Kefyras pavojingas kūdikiams, nes turi alkoholio

Daug produktų turi slaptą alkoholį.Vienas iš jų yra kefyras, kurį perka mamos savo vaikams. „Kefyras yra dvigubo (rūgštapienio ir alkoholinio) rūgimo produktas. Kefyre yra 0, 5% alkoholio, seniau buvo leidžiama norma. Jeigu kefyras laikomas šiltai 4val., alkoholio jame padidėja iki 1,5%. O kai jis sumaitinamas vaikui, jo skrandyje kefyras rūgsta toliau iki 3%. Seniau kūdikiams būdavo skiriama 600gr. kefyro per dieną ir, jeigu padauginus tai iš 3%, gauname 18% gryno alkoholio, kuris lygus 60gr. degtinės. Akivaizdu, kad jaunimo alkoholizmo „sprogimas“ surištas būtent su įvedimu privalomo maitinimo kefyru jau nuo 1960 metų.

Žmonės, sumąstę girdyti vaikus kefyru, nors jame yra alkoholio, paliko šalį ir gavo už tai didžiulius honorarus, o vaikai girdomi kefyro alkoholiu.

Organizmas pats sukuria savo alkoholį savo tikslams. Tačiau, kai kūdikis nuo pirmų dienų gauna alkoholio iš išorės, jo organizmas nebetenka sugebėjimo sukurti savo vidinį produktą ir vaikas tampa potencialiu alkoholiku. Kai jis užauga ir norės gerti, instinktyviai eis prie alaus, o ne prie vandens butelio. Akademikas Uglovas tai įrodė pasaulinėje mokslo sferoje, tačiau savo tėvynėje, Rusijoje, jam pareiškė, kad industrija jau sukurta ir reikia suprasti, nieko čia tokio, jeigu liaudis nusigers…

Mielės

Profesorius Volfas parodė ir paaiškino, kad … mielėse vėžio ląstelė dauginasi 2-3 kart greičiau. Vyksta didelis rūgimo ir alkoholio susidarymo procesas, kame virusų ir mikrobų dauginimasis vykta tūkstančius kartų greičiau.

Mielės sukuria mūsų organizme pačią patogeniškiausią terpę

Visi produktai, kurie turi mielių, yra alkoholio gamintojai organizme. Jūs nevartojate alkoholio? Tačiau valgote duoną suy mielėlmis? Sveikiname, jūs vartojate alkoholį:)

Duona su mielėmis

Žmonės, kurie valgo mielinius produktus, turi poreikį vartoti alkoholį. Šiandien mielių bakterijų dedama į daugybę produktų. Ir nereikia dangstytis „likimu”, kad organizmas reikalauja, tai – melas, kuriuo dangstosi žmonės be atsakomybės. Nes mes irgi valgėme tą patį, tačiau atsikratėme nuodų.

Kodėl žmogus nenori būti blaivus?  Būti apsvaigusiu lengviau, nebėra atsakomybės. Apsvaigęs „pabėgi” nuo gyvenimo ir  eini link susinaikinimo. O blaiviam reikia priimti gyvenimo iššūkius ir būti atsakingu už save ir kitus.

Čia lankytojai rašo, kad tautą nugirdė valdžia. Mąstantys žmogus žino, kad jokia valdžia, jokia reklama, jokie vaistai nepakirs gyvenimo, nes yra Gamta, kuri viską atstato, yra žmogaus smegenys, kuriom pavaldus organizmas, ir pats žmogus yra pati save reguliuojanti ir atstatanti sistema. Jeigu kas nors mano, kad jis nuo vaikystės paveiktas, tai jisturi žinoti, jog žmogus imantis atsakomybę už savo gyvenimą, tampa laisvu nuo visų „vyriausybinių” „žmonių naikinimų”. Paruošė www.sveikata666.lt pagal V.G.Ždanovą,  akademiką A.M. Savelov – Derėbiną Redagavo J. Juršys

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+