Vyrai ir jų meilė

As turiu minciu del vyru siandien. kazkaip man vis pasitaiko isklausyti vyru ispazintis. ir darau gal ne visai reiksmingas isvadas, kad vyrai daugumoje yra seksaliai „neisaukleti” arba kaip cia pasakius „zali”. jie neturi teoriniu ziniu apie tai kas yra orgazmas, kodel jis vyksta, kokie jie buna, ka galima daryti su orgazmu ir kam to reikia? na o kurie turi teorines zinias tai mano kad teorija ir praktika viena ir tas pats :) jau nekalbu apie tai, ka vyrai zino apie moteris? nieko, na beveik nieko: nei kas kur randasi, nei kodel ir kaip. todel ziurint is sio tasko, kai meiles banga atslugsta ir nebespalvina sekso tai pats seksas tampa … nuobodokas. cia as is to, ka kas man pasakojo. turetu buti kokios tai mokyklos ar ka?

1 Comment

  1. Aktualios mintys. Visada praktika yra svarbiau nei teorija, tiesiog teorija padeda greičiau įsisavinti praktiką, mažiau klaidžiojant.
    Intymiuose dalykuose labai svarbu artumas, pasitikėjimas ir noras pažinti, ir suteikti malonumą artimajam. Svarbu sugebėti atvirai kalbėtis, sugebėti būnant kartu nesikuklinti ir būti tokiu koks esi, būti savimi. Kiekvienas žmogus yra kitoks, su savo individualiu charakteriu ir individualiu kūnu. Tokio pat daugiau nėra. Todėl geriausias būdas tai būtent pažinimas realybėje :) O teorija ir kiti dalykai gali tik kažkiek patarti, įnešti kažkokio įvairumo :)

    Taip pat svarbiausia yra atsakyti sau į klausimą, koks tikslas to, ką darai? Ko nori? Iš to išeis atsakymai kaip pasiekti geriausio rezultato :)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+