LPG masažas

Aparatinės įrangos LPG masažas – šiuolaikinė medicina

Neseniai grožio Vilniuje pradėta siūlyti nauja paslauga – LPG masažas https://oblakasalon.lt/lpg-masazas/. Šiam išradimui šiuo metu yra maždaug keturiasdešimt metų, o jo kūrėjas yra gerai žinomas prancūzų inžinierius Lui Pol Gita. Šio metodo esmę sudaro tiesioginis mechaninis poveikis poodiniam sluoksniui ir odai. Verta paminėti, kad tokiu pat būdu veikia ir paprastas anticeliulitinis masažas. LPG nuo tradicinio būdo  skiriasi poveikio metodika, kuris atliekamas originaliu mechaniniu įrenginiu, pavadintu maniple, sudarytu iš keleto besisukančių velenėlių. LPG masažo metu jie pagriebia odos sluoksnį ir sudaro iš jo raukšlę, kurią veikia judesiais. Tuo pačiu metu odą veikia ir vakuumas.

Priklausomai nuo procedūros tikslų gali skirtis ir raukšlės tipas ir formavimo velenėliai. Pats LPG masažo aparatūros buvo užpatentuotas terminu endermologija. Šiandien ši procedūra pripažįstama visame pasaulyje, be to, yra organizacijų, kurios yra tiesiogiai susijusios su naujų ir esamų metodų tobulinimu.

Vakuuminės-ritininės terapijos poveikis kūno ir veido odai

Žinoma, iš pradžių reikėtų pasakyti apie estetinę endermologiją. Jo pagrindinis tikslas – atsikratyti net pasenusio celiulito, koreguoti kūno kontūrus, taip pat pagerinti odos elastingumą ir sumažinti riebalų sluoksnį. Būtent estetinis LPG masažas šiuo metu tapo plačiausiais taikomu. Dabar apie jį išsamiau:

  1. Dėl kraujagyslių suspaudimo neišvengiamai sutrinka mikrocirkuliacija. Visa tai provokuoja celiulitą arba, kitaip tariant, „apelsino žievelės“ efektą. Be to, mikrocirkuliacijos pažeidimas skatina odos suglebimą, trukdo skysčio pertekliaus pašalinimui, o tai labai neigiamai atsiliepia bendrai odos būklei. Šiuo atveju, kūno riebalai, celiulitas ir suglebimas išgydomas dėl riebalų ląstelių susmulkinimo. Gilus tiesioginis poveikis riebaliniam audiniui žymiai pagerina kraujo tekėjimą į nukentėjusias sritis, tuo pačiu metu jas atpalaiduoja ir minkština. Rezultatas – tampri ir lygi oda. Galbūt jau girdėjote džiugius atsiliepimus tų, kurie išbandė šią procedūrą.
  2. LPG pasižymi teigiamu poveikiu kolageno ir elastino skaiduloms, pagerina jų tekstūrą, elastingumą ir suteikia reikiamą tonusą.
  3. Drenuojantis Ši procedūra stimuliuoja veninę, limfos sistemą bei sumažina patinimą audiniuose.
  4. Panaikina smulkias raukšles, maitina ir užtikrina odai gerą tonusą. Vakuuminis-ritininis masažas gerai nušveičia viršutinius epidermio sluoksnius, atnaujina ir regeneruoja odą bei suteikia jai natūralų blizgesį.
  5. LPG masažas padeda ištirpinti net senas strijas ir pažeistus audinius. Dirbant su individualiais randais naudojamas specialus antgalis. Be to, procedūra leidžia audiniams gauti maksimalią naudą iš deguonies, kuri pagreitina regeneracinius procesus. Rezultatas – randai tampa baltesni, švelnesni ir labiau elastingi, o niežulys dingsta. Visa tai leidžia vakuuminį masažą naudoti net potrauminiams ir po nudegimų atsiradusiems randams, įskaitant kosmetinį gydymą.

Sportinė ir terapinė endermologija

Louis Paul Gita išradimas rado savo vietą ir sporto endermologijoje. Kiekvienas sportininkas turi atsigauti nuo patirtų traumų ir fizinio krūvio. LPG masažas paspartinti reabilitacijos procesą. Efektyviai sumažina patinimus, skausmo sindromus ir pagerina bendrą sportininko savijautą.

Terapinėje endermologijoje LPG masažas naudojamas ne rečiau nei sporto. Visų pirma, masažas naudojamas atsikratyti patinimo, pašalinti raumenų įtampą ir nuovargį.

LPG masažas

Vakuuminio masažo etapai

Dabar verta išsamiau pažvelgti į LPG masažo metodiką kosmetinės ir estetinės endermologijos srityje. Pradinis procedūros etapas yra, žinoma, diagnostika, tiksliau – bendras ligonio būklės vertinimas. Šis žingsnis apima:

  • Esminių problemų nustatymą
  • Figūros charakteristikas
  • Probleminių sričių pasirinkimą gydymui
  • Paciento fotografavimą visu ūgiu stovint.

Po aukščiau nurodytų veiksmų pacientas apsivelka specialų kostiumą, skirtą LPG masažui, ir atsigula ant specialaus stalo. Dabar gydytojas turi nustatyti sritis, kuriose vyks procesas. Norint tai padaryti reikia:

  1. Atlikti raumenų sutraukimą konkrečioje masažavimo vietoje. Gydytojas gali paprašyti pacientą pakelti arba sulenkti ranką ar koją.
  2. Ištyrinėti riebalų gabalėlių lokalizaciją
  3. Nustatyti problemines sritis
  4. Pažymėti šia sritis ant kostiumo
  5. Parinkti raukšles masažui

Dabar atėjo pagrindinio etapo eilė. Masažo metu gali būti naudojamos trijų tipų specialios raukšlės:

  • „Roll In“ – raukšlė, kuri naudojama siekiant sumažinti probleminės srities apimtį
  • „Roll Up“ – raukšlė, kuri leidžia modeliuoti kūno kontūrus ir išlyginti aiškiai pastebimus celiulito požymius
  • „Roll Out“ – raukšlė, kuri naudojamas pagerinti odos stangrumą, tonusą ir elastingumą.

Be šių raukšlės, LPG technologija apima įvairius manipuliavimo judesius, kurie gali reikšmingai įtakoti terapijos efektyvumą. Gali būti naudojami šių tipų judėjimai:

  • Sukimas, leidžiantis stiprinti anticeliulitinį poveikį
  • Siūbavimas būtinas tiesioginiam poveikiui probleminėse srityse su riebalų sankaupomis
  • Slydimas atkuria ir modeliuoja kūno kontūrus
  • Šlifavimas gerina odos stangrumą ir elastingumą

Reikėtų pažymėti, kad paciento judėjimas taip pat gali padidinti masažo poveikį. Riebalų sankaupų lokalizacijai pacientas gali atlikti elementarius fizinius pratimus, pavyzdžiui, pakelti svorį koja ar ranka.

Ar dažnai reikia atlikti procedūrą ir kokių rezultatų tikėtis?

Vidutiniškai, masažas LPG aparatu užtrunka apie keturiasdešimt minučių. Būtina iš anksto tam pasiruošti, kad laukiamo rezultato po pirmojo seanso galite ir nepastebėti. Siekiant maksimaliai padidinti poveikį ir jį užtvirtinti būtina atlikti išsamų kursą, kuris gaili apimti iki dvidešimt procedūrų. Kartoti šį procedūrų rinkinį derėtų du kartus per savaitę, tada terapijos efektas išlieks visus metus. Jei teisingai maitinsitės ir prižiūrėsite savo figūrą, jūs pastebėsite stulbinantį poveikį. Todėl atkreipkite dėmesį, jei jau planuojate savo atostogas prie jūros ir nori paruošti savo kūną paplūdimio sezonui, pradėkite masažuoti iš anksto dabar.

LPG masažo procedūros kaina Vilniuje gali svyruoti nuo 20 iki 600 €, priklausomai nuo trukmės ir pasirinkto salono.

Kam vakuuminis masažas yra draudžiamas?

Kiekvieno žmogaus kūnas yra unikalus, todėl masažas reikalauja individualaus požiūrio. Atkreipkite dėmesį, kad LPG masažui yra keletas kontraindikacijų:

  • Onkologinės ligos
  • Neurologiniai sutrikimai
  • Nėštumas (gresia priešlaikiniu nėštumo nutraukimu)
  • Išbėrimas, žaizdos, sužalojimai ir sutrenkimai ant odos
  • Venų problemos
  • Visų rūsių išvaržos, taip pat adenoma, lipoma ir flebitas
  • Karščiavimas
  • Infekcinės ligos.

LPG masažas – puikus atradimas žmonėms, kurie nori išlaikyti tinkamą formą, būti lieknais ir gražiais. Prižiūrėkite savo kūną ir sveikatą, ir netrukus pastebėsite, kaip pagerėjo jūsų išvaizda bei nuotaika!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+