Dantų implantavimas

Dantų implantavimas: dažniausiai kylantys klausimai

Dantų implantavimas yra išeitis tiems žmonėms kurių gamta neapdovanojo gražiais dantimis, arba tiems kurie per gyvenimą prarado vieną ar keletą dantų. Čia į pagalba ateina odontologijos klinika kuri turi daugybę galimybių padėti Jūsų dantims. Šiais laikai egzistuoja daugybė dantų gydymo būdų nuo kosmetinių iki chirurginių. Stomatologai siūlo restauruoti dantis, t.y. atlikti tokias procedūras kaip dantų protezavimas, dantų implantavimas ar dantų balinimas naudojant naujas lazerines dantų balinimo procedūras.

Mūsų šalyje kartu su įprastu dantų protezavimu pradeda populiarėti ir dantų implantavimas. Dantų implantavimas Kaune, Vilniuje ar kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose darosi vis populiaresnė procedūra. Odontologijos klinikos Kaune ir kituose miestuose teikia didžiulį paslaugų spektrą tarp kurių yra tokios paslaugos kaip (dantų implantavimas, protezavimas, balinimas ir t.t.) Pacientui tereikia padaryti teisingą sprendimą.

Žmonėms kurie ryžtasi dantų implantavimui įprastai kyla daug klausimų kurie yra susiję su skirtingais dantų implantavimo aspektais pvz: kaina, gijimo laikotarpio trukmė, pliusai ir minusai, galimos pasekmės, implanto pasirinkimo kriterijai ir pan. Taip pat žmonės domisi kitų žmonių atsiliepimais kurie jau praėjo per šitą.

Taigi kas yra tas dantų implantavimas?

Dantų implantas tai dirbtinė titano atrama kuri biologiškai susiderina su žmogaus organizmu. Titano implantas yra priauginamas prie žandikaulio, o po to ant jo yra dedama dantų karūnėlė kuri visapusiškai pakeičia prarastą dantį. Dantų implanto konstrukcija susideda iš dviejų dalių, pačio implanto ir atramos kuri taip pat yra gaminama iš titano kuri taip pat atlieka jungiamąją funkciją tarp implanto ir ant implanto dedamo protezo.

Dantų implantacijos metu, abi implanto dalys yra įdedamos dviem etapais. Pirmame operacijos etape į žandikaulį yra įmontuojamas dantų implantas. Po gijimo laikotarpio prie implanto yra prijungiama atrama. Po to implantas turi priaugti prie Jūsų žandikaulio ir tapti vienu kūnu, po to ant implanto yra dedama karūnėlė. Taigi vis daugiau pacientų ryžtasi šiai procedūrai, dantų implantavimas Kaune populiarėja. Žmonių atsiliepimai apie šia procedūrą yra teigiami.

Dantų implantavimas tai gydymas kuris yra pranašesnis už tradicinius dantų protezavimo metodus ir suteikia pacientams galimybę turėti tokius dantų protezus kurių nebūtų galima atskirti nuo tikrų dantų.

Kuo yra pranašesnis dantų implantavimas?

Implantas leidžia pašalinti dantų defektus nekenkiant aplinkiniams dantims. Dantų implantas gali būti įdėtas bet kurioje vietoje. Prie dantų implanto daug lengviau priprasti, jis praktiškai yra nejuntamas burnoje.

Pasitaiko situacijų, kai tradiciniais metodais nebeįmanoma padėti žmogui. Dantų implantavimas tai gydymas kuris gali padėti būtent tokiais atvejais.

Dantų implanto įdėjimas į kaulą stabdo kaulų rezorbciją toje vietoje kur nėra danties. Kaulas kuris negauna jokios funkcinės apkrovos greitai atrofuojasi. Dantų implantavimas suteikia kaului vėl gauti apkrovą, o tai reiškia ir išsaugoti kaulą.

Tarp žmonių sklinda kalbos, kad dantų implantavimas tai labai skausminga ir be galo ilga procedūra. Šios kalbos yra tik dar vienas mitas apie dantų implantaciją. Atsiliepimai žmonių kurie turėjo šią operaciją ir odontologų patikinimai sutampa. Dantų implantavimas nėra skaudesnė procedūra nei karieso šalinimas, šiuolaikinės nuskausminimo priemonės puikiai numalšina skausmą, net po to kai nuskausminamųjų poveikis praeina. Diskomfortą žmogui sukelti gali tik siūlės likusios po operacijos, bet jos greitai yra pašalinamos. Kas liečia operacijos trukmę tai dantų implantavimas (1vnt.) užtrunka apytiksliai nuo 20 iki 40 minučių. Gijimo procesas po dantų implantavimo trunka šiek tiek daugiau nei 4 mėnesius. Kai kuriais atvejais su šiuolaikinės odontologijos pasiekimais karūnėlę ant implanto galima uždėti praktiškai iš kart po operacijos.

Centro odontologijos klinika Kaune.

Saugiai ir patikimai valyti implantuotus dantis galite pasitelkę Waterpik tarpdančių irigatorius.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+