisto – džiaugsmo, ir fizinio maisto – pilno saulės ir vandens.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+