Gripas

Gripas arba valymo priemonė

Pasirodžius ligos simptomams, patariama porą dienų ilsėtis lovoje be jokio maisto. Galima čiulpti vandenį. Ligonis neramus, kaklo raumenys įsitempia. Masažas gali suteikti palengvėjimą. Dėti kompresus ant kaklo ir juosmens, keisti juos kas 2 valandas. Jeigu labai skauda galvą, leisti save gydyti švelnia „simptomatika“ butelį su karštu vandeniu pridėti prie kojų (tai nukreipia kraują iš galvos). Sunkiais atvejais ligonis būna lyg letarge. Tada leistinas didelis kompresas: ligonis įsukamas į drėgną paklodę ir į vilnonį apklotą. Kai pirmas ligos smūgis praeina, po 24 – 48 valandų ir temperatūra normalizuojasi, pasiūlykite lengvai pavalgyti – saldžių šviežių vaisių, salotų ir panašiai. Skysčius riboti, čiulpti tik po nedaug. Skysčiai neturi būti šalti, karšti ar saldūs. Visiškai išmesti gėrimus su cukrumi. Praėjus laikui dažnus kompresus dėti tris kart paroje. Ligonis jausis daug geriau ir jam norėsis judėti, kažką veikti, jis mano, kad pasveiko. Jam norisi keltis, eiti, veikti. Tačiau tai netiesa, nes kai jis atsikels, vėl atšaldys organizmą, nes bet koks peršalimas turi antrą stadiją. Ji lengvesnė, tačiau daug ilgesnė. Ligonis tampa apatiškas, depresuotas. Šiuo laikotarpiu vėl reikia sumažinti iki minimumo maistą ir gėrimus. Būtina saugoti save nuo fizinių judesių ir emocinio srauto, ilgalaikio TV žiūrėjimo.

Išvados ir rekomendacijos:
a) Jokio maisto pirmas 48 valandas (jokių gėrimų, jokio pieno ar sulčių)
b) Ramiai gulėti lovoje, kol yra temperatūra ir drebulys; jokių lankytojų, jokių mąstymų, pamiršti išorinį pasaulį;
c) Dėti kompresus ant kaklo ir juosmens, žinant kaip ir kada;
d) Jokių stimuliatorių;
e) Jeigu sėdėti silpna, atsigulti, ir saugotis atšalti.
f) Visada prisiminti, kad gripas, tai protingos organizmo pastangos išmesti toksinus ir atstatyti pusiausvyrą;
g) Nėra gripe pavojaus, jeigu laikytis nuo pat pradžių rekomendacijų. Netrukdyti organizmui daryti tvarką.
h) Baimė daug pavojingesnė, nei karščiavimas. Supratimas, kas vyksta, panaikina baimę.

Kaip nesusirgti?

Išsimiegokite. Pastovus miego sutrikimas, kai naktį jūs budite, o dieną miegate, kai vis sunku keltis, alina organizmą, jis darosi silpnas. Miego trūkumas ir nesilaikymas normalių miego sąlygų, išderiną organizmą. Miego trūkumas skatina senatvę. Neužterškite organizmo dirbtinu maistu, valgykite daug žalio maisto, nepersivalgykite, daug judėkite, mąstykite teigiamai ir atsisakykite pastovaus nuodijimosi bet kokiu alkoholiu. Visa tai padės jums būti pakankamai švariu viduje, ko neįveikia ligos, nes liga ateina tada, kad organizmas jau nebegali kovoti su tuo, kas jam kenkia.

Mikrobai ir virusai

Gamta rūpinasi mumis, kad padėtų atsikratyti užgyventą ligą. Ji tai daro mikroorganizmų pagalba. Yra ir alternatyva. Kad nesusirgti – laiku pabadauti, jeigu moki badauti. Didis gydytojas Zalmanovas jau senovėje skelbė, kad neegzistuoja jokios ligos be išankstinio pervargimo. Kad susirgti reikalingas tam tikras pavargimo laipsnis, kuris gimdo deguonies trūkumus, kaupia skysčius organizme, toksinus. Tokiame būvyje organizmo ląstelės išsigimsta, kai kurios miršta, jų lavonai pradeda irti ir didina baltyminių toksinų kiekį, įvairios mikrobų rasės, gyvenančios organizme dauginasi ir pradeda savo negyvėlių sandėliavimo veiklą. Šioje „trečioje“ ligos stadijoje, žmogus nei sveikas, nei sergąs, ir organizmas laukia „diplomuotų“ specialistų, kad jie jį išvalytų. Organizmas atidaro visas savo poras, ir laukia bakterijų, virusų, net pačių pavojingiausių. Infekcija negresia, jeigu organizmą laikome švariu. Net epidemijų periode ne visi suserga.

Kas vyksta organizme, kai gelbėjimuisi nuo „peršalimo“ ir nuo kitos skubančios mums padėti infekcijas, vartojame antibiotikus? Pagal vokiečių mokslininko Kristijono Jakobseno teoriją, bakterinių infekcijų sumažėjimas lemia vėžio susirgimų padaugėjimą. Tai patvirtina ir gydytojas Di Luzijo (Tulano universitetas). Šiuolaikinė medicinos teorija teigia, kad organizmas aktyviai priešinasi ligai, tačiau jam nepakanka jo paties jėgų ir todėl jam turi padėti gydytojas, kuris tai daro su įvairiausių vaistų pagalba. O kas gamina vaistus? Farmakologinė pramonė, kuri kasmet išleidžia vis naujus vaistus kovai su tais pačiais mikrobais ir virusais. Visuomenė užmoka už šių vaistų gamyba. Šiandien jau gana aišku, kad gydytojas dirba farmacinei pramonei.

Natūralus gyvenimas yra ir natūralūs gydymo metodas

Šie metodai nukreipti ne į tai, kad kuo greičiau atsikratyti ligos simptomų, o į tai, kad iššaukti susirgimo krizę, jeigu jos dar nėra. Po to, rekomenduojamas dozuotas badas. Badauti yra sunkiau, nei ryti tabletes. Štai todėl ši sistema yra nepopuliari. Natūralus gydymas, tai ne tik 1. badavimas, 2. dieta, 3. pratimai, 4. relaksas, ir 5. teigiamas mąstymas. Kiekvienas iš šių metodu yra efektingas. Tačiau pilnas natūralaus gydymo rezultatas įvyks tik tada, kai visi šie metodai bus panaudoti kartu.

Natūraliame gydyme yra dvi kryptys: reformistų ir krizių. Reformistai teigia, kad masės nėra pasiruošusios gyventi ir gydytis natūraliai, todėl joms pakanka dalinių metodų. Krizių šalininkai žino, kad jėgos, paslėptos saulėje, žemėje, vandenyje, badavime, judėjime, atsipalaidavime ir teigiamajame mąstyme, turi būti naudojamos tik kartu, sujungtos, ir tik tada pakils bendras organizmo sveikatos lygis. Kai tai pasiekiama, Gamta sukelia gydymo krizę. Žodis „krizė“ čia reiškia organizmo gyvenimišką aktyvumą, kuriuo reikia džiaugtis. Krizė gali išsilieti prakaitavimo, dažno šlapinimosi formoje, vėmime, uždegime, galvos skausme, odos išbėrime ar skausmuose įvairiose kūno vietose. Natūrali krizė visada lydima didesne temperatūra. Kai ateina krizė, ligonis turi badauti vandens pagalba tol, kol krizė nepraeis. Po visko, žmogus įgaus natūralią stiprią sveikatą. Krizė, tai rekonstrukcijos periodas, kurio laikotarpyje vyksta išvalytų badavimu audinių atstatymas. Krizė gali būti ne viena. Natūralaus gyvenimo praktikai teigia, kad daugeliui ligų nereikia jokių specialių priemonių. Viskas, ko reikia, tai laikyti švaroje savo organizmo vidų. Infekcinės ligos tai ne priešas, o žmogaus draugas. Kovoti su jomis nėra prasmės, nes su jomis reikia bendradarbiauti.

Imunitetas

Imunitetas prieš infekciją visai nėra jokia vertybė. Teigiama, kad daugelio žmonių organizmas „specialiai“ atjungia imunitetą susirgus infekcine liga. Siūloma naudoti interferoną, ar ką kitą, kas aktyvizuoja imunitetą ir todėl kovoja prieš gripą. Tačiau kodėl iš tikrųjų organizmas atjungia imunitetą? O gi todėl, kad organizmas skirtingai nei gydytojai paskirsto prioritetus. Kadangi organizmo „kanalizacijos sistema“ tampa nepakankama, dėl žmonių nehigieniškos veiklos, mitybos, tada mikrobai, nors ir nemalonūs organizmui, tačiau jie suėda visą tą šlamštą, kurį organizmas nebesugeba išmesti. Todėl organizmas kartais atjungia imunitetą, kad netrukdyti mikrobams dirbti naudingą organizmui darbą. Tas, kuris sukūrė žmogų, kurio pseudonimas Gamta arba evoliucija, tikrai visai neblogai sukūrė žmogų… organizmui visai vis tiek, kas padarys valymo darbus, jam palengvės ir nuo gripo, ir nuo kokios kitos ligos, jeigu tik jūs kelias dienas nevalgysite, iki to, kol nutils ligos paaštrėjimas, o gersite tik vandenį. Organizmas pats sunaikins mikrobus, kai tik jie padarys savo darbus.

Kam imunitetas reikalingas – pas tą jis ir yra. Jeigu jo nėra, reiškia, kad jo dabar nereikia, kad dabar, būtent imuniteto nebūvimas ir yra reikalingas organizmui – netrukdyti mikrobams dirbti valomuosius darbus. Tai pats tinkamiausias laikas badauti, nes tada organizmas valgys savo auglius, riebalus, ir kitas ataugas. Žmonių noras dirbtinai sukelti imunitetą yra savo organizmo ir mikrobų pasaulio neišmanymas. Išvada: virusai ir mikrobai nėra blogis, o galimybė išsivalyti. Organizmas jų pagalba išsivalo ir pats save išsigydo nuo daug didesnės bėdos – savęs užteršimo šlakais ir žmogus pasveiksta be jokių medikamentų. Tačiau reikia laikytis visų natūralaus gydymo metodų. Ne visiems yra lengva badauti ir ne visi gali. Dozuotas badavimas gydo ne tik gripą, bet ir hepatitą ar Aids. Kiekvienas žmogus turi išmokti naudotis trumpalaikiais badavimais, kurie yra nuostabiausi organizmo padėjėjai. Ateis laikas, kai badavimas bus normali profilaktinė priemonė. Kai kas mano, kad natūralus gyvenimas yra sunkus, tačiau yra atvirkščiai: natūralistai yra ne tik sveikesni, bet ir optimistai. Švari natūrali gyvensena ir natūrali higiena niekada nepasens, nes tai yra ateities medicina.

Ruošė www.sveikata666.lt

1 Comment

  1. aprašytas rekomendacijas pritaikiau ne ligos pradžioje, o keliom dienom vėliau, tačiau jos suveikė lygiaverčiai: po poros nevalgymo parų kūno temperatūra nuo 39 krito iki 36.7. Organizmas tvarkėsi be jokių vaistų!

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+