Vyrų viliojimo priemonės

Mokslininkai atrado vyrų suviliojimo priemones. Mokslui meilė ne paslaptis. Visi jausmai – natūralių cheminių reakcijų procesai. Jausmus galima lengvai valdyti. Apie tai, kaip suvilioti bet kurį vyrą, remiantis mokslu ir visų kartų patirtimi, parašė anglų psichologas Endriu Tryz. Štai keletas įdomių patarimų iš jo kūrinėlio. “Kaip priversti jį prabilti pirmam. Tyrimai rodo, kad absoliuti vyrų dauguma neigiamai žiūri į moteris, kurios parodo iniciatyvą susipažinti. Daugiausia negatyvo iššaukia, kai jos pasisiūlo pavaišinti vyrą ir kur nors pakviečia. Todėl, jeigu norite, kad vyras pirmas pradėtų pokalbį, jūsų arsenale lieka tik neverbaliniai (nežodiniai) verbavimo būdai, pvz. atviras žvilgsnis akis į akį ir rami, plati šypsena. Tyrimai, rodo, kad vyrai linkę pažintį pradėti patys, jeigu 100% įsitikinę, kad jūs neatsisakysite. Čia ir pasireiškia moteriškos gudrybės – kuo ilgiau žvelgsite, tarytum netyčia, nusišypsodamos, ir nenuleisdamos akių, susitikus jūsų žvilgsniams, tuo daugiau jūs turite šansų jį pasiekti. Sociologai paskaičiavo, kad 60% vyrų beatodairiškai seka tokiais ženklais. Ne verbalūs signalai daug stipriau veikia vyrus, nei moters išorė. Tokias išvadas padarė tyrėja Monika Mur, kuri atliko daug eksperimentų pažinčių klubuose. Jos paskaičiavimais, daugiausia pasiūlymų pratęsti vakarą gavo ne pačios gražiausios damos, o tos, kurios siųsdavo begarsius signalus. Vidutiniškai 35 šypsenos ir žvilgsniai, išdalinti per valandą, atneša 4 naujas pažintis.

 Ar mes pažįstami

Moterys, kurios yra artimoj vyro aplinkoj, žavi vidutiniškai 2 kartus daugiau, nei atsitiktinės pažįstamos. Įsižiūrėkite į savo draugus, kolegas ir net kaimynus autobuse, gal kažkuris vyras yra jūsų svajonė, o taip pat ir jūsų paslaptingas gerbėjas. Jeigu norite suvilioti vaikiną iš kito skyriaus darbovietėje, bet net nežinote, koks jo vardas, veikite aptarta schema, kad jis prabiltų pirmas. Stenkitės susitikti su juo kiek įmanoma dažniau ir visada šypsokitės.

Stebuklinga kosmetika

Jeigu nemėgstate makiažo, bent pasistenkite naudotis lūpų dažais. Tyrimai parodė, kuo ryškesnės moters lūpos, tuo geresnis pirmas įspūdis vyrams. Tai galima paaiškinti evoliucijos dėsniais. Kiekviena būtybė instinktyviai siekia pratęsti giminę. Vyrai pasąmonėje renkasi partnerę su didžiausiom reprodukcinėm galimybėm, o raudonos lūpos fiziologiškai reiškia moters lytinės sveikatos ženklą ir jos pasiruošimą gimdyti.

Gaudyk momentą

Kita mokslininkų paslaptis taip pat pasufleruota evoliucijos. Tyrimai parodė, kad labiausiai patrauklios vyrams moterys yra tada, kai jos pasiruošusios gyvybės pradėjimui. Reiškia – ovuliacijos periode. Tokią išvadą jie padarė, stebėdami striptizo šokėjas, kurių arbatpinigių kiekis buvo tiesiogiai susijęs su jų ovuliacija. Paaiškėjo, kad menstruacijų periode, kada gyvybės pradėjimo šansai yra mažiausi, šokėjų pajamos buvo 30 dolerių į valandą. Viduryje menstruacijų ciklo 47 doleriai, o ovuliacijos pradžioje – 70 dolerių. Vyrai, patys nežinodami, reaguoja į fiziologinius ovuliacijos ženklus (įraudimas, krūtų padidėjimas, feromonų išsiskyrimas kartu su prakaitu ir t.t.) ir todėl šiame periode jie vertina moteris, kaip pačias geidžiamiausias ir gražiausias. Ovuliacijos metu pagerėja moterų odos spalva ir stovis, o tradiciškai tai yra laikoma sveikatos ir grožio požymiu. Išvada būtų tokia: dirbtinis ovuliacijos slopinimas galbūt išgelbės jus nuo nepageidaujamo nėštumo, bet greičiausiai kartu su juo jūs neteksite bet kokių šansų artimiems santykiams. Tolesni tyrimai parodė, kad šokėjos, kurios naudoja kontraceptines tabletes, turėjo pačias mažiausias pajamas.

Ko negalima daryti pasimatyme

Vienas iš didžiausių Anglijos pažinčių klubų padarė apklausą ir išsiaiškino, kas nervina ir atstumia pirmame pasimatyme. Buvo pasiūlyta įsivaizduoti tipinį pasimatymą restorane.  46% nekenčia, kai jis/ji kalba mobiliuoju vakarieniaudami; 41% nebesusitiks daugiau su tuo, kuris grubiai elgiasi ir konfliktuoja su restorano personalu; 46% vyrų ir 36% moterų nekenčia plepių, kurie pastoviai kalba apie save; 30% pasitenkintu tik tuo vieninteliu pasimatymu su tais, kurie pradėdavo kalbėti apie savo buvusius; 45% vyrų nekenčia moterų, kurios pirmame pasimatyme kalba apie savo svorį, teisingą maitinimąsi ir naujas dietas. Ruošė www.sveikata666.lt

Search

+