kaip sulieknėti

4 būdai kaip sulieknėti be dietų ir sporto

Lietuva yra viena labiausiai nutukusių šalių Europoje. Ji užima 5-ąją vietą pagal Pasaulio sveikatos organizacijos atlikto tyrimo duomenis. Tyrime dalyvavo 53 šalys, t. y. 900 mln. žmonių. Lietuvių nutukimo lygis yra 26,3 %, o mus lenkia tik Turkija, Malta, Jungtinė Karalystė ir Vengrija. Tyrime nutukimas apibrėžiamas, kai kūno masės indeksas viršija 30, o KMI, didesnis kaip 25, klasifikuojamas kaip antsvoris.

Jei ir Jus kamuoja nutukimas ar antsvoris, vaizdas veidrodyje netenkina, o kas kartą į jį pažvelgus dingsta nuotaika – laikas susiimti! Tačiau, tai nereiškia jau reikia skubėti registruotis į sporto klubą ar kreiptis į dietologą, dėl mitybos plano sudarymo… Taip… Tai būtų puikus būdas pradėti gyvenimo pokyčius, bet jei jau esate ne kartą bandę keistis, tačiau vis grįžtate į pradinę padėtį, išbandykite liekninančiąsias procedūras.

Liekninančios procedūros – greito ir ilgalaikio rezultato paslaptis

Šiais laikais, kuomet taip populiaru naudotis plastikos chirurgų paslaugomis, galime džiaugtis, jog yra galimybė nežaloti savęs įvairiomis operacijomis, kurių reabilitacijos laikas gana ilgas ir skausmingas. Užtenka apsilankyti grožio salone ir išbandyti liekninamuosius masažus ir kitas procedūras. Rezultatai tikrai nustebins!

  • Kolageno šviesos terapija su Swan Infra Shaper aparatu

Studio Figura salone, įsikūrusiame Vilniuje, Žirmūnuose, liekninančios procedūros atliekamos naudojant kolageno šviesos terapiją Swan Infra Shaper aparatu. Šiuo aparatu rezultatai pasiekiami net 3 kartus greičiau nei sportuojant sporto salėje. Toks rezultatas išgaunamas dėl kartu sujungtų 4 galingų komponentų: (1) kolageno šviesos terapijos, kuri skatina kolageno ir elastino sintezę, (2) infraraudonųjų spindulių terapijos – užtikrina ilgalaikį efektą, nes prasiskverbia į audinius labai giliai ir atkuria giliuosius odos sluoksnius, (3) inovatyvių eliptinių treniruoklių, kurie efektyviai treniruoja viso kūno raumenis bei (4) bio-jonizatorių (jie šarmina organizmą, valo kraują, stiprina imunitetą ir t. t.).

Terapijos nauda išties akivaizdi, nes po procedūrų kurso ištreniruojamos Jūsų pageidaujamos zonos, pagerinamos organizmo, kvėpavimo sistemos bei širdies funkcijos, atsikratoma riebalinio sluoksnio, sumažinamas celiulitas.

  • Radioliftingas

Radioliftingas (termoliftingas) – tai odos patempimas, stangrinimas bei atjauninimas. Po procedūros jaučiama maloni šiluma bei lengvas tempimas. Jau po pirmos procedūros sumažėja raukšlių, palygėja ir pastangrėja oda, pristabdomas odos senėjimo procesas. Klinikiniais tyrimais įrodyta – radioliftingas teigiamai veikia odą ir yra visiškai nepavojingas paciento organizmui. Po termoliftingo kurso net 6 mėn. aktyviai vyksta atjaunėjimo procesas, sumažėja celiulito požymiai. Termoliftingo efektas aiškiai matomas jau po pirmos procedūros. Galutinis rezultatas išlieka iki 24 mėnesių.

  • Kriolipolizė (krioterapija)

Krioterapijos technika kitaip vadinama šalčio terapija – tai naujas būdas, leidžiantis švelniai ir efektyviai sumažinti riebalų kiekį tikslinėse kūno vietose. Šis aparatas gali užšaldyti riebalus iki –15 laipsnių! Jūsų pageidaujamose vietose riebalai pastebimai sumažėja, o pats mažėjimas atrodo natūraliai. Krioterapijos procedūra ypatinga, nes čia naudojama pažangi vėsinimo technologija, selektyviai veikianti riebalų susikaupimo vietas. Riebalinės ląstelės pašalinamos palaipsniui, nepažeidžiant aplinkinių audinių. Kai riebalinės ląstelės yra paliekamos tam tikrame šaltyje, sukeliamas natūralus pasišalinimo procesas kūno medžiagų apykaitos metu, padedantis palaipsniui sumažinti riebalų sluoksnį. Tokiu būdu riebalų sluoksnis palaipsniui suplonėja.

Šį lieknėjimo būdą taiko SPA Sante salonas Vilniuje bei Karolinos grožio studija Kaune.

  • LPG endermologinis masažas

LPG endermologinis masažas itin veiksmingas, esant antsvoriui, celiulitui, suglebusiai odai, po riebalų nusiurbimo (liposakcijos), audinių paburkimui ir patinimams šalinti.

Masažuojama kūno vieta vienu metu gauna kompleksinį poveikį – ją veikia masažiniai voleliai, vakuuminė ventiliacija ir vibracija. Voleliai sukdamiesi skirtingu greičiu įvairiomis kryptimis efektingai ir svarbiausia švelniai masažuoja giluminius odos sluoksnius, todėl pagerėja limfmazgių veikla ir mikrocirkuliacija, ląstelės prisotinamos deguonimi, vyksta ląstelių regeneracija, natūraliai suskaidomi riebalai, išvedami toksinai iš organizmo, lyginami randai ir strijos, organizmas žymiai aktyviau gamina kolageną ir elastaną.

Taigi, jei sportas ir griežtos dietos jau nusibodo, skubėkite rezervuoti savo laiką liekninančioms procedūroms! Jos ne tik padailins figūrą, bet ir atpalaiduos, suteiks pozityvo!

Daugiau apie lieknėjimo būdus skaitykite „Pasiutus lapė“ tinklaraščio straipsnyje: https://www.pasiutuslape.lt/apie/tinklarastis/10-budu-kaip-suliekneti-be-dietu-ir-sporto–3-gydytojo-a-unikausko-patarimai

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+