Migrena

Migrenos gydymo būdai - dietos korekcija, miegas

Pasak Migrenos tyrimų Fondo darbuotojų, ši patologija yra viena iš labiausiai paplitusių pasaulyje. Migrena gali atsirasti vaikams ir suaugusiems, ypač jei tam yra genetinis polinkis. Migrenos tyrimų fondas Jungtinėse Valstijose paskaičiavo,…

Ar tai tikrai gali išgydyti diabetą?

Australijos mokslininkams pirmiesiems pavyko panaikinti organizmo atsparumą insulinui, dar vadinamą priešdiabetine būkle, vartojant vitaminą primenantį junginį – kofermentą Q10.   Vis daugiau žmonių nustatomas atsparumas insulinui…

Akys ir jų paslaptys

Rudos akys iš tikro mėlynos; jos tik pasislėpusios po rudu pigmentu. Lazeriu įmanoma rudas akis paversti mėlynomis visam likusiam gyvenimui.

Keista, bet teigiama, jog, kas 12 vyras – daltonikas...

Akys lieka tos pačios nuo gimimo, o va nosis ir ausys ... vis auga...:)

Žmogaus akys sugeba matyti tik 3 spalvas: raudoną, mėlyną ir žalią. Visas kitas spalvas jos sintezuoja iš šių trijų...

Širdis ir meilė

Širdies ligos

Širdies ligų, kaip ir daugelio kitų trumpinančių gyvenimą ligų priežastys, yra nuolatos besikartojantys viso organizmo spazmai, kuriuos iššaukia besikartojantys negatyvūs išgyvenimai, nelaimės, netektys, išdavystės. Negatyvios energijos kiekis, gimstantis žmoguje vykstant minėtiems išgyvenimams, nuolatos didėja, dažnai nusinešdamas žmogų į nebūtį. Stiprūs ir sveiki žmonės pakliuvę į išgyvenimų liūną serga ilgai. O silpniems sirgti netenka. Infarktas ir insultas juos užtinka netikėtai.

Vaikščiojimas basomis

Varikozė – pavargusių kojų liga

Kiek laiko per savaitę praleidžiate sėdėdami darbe, automobilyje, leisdami laiką namuose prie televizoriaus ar vakarieniaujant? Vien 40 valandų praleidžiame sėdėdami darbe, bet, blogiausia, kad to nesureikšminame. Sėdėjimas darbo…

Pasveikimas po peršalimo

Staigūs klimato pokyčiai susilpnina organizmo atsparumą ir aplinkoje pradeda plisti peršalimą sukeliantys virusų. Kaip nuo jų išgyti?

Nuo peršalimo vaistų ar skiepų nėra, nes jį sukelia labai daug skirtingų virusų. Rečiau ir lengviau sirgti pavyks tik jei turite stiprų imunitetą. Prieš „ligų sezoną“ imuninę organizmo sistemą galima ir patartina sustiprinti. Organizmo atsparumą didina vitaminai C ir E, mankšta, grūdinimasis vėsiu ar šaltu vandeniu. O ką daryti, jei ligos visgi nepavyko išvengti?

Grete Pointareli

Liga - galimybė gyventi iš naujo

Grete Pointareli 61 metų šokėja ant strypo. Ji išeina į sceną vilkėdama blizgantį maudymosi kostiumą, prieina prie strypo ir lengvai atitrūksta nuo žemės... Ji daro nuostabų ir sudėtingą akrobatinį šou. Neįtikėtina, bet ji viso to pradėjo mokytis tik prieš 2 metus, kai jai buvo 59...

Alergija

Alergija


Būna, mūsų organizmas per smarkiai reaguoja į išorinius dirgiklius, keliančius potensialų ar realų pavojų. Tai pavadinta alergija. Egzistuoja hiperjautrumas į augalinės, gyvulinės ar kitokios kilmės vienus ar kitus dirgiklius - alergenus.

Gydymo metodai

Šiandien egzistuoja milijonai gydymo metodų. O gal ir visada egzistavo? Tačiau juos visus galima suskirstyti į dvi kategorijas: gydymas vaistais ir be vaistų. Medicinos istorija teigia, kad pirmuosius vaistus gamino šarlatanai. Jie gydė neaišku kuo. Šiuolaikiniai serumai niekuo ne geresni, nors jie pagaminti „moksliškai“. Tačiau pamąstykime: jeigu ligonio kūnas bando šalinti toksinus, ir šalin pasireiškia tam tikrais simptomais, tai kokiu tikslu kitas nuodas – vaistas suleidžiamas į kraują?

Ligos istorija

Svarbiausia suprasti organizmo būseną. Todėl žiūrime, kiek jis užterštas.
Ekspertai – patologoanatomai tvirtina, kad nuo 60 iki 70 % ištirtų žarnynų yra užteršti svetimkūniais: kirminais ir užkišti išmatų akmenimis. Vidinės storojo žarnyno sienelės yra užlipdytos įsisenėjusiomis išmatomis.

Kava

Diagnozė ir natūropatų problemos

Norint sužinoti, kiek laiko badauti ir ką valgyti, pirmiausia būtina išsiaiškinti: kokie organizmo sutrikimai; kokio pobūdžio gleivių ar toksinų kiekis vyrauja organizme; ar yra organizme pūlių; kokie vaistai, kiek jų suvartota; ar yra pakenkti vidaus audiniai ar organai; kiek sumažėjusi gyvybinė energija?

,

Gydymosi sistema

Vegetariškas maistas, darbas fermoje ir ilgi pasivaikščiojimai neapsaugojo nuo bronchinių negalavimų. Jis baigė mokslus, tapo mokytoju, dėstė universitetuose. Buvo karinėje tarnyboje, bet jį atleido iš jos dėl širdies neurastenijos. Sulaukęs 31 metų atrodė gerai, nors kentėjo nuo nefrito (Braito ligos).