Organizmo valymas ryžiais

Organizmo valymas ryžiais

Šiandien norėtumėm pakalbėti apie organizmo valymą ryžiais. Pasirodo, kad ši procedūra gali būti tikrai neįtikėtinai veiksminga viso organizmo išvalymo ir gyvybingumo atkūrimo priemonė. Tačiau svarbu suprasti, kad ši procedūra tikrai veikia tik jei atliekama tinkamai, laikantis tam tikrų sveikos gyvensenos principų.

Tiesą sakant, šis straipsnis bus paremtas šią procedūrą išbandžiusių žmonių atsiliepimais, taip pat pagrindinėmis rekomendacijomis kaip organizmo valymą ryžiais atlikti tinkamai ir pasiekti geriausią rezultatą.

Pastaraisiais metais vis daugiau ir daugiau žmonių gauna galimybę pamatyti neabejotinai didžiulę naudą, kurią duoda organizmo valymo ir sveikatos stiprinimo procedūros, naudojant ryžius. Šiuo metu, be abejo, yra daug skirtingų būdų atsikratyti kenksmingų toksinų ir šlakų. Tarp tokių metodų galima paminėti gydomąjį badavimą ir skrandžio arba žarnyno plovimą.

Tačiau, tarp paminėtų procedūrų viena iš populiariausių ir, svarbiausia, lengvai prieinamas yra organizmo valymo metodas yra naudojant ryžius. Šios procedūros dėka galima pasiekti tikrai unikalų efektą, nes šis, atrodytų paprasta produktas, pasižymi galingomis sugeriančiomis savybėmis.

ryžiai

Organizmo valymo ryžiais Tibeto metodika

Daugelis iš mūsų puikiai žino, kad svarbiausias maisto produktas daugelyje rytų šalių yra ryžiai, kurie ne be priežasties užsitarnavo labiausiai subalansuoto ir neįtikėtinai naudingo žmonių maisto titulą. Būtent ryžiais dažnai remiasi tinkamos mitybos, absoliučios sveikatos ir net ilgaamžiškumo programos.

Reikėtų priminti, kad senovės Tibete lamos (dvasiniai vadovai) nuolat naudodavo paprastuosius ryžius ir kaip vaistus, ir kaip maistą, bei reguliariai atlikdavo pilnavertį organizmo valymą naudodami šią maistinę kultūrą. Rytietiški gydytojai yra įsitikinę, kad su reguliariai naudojant šį iš pažiūros paprastą maisto produktą, ypač pagamintą ypatingu būdu, jūs galite pasiekti stulbinančius rezultatus:

 • Oda problemų išnykimas;
 • Reikšmingas bendros savijautos pagerėjimas;
 • Medžiagų apykaitos pagerėjimas arba korekcija;
 • Puikis viso kūno valymas ir net atjauninimas;
 • Paburkimo sumažėjimas;
 • Žymus svorio mažėjimas;
 • Inkstų ir kepenų veiklos normalizavimas;
 • Pilnavertis druskų pašalinimas iš sąnarių ir šlapimo takų;
 • Tam tikras lengvumo ir visiškos judėjimo laisvės pojūčio atsiradimas.

Dauguma praktikuojančių gydytojų sutinka, kad viso organizmo valymo su ryžiais rezultatai rodo tik tai, kad šis metodas gali būti neįtikėtinai veiksmingas ir tuo pačiu metu beveik neturi jokių rimtų kontraindikacijų. Vis dėlto, nepaisant šios procedūros santykinio saugumo, taikyti šį valymo metodą nerekomenduojama daugiau nei vieną kartą per metus.

Taip yra dėl to, kad kartu su toksinais ir šlakais tokio valymo metu iš kūno neabejotinai bus pašalintas kalis, taip pat daug kitų naudingų medžiagų, kurių kiekį vėliau bus labai svarbu atkurti. Tiesą sakant, todėl organizmo valymo ryžiais metu rekomenduoja nuolat vartoti produktus, kurių sudėtyje yra šio vertingo mikroelemento, kuris, visų pirma, padeda išlaikyti visavertį širdies raumens darbą. Prisiminsime, kad kalio gausu abrikosuose, visų rūšių figose ir razinose, ir, žinoma, bulvėse. Tuo pat metu laikytis teisingos ryžių dietos derėtų ne ilgiau kaip vieną arba du mėnesius. Tai svarbu, pirmiausia tam, kad būtų galima pasiekti norimą valymo efektą ir sumažinti svorį, ir, antra, kad nepakenkti savo kūnui.

Tipiška tibetiečių viso organizmo valymo naudojant ryžius metodika pagrįsta nuolatiniu rudųjų ryžių veislių vartojimuu. Žinoma, tokių nesant, leidžiama naudoti ir dažniausiai mūsuose sutinkamus ryžius, nors pageidautina ne ilgagrūdžius, o apvalesnius. Taigi, čia aprašomo valymo proceso esmė apima ir remiasi tuo, kad bet kokių ryžių grūdai turi unikalią kristalinę struktūrą.

Kad nebūtų pažeista ryžių minėta kristalinė struktūra ir, kad išaugų šių kruopų valomosios savybės, jas būtina iš anksto pamirkyti. Tai padeda pašalinti perteklinį krakmolą ir visiškai nereikalingas lipnias medžiagas. Norėčiau atkreipti dėmesį, kad tokie, vandenyje mirkyti ryžiai nebegali būti taip lengvai virškinami skrandyje ar žarnyne, o tai reiškia, kad patekę į žmogaus organizmą atliks pilnaverčio adsorbento vaidmenį. Tokie ryžiai sugers daug toksinų, šlakų, kitų kenksmingų druskų bei žalingo cholesterolio ir visa tai kartu su išmatomis pašalins iš organizmo.

Kaip atlikti organizmo valymo ryžiais procedūrą?

Taigi, toliau ruošiant ryžių grūdus organizmo išvalymui, jums tikrai prireiks penkių stiklinių vandens, kurias dėl patogumo galima netgi sunumeruoti.

Vėliau rekomenduojama daryti taip:

 • Pirmoji diena: į stiklinę su Nr.1 reikia įpilti du ar tris šaukštus ryžių, o tada užpilkite filtruotu šaltu vandeniu.
 • Antroji diena: ryžiai iš pirmosios stiklinės kruopščiai išskalaujami po tekančiu vandeniu, o po to užpilami nauja švaraus vandens porcija. Tada jums reikia į stiklinę, pažymėtą Nr.2, taip pat, kaip ir į pirmąją, įpilti panašų kiekį ryžių ir užpilti filtruotu šaltu vandeniu.
 • Trečią dieną, ryžiai, kurie yra stiklinėse Nr.1 ir Nr.2 taip pat kruopščiai išskalaujami po tekančiu vandeniu ir po to užpilami šviežiu vandeniu. Tuo pačiu metu reikia paruošti trečiąją stilinę, į kurią taip pat įpilama kruopų ir užpilama įprastu vandens kiekiu.
 • Ketvirtą dieną nuplaunamos visose stilinėse esančios kruopos ir vėl užpilamos šviežio vandens porcija. Standartiškai paruošima ketvirtoji stiklinė.
 • Penktą dieną kartojam visą aukščiau aprašytą manipuliavimo procedūrą ir paruošiame penktą stiklinę.
 • Šeštą dieną pradedama organizmo valymo procedūra. Iš pirmoje stiklinėje išmirkytų ryžių reikia išvirti košę, tačiau labai svarbu nenaudoti druskos, cukraus ar riebalų. Vėliau, atsilaisvinusi stiklinė iš karto užpildoma nauja ryžių porcija, su kuria taip pat reikia atlikti visas pirmiau minėtas procedūras.

Reikia paminėti, kad tais atvejais, kai pacientas anksčiau nebuvo nukentėjęs nuo gastrito ar skrandžio opos, galima penkias dienas iš anksto išmirkytas kruopas valgyti žalias, o ne virtas. Be to, mirkytus ryžius prieš naudojimą vietoj virimo galima keletui minučių užpilti verdančiu vandeniu.

Sprendžiant iš šį metodą išbandžiusių žmonių atsiliepimų galima teigti, kad mažiau termiškai apdoroti ryžiai organizmą valo daug efektyviau. Tačiau, šiuo atveju, reikia įspėti, kad organizmo valymo procedūros naudojant ryžius viso laikotarpio metu rekomenduojama nenaudoti druskos. Taip pat primygtinai rekomenduojama visiškai atsisakyti bet kokių alkoholinių gėrimų vartojimo, taip pat riebaus, kepto, rūkyto ir sūdyto maisto.

Druskų valymas iš organizmo

Dauguma gydytojų tikina, kad metabolizmo normalizavimui organizme bei norint atsikratyti patologinių darinių ir įvairių neorganinių nuosėdų sąnariuose, ant kraujagyslių sienelių ir kituose kūno audiniuose, reikia tam tikrą laiką tvirtai laikytis tinkamos ryžių dietos. Kaip taisyklė, tam reikalingas laikotarpis siekia apie du mėnesius.

Norint paruošti ryžius šiai dietai vėlgi reikia iš jų išplauti tą patį komponentą, kuris skatina gleivių susidarymą juose. Po išplovimo ryžių grūdai tampa labiau akyti ir turi galimybę absorbuoti daugiau mūsų kūno toksinų.

Norint išvalyti organizmą nuo įvairių rūšių druskų ir nuosėdų, reikės maždaug trijų kilogramų ryžių ir juos supilti į apie 10 litrų talpos indą. Labai svarbu kasdien mažiausiai pusvalandį kruopas plauti po tekančiu vandeniu. Šias „maudynes“ svarbu kartoti kasdien bent savaitę ar net dešimt dienų, kol iš ryžių tekantis skystis nebebus drumstas. Po to kruopas būtina kruopščiai išdžiovinti ir supilti į popierinį maišelį.

Atkreipkite dėmesį, kad verdant ryžius, skystį taip pat galima pakeisti kelis kartus ir taip pašalinti dar daigiau lipnaus ryžių komponento. Paruoštus virtus ryžius svarbu nuplauti šiltu vandeniu.

Tokiu būdu paruoštus ryžius reikėtų valgyti ant tuščio skrandžio, nepaliekant porcijos kitai dienai. Svarbu pažymėti, kad po tokių pusryčių mažiausiai keturias valandas negalima nieko valgyti ar netgi gerti. Jei tokių pusryčių asmeniškai jums neužtenka pasisotinti, parėjus maždaug valandai galima suvalgyti pora obuolių, kurie, beje, taip pat būtinai prisidės prie greitesnio druskų pašalinimo iš organizmo.

Praėjus maždaug mėnesiui po valymo pradžios pastebėsite šlakų pasišalinimo požymius. Kaip taisyklė, tai pasireiškia patamsėjusiu šlapimu ir padidintu išmatų kiekių.

Atkreipkite dėmesį, kad gana dažnai apie trečią šio gydymo savaitę asmuo gali pradėti jausti šiokį tokį silpnumą visame kūne ir netgi silpną galvos svaigimą. Taip pat gali papildomai atsirasti nemalonių skausmų sąnariuose. Dažniausiai šie simptomai yra susiję su tuo,  kad kartu su kenksmingomis medžiagomis iš mūsų organizmo pradeda pasišalinti ir įvairūs naudingi mineralai.

Žinoma, naudingų mineralų ir mikroelementų kiekį būtina atstatyti. Tam tikslui rekomenduojama į kasdienį racioną įtraukti daugiau šviežių daržovių ir vaisių, taip pat riešutų, medus ir bulvių.

Be to, planuojant valymo procedūrą, svarbu atsižvelgti į žmogaus amžiaus kategoriją ir į jo bendrą sveikatos būklę. Primygtinai nerekomenduojama šio metodo naudoti nėščioms moterims, maitinančioms motinoms, vaikams ir tiems, kurie serga tam tikromis širdies ligomis.

Turint bet kokių sveikatos problemų, prieš pradėdami naudoti aukščiau parašytą procedūrą, turėtumėte pasikonsultuoti su patyrusiu gydytoju.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+