Psichiatrija – mirties industrija. Psichiatrijos atsiradimas.

Psichiatrai negali pateikti nė vieno pasveikimo atvejo ir, sunku patikėti, bet jie to ir tikisi – nepasveikimo.

Jos atsiradimas susijęs su kontroliavimu, valdžia ir nepageidautinų žmonių grupių izoliavimu, kad nesipainiotų po kojų.
Viena pirmųjų psichiatrinių klinikų atidaryta Londone. „Bepročius“ uždarydavo narvuose ar gyvulių garduose, rakindavo prie sienų, mušdavo, o publikai už mokestį leisdavo į juos pažiūrėti.

XVIII amžiuje U. Bette pirmasis pasiskelbė, kad jo įstaigoje galima išgydyti dvasios ligonius. Ir greitai jis tapo vienu iš turtingiausių Anglijos žmonių, nors neišgydė nė vieno paciento. Jo finansinė sėkmė sukėlė bumą šiame biznyje, ir beprotnamiai ėmė kurtis vienas po kito.

Kad pateisinti savo darbus ir sustiprint publikos pasitikėjimą, jiems reikėjo pateikti biologinių įrodymų. Kitaip jų profesija negalioja. Reikėjo pagrindimo, kad psichinės ligos yra biologinė problema.

Visa, kas bent kiek prisidėjo prie žmogaus kontroliavimo, buvo vadinama gydymu. O gydoma buvo įvairiais kankinimo ir siaubą įvarančiais būdais, pvz. nardinant į vandenį, uždarius karste. Mirtingumas buvo labai labai didelis. Kai pacientai iš baimės liaudavosi priešintis, tuomet buvo skelbiamas toksinų išvalymas.

XIX a. B. Rašas, Amerikos psichiatrijos tėvas, nusprendė, kad per didelis kraujo kiekis galvoje iššaukia beprotybę ir atrado naują modelį – kraujo nuleidinėjimą. Jis taip pat išrado kėdę, prie kurios rišdavo pacientą, dėdavo ant galvos šalto vandens keletai valandų, ir tai pavadino „ trankvilizatoriumi“. Jo parašyta knyga kaip vadovėlis buvo naudojama 70 metų.

XX a. kuriasi nauji modeliai. Amerikietis H. Kotonas luošino savo pacientus, amputuodamas jiems kūno dalis (traukdamas dantis, šalindamas vidaus organus), skelbdamas tai kaip svarbų pasiekimą gydant psichines ligas.

Psichiatrija bandė įteisinti save kaip medicinos atšaką. Tačiau su savo „modeliais“ jie tepasiekė masinės milijonų narkotizacijos lygį. Ir kad pasiekti laimėjimų, jie turėjo priversti žmones galvoti, kad jie nėra tie, kuo save laiko.

Proferorius V. Bundas tyrinėjo jausmus, teigdamas, kad žmonių charakteris, individualumas yra tik cheminės reakcijos smegenyse. Jis sukūrė naują mokslą, kad žmogus yra besielis gyvūnas, kurį reikia treniruoti.
Filosofas F. Ničė išreiškė šios XX a. epochos dvasią – „Dievas mirė…“, o rusų mokslininkas I. Pavlovas, sekdamas V. Bundu, atlikinėjo eksperimentus su gyvūnais, kad rasti jų elgesio pakeitimo būdų, naudojant elektrodus. Vėliau – su vaikais, darydamas skyles jų žanduose, įkišdamas ten vamzdelius, stebėdavo seilių išsiskyrimą. Ir sukūrė sąlyginių refleksų teoriją.

Idėja, kad veiksmus galima kontroliuoti stimuliuojant, buvo pavadinta bihiviorizmu. Bihivioristai tiki, kad visi vaikai yra gyvūnai, ir juos galima dresuoti. Žymiausias jų Dž. Votsonas, jo pasekėjas psichologas iš Harvardo Skineris, teigęs kad galima manipuliuoti gyvūno ar paciento elgesiu psichologo naudai, laiku panaudojus veiksmingas priemones.

Žymiausias jo eksperimentas buvo „skinerio dėžė“, kur viskas sureguliuota: temperatūra, drėgmė… Apie metus jis ten laikė ir savo dukrą, įvairiai ją stimuliuodamas ir tirdamas. Jis tikėjo, kad vaikas yra besielis.

Tokiems tyrimams kasmet skiriama milijardinės sumos iš mokesčių mokėtojų pinigų. O psichiatrai taiko vis tuos pačius Pavlovo, Skinerio metodus. Nepilnamečių įstaigose (ir Lietuvoje) vaikus bausdavo 270 W elektros šoku. Kadangi jų laikymas ten brangiai atseidavo, tai prižiūrėtojai negailėjo jiems „elgesio keitimo“ kankinant seansų.

Elektrošoko terapija naudojama ir gydant seksualinius negalavimus, veikiant paciento smegenis elektrodais per implantus, kad sumažinti elgesio problemas. Žmogui tai kainuoja $ 100 000.

Torazinas

Cheminė lobotomija – torazinas, „stebuklingoji piliulė“, atvėrė psichoterapijai kelią į bendrąją mediciną ir greitą būdą užsidirbti. Torazinas iššaukia konvulsijas, nekontroliuojamus traukulius, kurie gali tęstis visą gyvenimą. Nuo pacientų nutylima, kad jų smegenys negrįžtamai pažeistos, nes preparatą gaminanti kompanija gauna 3000% pelno per metus.

Psichiatrija tapo narkoprekeivių industrija. Reikėjo tik mokslinės priedangos. Jų išvados –„ visos problemos kyla dėl cheminio disbalanso smegenyse, kurių korekcijai reikia vaistų“.

Vienas iš šalutinių efektų – akatizija, pojūtis, kai norisi išsinerti iš odos, primena savižudybės ar žudymo troškimą. 1991m. visuomenei spaudžiant, buvo iškelta byla vaistų gamintojams, nagrinėjant vaistų (prozako) šalutinį (agresijos) poveikį. Bet bylą nagrinėjo psichiatrai, skiriantys tuos vaistus, ir žmonės nelaimėjo.
Psichologai, farmacijos pramonė ir Vaistų kontrolės komisija yra tampriai susiję ir veikia išvien. 1997 m. Vaistų kontrolės komisijai leidus farmacijos kompanijoms reklamuoti preparatus masėms, pardavimas pakilo tris kartus, pelnas – 27 mljr. dolerių. O smarkiai šoktelėjus savižudysčių bangai, pradėta klijuoti ant preparatų įspėjamas etiketes.
Psichiatrijos prievarta ir suvaržymas

Kad valdyt psichiatrai naudoja priverstinį gydymą. Taip užpildo psich. ligonines, kurios primena kalėjimus. Psichiatrai ir soc. darbuotojai atima vaikus iš tėvų, ir tam nėra jokios juridinės apsaugos. Jei ligonis priešinasi, jam pripumpuoja vaistų iki sąmonės netekimo arba sumuša, kad vėl galėtų gydyti. Už kiekvieną „suvaldytą“ pacientą JAV psichiatrai gauna iki 1,5 tūkst. dolerių iš med. draudimo į dieną.

Dėl „neapčiuopiamų“ gydymo metodų jie išsisuka nuo daugelio pacientų mirčių atsakomybės. Svarbiausias taikinys yra pagyvenę žmonės dėl iš jų sveikatos draudimo milijardinių pajamų. Pasibaigus jų draudimui, pacientas nedelsiant išrašomas.

Psichiatrija tai – licenzija pinigų rinkliavai. Protingas psichiatras lengvai užsidirba stambias sumas, nes yra gudrus, besąžinis. Amerikos psichiatrai apvagia draudimo kompanijas 40 mljr. suma kas metus, ypač svorio numetimo reklamų dėka.
Psichiatrams priskiriamas kas trečias seksualinis nusikaltimas, įvykdytas mediko. Nors JAV buvo pareikšta 25 tūkst. skundų, tačiau – nėra nė vieno nubaustojo.

Kai kurie psichiatrai patys serga ir naudoja vaistus, niekam to neįtariant. Dažnai jų seksualiniai nusikaltimai paliečia vaikus: daktaras Berri – pornografija ir prievartavimas.

Nėra psichinių ligų. Yra galia ir valdymas po jų priedanga.
Kad turėt valdžia, reikia autoriteto – psichiatrija jį susikuria sau pati. Tai įvairių negalavimų aprašai (“barnis su motina” arba “naktinis šlapinimasis”, “ nepaklusnumo sindromas” ir kt. nesąmonės), priimti nubalsavus . Visi jie surašyti jų diagnostikos “DSM” knygoje, nors realiai nėra jokių konkrečių diagnostinių parodymų, nei laboratorinių testų ligai nustatyti.

Diagnozė nustatoma iš pokalbio su pacientu. Kiek psichiatrų, tiek – skirtingų diagnozių bei vaistų. Psichiatrijoje nėra pagijimo atvejų, ir tai naudinga tiek psichiatrams, tiek farmacijos pramonei, nes kur – liga, ten ir – vaistai.

2006 m. tyrimo metu buvo nustatyta , kad 56% psichiatrų, išrandantys vis naujas diagnozes, turėjo ryšių su farmokompanijomis.

Vaikai psichiatrijos taikinyje

Švietimo sistemos ataka iš psichiatrijos pusės buvo išreikšta B. Čisholmo formuluote. Tikslas – socialinė kontrolė. 1950 m įvyko psichologų konferencija Baltuosiuose rūmuose tikslu perorientuoti visą švietimo sistemą, kad mokyklos tarnautų visuomenei kaip psichiatrinės klinikos, o ne kaip švietimo įstaigos.

Jei vaikas neklauso, yra hiperaktyvus, jam suleidžia vaistų. Amerikoje problematiškiems vaikams duodamos narkotinės tabletės: ritalinas (vaikiškas kokainas), litinas, prozakas. Vieni tampa paklusnūs, kiti atvirkščiai – nevaldomi. Visi įgauna priklausomybę bei pripratimą prie narkotikų.
Kai kurie vaikai parduoda savo tabletes draugams, taip užsidirba. Kai kurie apkvaitę žudė klasės draugus ar šeimos narius.
Kam tai naudinga? Diagnozuotojams.

Jie eina į valdžią, kad jų klausytų politikai. 1940 m. įvyko psichiatrinės higienos posėdis, kuriame paskelbtas psichiatrijos prasiskverbimo planas į visuomenės gyvenimo sritis 60 metų į priekį. „Lengviausia atakuoti per švietimą ir religiją, sunkiau – per teisę ir mediciną. Kad viešpataut pasauly, reikia išvalyt žmonių protus nuo šeimos tradicijų link nacionalinio patriotizmo ir religinių dogmų“. Pasaulinės krizės – psichiatrų darbas. Bosnijoje 1990 m. psich. R. Karadžičius ir ministras S. Miloševičius įkūrė Balkanuose koncentracijos stovyklą, kad apvalyt tautą. Naudojant Pavlovo refleksų ir kontrolės metodus, psichiatrai išmoko vaikus šaltakraujiškai žudyt, kankint, išgaut informaciją.
Po rugsėjo 11 Bin Ladenas tapo teroro aktų įkvėpėju, tačiau tikras vadeiva yra Aman Al – Zavachiri, naudojantis psichiatriją prievartai.
Žmonės valdomi, kontroliuojant jų protus. Valdant jų gyvenimus, lengviau valdyt jų sąmonę. Dabar mokyklose atliekami psichologiniai testai vaikams, kad diagnozuoti ligą, iš to pelnytis ir kontroliuoti. Tiriant vaikus, „teisėtai“ ištiriami ir jų tėvai.
J. Juršys pagal filmą „Psichiatrija”
http://www.laisve.info/Straipsniai/Psichiatrija

1 Comment

  1. Labai gerai, kad atsiranda zmoniu, kurie isdrista pasakyti tiesa apie psichiatrini gydyma. As turiu irodymu, kai mano pazistamas, turejes visai nedideles problemas (buvo isimylejes, bet jo drauge jo atsisake, ir tada jis pradejo labai smarkiai dramatizuoti, kad jis yra labai nelaimingas ir kt.), tapo invalidu. Nuejo pas psichiatra viena karta, ir jis jam israse vaistu, veliau jam pasiule menesiuka paguleti. Ir kai sitas verslininkas pasake, kad nebeturi pinigu vaistams, nes jie yra gana brangus, tai psichiatras pasiule jam invaliduma. Atsieit, jam komisija gali nustatyti invaliduma, ir uz vaistus jam nebereikes moketi. Jis sutiko,pagulejo ligonineje 3 menesius, ir jam buvo israsytas invalidumas. Jo sveikata blogeja, o jis jau nebegali gyventi be psichotropiniu vaistu. Bet kas idomiausia, pagulejes beprotyne, jis is tikruju pradejo kalbeti nesamones, ko anksciau su juo nebuvo. Dabar is jo liko tik vaiksciojantis lavonas.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+