12 Komentaras

 1. sutikciau su isminciais teigianciais: „ka valgai tas ir esi”. ir pridurciau: valgai tai, kas pats esi :) kai esi pilnas gyvybes nori florantieciu maisto, o kai esi pilnas mirties – liudesio tada norisi mirusio maisto na virto vadinamo… o ka ne ?

 2. Vien maistas stebūklų nedaro :) Kaip, kad organizmas sudarytas ne vien iš burnos :) Kūnas skirtas judėti, judėjimas tai gyvenimas, o maistas kūnui atsistatymas ir pasipildymas.

 3. Poete, man maistas dabar yra tikslas, nes žinau, kad jis mane gali nuvesti anapus arba šiapus…
  Mindaugai,
  Kas liečia žuvi, be abejo, žalia ji turi daugiau visko, nei virta ar kepta, tačiau yra didelė tikimybė, kad ji gali būti su kirmėlėmis. Reikia labai žiūrėti tik aš nežinau …. kur :) na lašiša gal jų neturi, tačiau šiaip žuvis palikta kambario temperatūroje kokiai parai nebeatrodo patraukli valgyti… ji, kaip; ir mėsa, pūna akyse. Todėl: sūdo, verda ar kitaip stabdo tą pūvimą žmonės. Dar žinau, kad nuo apdorotos žuvies oda nekokia ir kvapas ne koks… žuvimi atsiduoda…. o va nuo žalios žmonės giriasi, kad nieko, tik svoris auga, ir nuotaika niūroka…

 4. Tai va, kad jeigu kopsi į statų kalną, ir dar negausi maisto prie kurio pripratęs, tai kaži kaip ten bus.

  Su valia reikėtų atsargiai elgtis. Valia turėtų tik pastumti į priekį, bet po to eiti turi pats. Svarbus vidinis nusistatymas ir apsisprendimas, kuris padaro didžiają dalį. Apsisprendimas, prislopima, arba išjungia organizmo „norus”. Bet, svarbu suprasti, kad jeigu nenorėsi to kas aplink, o norėsi to, ko aplink nėra, tai kaži kas iš to gausis.

  Maistas tai ne tikslas, tai priemonė. Taigi ar yra tikslas, jei jau keičiat priemones?

 5. Saulėtas Poetas wrote:

  Tai kaip čia gaunasi, jeigu nori žuvies, valgyk bananą, nori kiaušinių, valyk ananasą? Juk noras tam tikrų produktų, atsiranda iš situacijos, iš poreikio, ir norisi to, kas leis jaustis konfortabiliai.

  Būtent
  jeigu nori ko nors pasiekti, tai reiks siekti, ir nieko kitaip čia nepadarysi ,,,
  teks vietoje zuikučio triusis: pupeles valgyti, o jos kai sudygsta irgi su uodegėlėmis būna… ir rudos ir baltos… : :D
  Be valios, be pastangų galima tik nuo kalnelio ant užpakaliuko čiuožti

 6. Mindaugas wrote:

  labai įdomios jusu mintys apie zalia maista, bet neisivaizduoju kaip galeciau gyventi be zuvies :)

  O tu ir suri valgai? nes didelio skirtumo tarp zuvies ir surio nematau. brudas nesvietiskas limpa prie visur kaip ir medus uzklijuoja viska… as po badavimu nebegryzau prie jokiu tokiuu dalykeliu:)

 7. Reikalas tame, kad ne per vieną dieną keičiasi skonis ir poreikiai. Jeigu juos formuoti nuosekliai tai ir susiformuosi tai, ką nori. Pirma sužinokite ko jūs norite… šiaip improvizuoti ar rimtai užsiimti.

 8. gal reikia suprasti kad Mindaugo lasteles uznuodytos negyva mesa vis dar ir jos praso jo tokio pat maisto . jeigu jis isbadautu bent kiek isisvalytu ir tikimybe yra kad issivalytu / ir nebenoretu tu zuvu fu ;;; smarve jau kookia :!:

 9. Tai kaip čia gaunasi, jeigu nori žuvies, valgyk bananą, nori kiaušinių, valyk ananasą? Juk noras tam tikrų produktų, atsiranda iš situacijos, iš poreikio, ir norisi to, kas leis jaustis konfortabiliai.

 10. fu :nava:
  negi negali valgyti protu atsirinkdamas?

 11. labai įdomios jusu mintys apie zalia maista, bet neisivaizduoju kaip galeciau gyventi be zuvies :)

 12. Žuvis, mėsa, paukštiena yra negyvas maistas, nes norint jį gauti reikia užmušti, o užmuštas nėra gyvas :)…

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+