Menstruacijų mitas

Moterys turi papildomą organą – gimdą, kurios pagalba kas mėnesį šalinami šlakai iš kūno, ir tai vadinama menstruacijomis.

Stebėtina, kad šiuolaikiniam žmogui išskyros iš nosies ar atsikosėjimai, atsikrenkštimai yra beveik kasdieninė norma. Daugybė žmonių, ypač rytais, kosti ir šnirpščia per nosį nešvarumus, kuriuos organizmas stengiasi pašalinti. Peršalimai tik paskatina šį procesą. Gleivėtos išskyros gali kauptis bet kuriuose vidiniuose audiniuose ir jų būvimas rodo, kad organizmas yra užterštas. Kūnas, valydamas save, išskiria gleives. Vartojant vaistus nuo skrepliavimo ir kitų nemalonių išskyrų, organizmas praranda galimybes išsivalyti. Tačiau nepašalinus užsiteršimo priežasčių, visi nešvarumai, likę kūne, vis tiek bus pašalinti kokios nors ligos forma. Moterys turi papildomą organą – gimdą, kurios pagalba kas mėnesį šalinami šlakai iš kūno, ir tai vadinama menstruacijomis.

Tiesos šalininkai gali būti melagiais

Beveik niekas net neabejoja, kad kraujavimai iš gimdos yra norma. Mąstantys žmonės užduotų klausimus:
1. Kokia menstruacijų fiziologija?
2. Ar menstruacijos yra būtinos ovuliacijos palydovės?
3. Kodėl ne visoms moterims būna menstruacijos?
4. Kokia menstruacijų funkcija?

Moterys ir gyvūnų patelės, gyvenančios harmonijoje su gamta, menstruacijomis iš vis neserga arba serga labai retai. Laukinių gyvūnų patelėms nebūna menstruacijų, tačiau, jeigu jas sugauti ir laikyti namų sąlygomis, maitinti „žmogiškuoju” maistu ir suteikti civilizacijos buitį – tuomet pas jas atsiranda mėnesinės. Jeigu organizmo užterštumas toksinais didesnis, nei jo sugebėjimas juos pašalinti per tam skirtus organus, tuomet organizmas kaupia savyje šlakus ir, stengdamasis išgyventi, talpina juos tuose organuose ir audiniuose, kur jam atrodo protingiausia, iš kur vėliau šias atliekas bus galima pašalinti; tai – žaizdos, silpni organai ir t.t. Juose vėliau atsiranda ligos – organų uždegimai: apendicitas, kolitas, nefritas, tonzilitas ir t.t. Tokios ligos reiškia, kad pažeista vieta perpildyta toksinais, kurių organizmas nesugebėjo pašalinti.

Baltosios – organizmo užterštumas

Terminu „baltosios” vadinamos baltos spalvos išskyros, kurios šalinamos per makšties ertmę uždegiminio proceso ir lytinės gleivinės dirginimo metu. Pastovus toksinų šalinimas alina organizmą. Šalinimo kanalai blokuoti. Visi šalinimo organai perkrauti ir dirba avariniu režimu. Visas kūnas kenčia nuo nesveiko gyvenimo būdo, kuris sukelia organizme pastovų užsiteršimą ir šalinimo procesą.
Baltosios atsiranda dėl netinkamos mitybos, kurios pasekoje organizme gaminasi per daug rūgšties. Mėsa, žuvis, duona, pieno ir grūdiniai produktai per daug „rūgština” organizmą. Gydytojas Katleris teigia, kad normali kraujo būklė yra šarminė. Liga – tai organizmo apnuodijimas rūgštimis (acidozė) ir šlakais (toksikozė). Mūsų organizmas pritaikytas maitintis tik vaisiais, daržovėmis, riešutais ir sėklomis, kas visiškai sutvarko rūgščių ir šarmų balansą, o sujungiant tokį maitinimąsi su teisingu gyvenimo būdu – visiškai pašalinamas užterštumas, ko pasekoje ir valymasis.

Ar kraujavimas mėnesinių metu yra normalus reiškinys?

Knygoje „Moters degeneracija ir regeneracija” daktaras Klementsas pažymi, kad mums giliai įdiegti du įsitikinimai, kuriuos dar palaiko ir medicinos mokslas. Pirma – tai, kad menstruacijos yra nešvaraus kraujo pašalinimas ir antra – kad šis procesas yra būtinas giminės pratęsimui.

Menstruacijos – tai patologinis kraujo išsiliejimas, ir niekas iš pasaulio autoritetų negali sėkmingai pagrįsti, kad šis reiškinys yra normalus. Žymių ginekologų tarpe vyrauja nuomonė, atitinkanti antikinio mokslo požiūrį. Jie surinko daugybę įrodymų, kad menstruacijos – kraujavimas, kenksmingas organizmui, vedantis į gyvybinių skysčių praradimą. Ginekologas Loentalis tvirtina, kad menstruacijos – tai patologija ir liga, kuria moterys perserga ir lieka sveikos. Menstruacijų kraujo švarumo laipsnis toks pat, kaip ir kituose organuose šiuo periodu. Bet jeigu moters kraujas būtų normalios būklės, tai menstruacijos neprasidėtų. Būtent apnuodytas kraujas nuodija visą organizmą dar iki mėnesinių prasidėjimo, o kartu ir vidurių užkietėjimo, silpnumo, raumenų suglebimo. Ir tai toli gražu nėra normalu. Kraujo kokybė priklauso nuo cheminės toksinų formulės. Ryškiai raudonas be kvapo kraujas rodo, kad vyraujantys dirgikliai yra blogas cukraus ir krakmolo pasisavinimas. Jeigu kraujas – tamsus, turi kvapą, tirštas, su sukrešėjusiomis masėmis, reiškia čia kalti nuodai, kurie atsirado nesėkmingo pūvančių baltymų virškinimo pasekoje. Valgant kiaušinius, sūrius, mėsą, kraujas ima dvokti. Nuo tokios cheminės atakos gimda, kurios esminė funkcija yra gimdymas, gali tapti šlakų šalinimo organu. (Dr. Bieler)

Kuo labiau užterštas kūnas, tuo gausesnės ir ilgesnės mėnesinės. O jeigu organizmas tampa švarus, menstruacijos dingsta, ir kas mėnesį pasirodo tik nežymios išskyros, parodančios, kad įvyko ovuliacija. Daugeliui moterų, kurios gyvena natūralų higienišką gyvenimo būdą, menstruacijos išnyksta.

Knygoje (Talks to My Patients ) R.B. Gleason mokslų daktarė rašė: „… tvirtinimas, kad menstruacijos yra liga, sukuriama neteisingu gyvenimo būdu, priimamas kaip erezija, kaip kad viduramžiais teiginys, jog saulė nesisuka apie žemę. Eilę amžių žmogus pažeidinėjo gamtos įstatymus taip, kad šiandien gydytojai sveikais vadina žmones, kurie kenčia nuo nutukimo, nešioja akinius, vartoja papildus ir nuolankiai laukia „neišvengiamos” senatvės ligų. ”

Menstruacijos ir ovuliacija – du skirtingi procesai

Yra žinoma daugybė atvejų, kai moterys, neturėdamos menstruacijų, gimdo vaikus. Yra atvejų, kai pradėjus natūralų gyvenimo būdą, joms išnykdavo mėnesinės, tačiau jos pastodavo ir gimdydavo vaikus natūraliomis sąlygomis, net gi be skausmo. Ovuliacija – tai normalus gamtos suteiktas procesas, o menstruacijos – tai ligota būsena, kuri atsiranda maždaug 14 – oje dienoje po ovuliacijos, nes moters kūnas – silpnas ir užterštas. Jokia organizmo funkcija neturi iššaukti kraujavimo. Sveikoms moterims ovuliacija vyksta be menstruacijų. Silpni pilvo ertmės raumenys, nusilpęs organizmas skatina kraujavimus. Po ovuliacijos vyksta gleivinės apvalkalo, dengiančio gimdos sieneles, suplonėjimas – pasiruošimas apvaisinimui. Jeigu tai neįvyksta, šis suplonėjusios gleivinės apvalkalo sluoksnis nuslenka. Silpnos moters organizme šis procesas lydimas mažų kapiliarų kraujavimais, kurie susiformavo vėl gi dėl apvaisinimo. Iš sveikų moterų organizmo šis apvalkalas pasišalina laukan kaip mažas gleivių kiekis. Maži kapiliarai išnyksta, ir vėl prasideda ruošimasis apvaisinimui. Dėl labai nusilpusio ir užteršto moters organizmo kapiliarų sienelės yra silpnos – prasideda gimdos kraujavimas – patologija, kuri, įgavusi didžiulį mastą, yra laikoma normaliu reiškiniu.

Ovuliacija neišnyksta, išnykus menstruacijoms. Menstruacijos – nenormali organizmo būsena, pašalinama, pradėjus sveikai maitintis ir sveikai gyventi. Ovuliaciją įmanoma nutraukti tik pašalinus kiaušides. Ovuliacija vyksta hormonų balanso svyravimų dėka.

Moterims, kurioms nebūna menstruacijų, ovuliacijos procesas vyksta be kraujavimo, be skausmų, be jokių trikdžių, su nepastebimu kiekiu nereikšmingų išskyrų. Sveiko gyvenimo būdo moterims niekada nebūna baltųjų.
Neįmanoma, kad menstruacijos išnyktų vien laikantis dietos. Tik viso gyvenimo būdo pakeitimas išspręs šią problemą: geras miegas, žalias maistas, fizinė kultūra, grynas oras, daug saulės energijos, pilnavertis poilsis ir saikingas lytinis gyvenimas.

Fizinis aktyvumas stiprina sveikatą ir šalina menstruacijas. Daktarai E. Duntceris ir M. Chelendalis, atlikę tyrimus, teigia: fizinis krūvis „neigiamai” veikia menstruacijas, kurios dažniausiai vėl atsiranda per atostogas, kai moterys mažai juda ir daug valgo.

Menstruacijos – anemijos priežastis

Jodas ir lecitinas išplaunami iš organizmo per menstruacijas.
Viena iš priežasčių, kodėl menstruacijos sukelia depresijas, alina smegenų veiklą – tai jodo ir lecitino praradimas. Netenkama kalcio, kuris stabilizuoja nervų sistemą. Šių gyvybiškai svarbių elementų praradimas paaiškina, kodėl menstruacijos slopina moterų smegenų augimą ir aktyvumą. Smegenų vystymasis ir apimtis būtų daug didesnės, jeigu nebūtų menstruacijų. (Physiological Enigma of Women) Daktarė Meri Jakobi ir kiti ginekologai sistemizuoja dokumentinę medžiagą, kurioje atsispindi menstruacijų sukeliamos dvasinės kritinės būsenos net 80% moterų.

Miomos, vėžys ir menstruacijos

Daktaras Šroeris teigia, kad menstruacijos ir baltosios tai – liga, kuri išgydoma sveiku gyvenimo būdu. Kai per menstruacijas netenkama labai daug kraujo, atsiranda didelis pavojus patologiniam gimdos augimui, kuris pas 20% moterų po 35 metų vysto miomą. Po 50 metų 40 % moterų serga šia liga. Kadangi tikroji ligų priežastis – nesveikas maistas ir nesveikas gyvenimo būdas – niekada nepašalinama, tai atsiranda pirma baltosios, paskui menstruacijos, kurios pastoviai alina organizmą, o gimda pastoviai erzinama, kas įtakoja vėžinių ląstelių formavimąsi. Niekada nevėlu pakeisti situaciją. Mes tiesiog turime gyventi pagal gyvybės įstatymus, kurie valdo mūsų organizmą.

Nenatūralus maistas – baisus žmonijos išradimas ir kelias atgal

Mėsa, žuvis, kiaušiniai, pienas ir jo produktai kuria organizme gleives ir ligas – taigi pirmas žingsnis link vaginalinių ir gimdos katarų gydymo yra išbraukti iš valgiaraščio visus gyvulinės kilmės baltymus ir riebalus, o taip pat rūgštį gaminančius grūdinius – kviečius. Šroeris teigia, kad miltai ir cukrus – labai nuodingi produktai, ypač rafinuoti, kurie atsakingi už vėžio atsiradimą.
Menstruacijos yra paveldimos. Kai kenksmingas maitinimasis perduodamas iš kartos į kartą, jaunos kartos moterys darosi vis silpnesnės ir sunkiau perneša menstruacijas. Menstruacijos tai – kraujo apnuodijimo rezultatas.

Dar viena priežastis, kodėl menstruacijos taip alina smegenų veiklą, kai atsiranda depresija, nervuotumas – tai jodo praradimas. Jodas būtinas normaliam smegenų augimui ir vystymuisi. Šeštame knygos ” Moters fiziologijos paslaptys” puslapyje, daktaro Šroerio pastebėjimai buvo pripažinti viso pasaulio gydytojų. Kad „civilizuotos” moterys, kurios valgo mėsą, turi didelį šios patologijos augimą.

Eksperimentai su savimi vardan tiesos

Knygoje „Vėžio gydymas natūraliu maistu” medicininių mokslų daktarė K. Nolf aprašo savo kovą su krūties vėžiu. Ji sumažino savo kančią ir galop visiškai pati išsigydė termiškai neapdoroto maisto pagalba, valgydama tik vaisius, daržoves ir riešutus. Kad įsitikintų savo rezultatu ir suteiktų jam mokslinį pagrindą, ji po truputį į savo žalio maisto racioną įtraukdavo garuose troškintų daržovių. Po trijų mėnesių tokios dietos auglys vėl atsirado ir pradėjo augti. Daktarė vėl valgė tik žalius vaisius, daržoves ir riešutus, ir jos būklė vėl pagerėjo. Ji savanoriškai leido save operuoti, kad įrotytų, jog audiniai vėl iš tikrųjų pažeisti ir sulyginti juos su audiniais, kurie buvo atsistatę nuo žalio maisto. Daktarė Nolf rašo apie tai, kad žalias – temperatūra nepažeistas maistas realiai padėjo daugybei jos pacientų. Palikusi Kopenhagos klinikos direktorės postą, daktarė Nolf atidarė savo sveikatingumo institutą, kuriame padeda žmonėms nugalėti ligas, atsiradusias civilizuoto gyvenimo pasekoje – vėžį ir menstruacijas.

Panaši situacija yra ir pas Olgą Chovę, apie kurią rašė spauda dar 1908 metais. Jos menstruacijų ciklas buvo kankinamai skausmingas. Kai ji pakeitė maistą – skausmai liovėsi.
Ir toliau sveikai valgant kraujavimai, vadinami menstruacijomis, liovėsi. Kai tik Olga pradėjo vartoti pieno produktus – mėnesinių kraujavimai vėl atsinaujino, o nutraukus šių produktų vartojimą – vėl pranyko. Dabar mėnesinės praeina be jokių sveikatos ar psichikos sutrikimų, be to Olga jaučias daug stipresnė jų metu.

Protu valdoma materija arba truputis apie seksą

Emocijos žmogų veikia akimirksniu. Tai galima pamatyti kai žodis sukelia ašaras, pyktį, liūdesį. Mintys formuoja emocijas, o pastarosios – mintis. Tuo būdu pastovios mintys apie seksą, porno filmų žiūrėjimas, griauna organizmą. Nekontroliuojamas seksualinis susirūpinimas yra viena iš priežasčių susirgti gimdos, krūties ligomis. (166 pusl. Greatest Health Discovery) . Kiekviena emocinė – mintinė būsena atsispindi tam tikrame organe. Net tada, kai žmogus neužkemša savo skrandžio ir žarnyno dideliu nesveiko maisto kiekiu – net tada žmogus alina savo nervinį potencialą emociniais jauduliais. Žmonės jau taip įprato atsipalaiduoti seksu, medikamentais ir daugybe kitų „poilsio” būdu, kad jie jau beveik nebežino budrumo būsenos. Nervų sistemos energija visada silpsta, kai ji yra alinama daugiau, nei atstatoma. Bet koks gyvenimo būdas, kai sąmonės būsena mažina nervų sistemos rezervus, nutraukia šlakų ir nuodų šalinimą, kurie lieka organizme ir ima kauptis. Negyvenant harmonijoje su gamta – tai nervinis išsekimas ir silpnumas. Menstruacija – tai viena šio išsekimo pasekmė – liga, kurią galima išgydyti grįžus į harmoningą gyvenimo būdą. Seksualiniams rūpesčiams turi įtakos maistas. Būtent kai nebevartojami gyvulinės kilmės baltymai seksualinė paranoja nebeužgožia žmogaus mąstymo ir proto.

Šaltinis: http://www.syroedenie.com/articles/menstruation.html

29 Komentaras

  1. Na va kaip įdomiai būna gyvenime :) O kaip su fiziniu kruviu? Jis labai svarbus momentas.

  2. Aš persirgau anoreksija ir dabar esu vegane, neturiu kol kas blenderio, nes tuomet galėsiu žalius kokteilius gamintis, o be jo sukramtytą žalią maistą sunkiau virškina dėl gastrito, tačiau vien mano ekologiška ir veganiška mityba labai pasiteisino. Menesinės man kas mėnesį trumpėja, stengiuosi kuo mažiau apdorotą maistą valgyti, valgau pagal visus gamtos mitybos taisykles ir tiesiig stebiuosi, kai nueinu pas daktarus ir skundžiuosi, jog man skauda kaulus, jie man sako valgyk daugiau mėsos ir varškės, o pasirodo kai nustojau valgyti bet kokį gyvulinį maistą nustojo skaudėti kaulai nes perėjau ant riešutų, tad ir PMS vis silpnėja, smarkiai išsigandau, kai pradėjo dantys birėt ir galų gale, kai supratau, kad norėsiu būti mama, tačiau negalėsiu pastoti nes nevalgiau ir vėmiau 5 metus, aš galėjau tiesiog numirti nuo anoreksijos, iki šiol išlikus mini baimė, kad organizmas neatsistatys visiškai, nes tik 17-os metų pradėjau sveikai maitintis už kelių mėnesių jau bus 18, o jei brendimas pasibaigs ir organizmas nespės visko įsisavinti, tačiau turiu pasigirti, jos sveika žaliavalgiška mityba yra tikrai pateisinama, aišku jei naudotis ja taisyklingai ir turėti pakankamai tikslios informacijos, tačiau tik taip aš susitvarkiai nervų sistemą ir visas ligas kurias iššaukė man anoreksija. Ir begalo gaila, kad tai kas tiesa, tuom žmonės abėjoja, o visokiais neteisingais medicininiais teiginiais žmobės tiki. Tad pacituksiu: „mes tiesiog turime gyventi pagal gyvybės įstatymus, kurie valdo mūsų organizmą”.

  3. Vien iš nanu žodžio "šizofrenikas" aišku, kas rašo. Koks normalus žmogus rašys tokius vėjus, kas ne žodis, tas keiksmažodis.. Tai akivaizdus sergančio žmogaus pavyzdys. Jaučiu jis visus forumus, kur jį įsileidžia yra atakavęs. Iš pradžių galvojau ar mums reikai tokių nusisvaigimus varančių trolių. Bet paskui pamąsčiau, kad skaitytojai turi matyti skirtumą tarp sveiko ir nesveiko žmogaus komentarų:) Ir jam atsakinėti nėra prasmės, nes jis nemąsto… Dabar tokių žmonių tiek daug, kad normalūs, sportuojantys, užsigrūdinę, valgantys vaisius ir daržoves atrodyo lyg ateiviai) Mutacija….

  4. Jiezaw, durnių užvežė! Senai bebuvo. Už lango toks gražus pavasaris, kaikam …. spaudžia smegenis, o kai kam va, š…..izija…

    Skaitydami šito nanu, bailio, pasikavojusio trolio komenarą pagalvokite, ar taip gali rašyti žmogus, kurio viduje džiaugsmas? Ir viskas tampa aišku! :)

  5. Adminas tai tikras šizofrenikas, net specialiai prisiregistravau kad atreipti į tai dėmesį. Negaliu ginčytis dėl straipsnyje pateiktos info, nes nebandžiau-o tai geriausias būtų įrodymas kas kaip veikia. Žaliavalgystė tikrai yra labai gerai ir gydo daug ligų, nes nuo apsileidimo pereini prie pasitempimo, tik didelis klausimas kaip gyvenant šioje platumoje galima būti žaliavalgiu ištisus metus? tik dėl globalizacijos-civilizacijos, nes pardėj randu pilna žolių žiemos metu, kurios nutręštos ir prisotintos nitratų…taigi būti vegetaru manau mūsų platumoj yra sveikiau nei žaliavalgiu, nes žiemos metu bent kruopų gali valgyt iš ekolonių ūkių.

    O dėl admino- fanatizmas totalus, nes nesistengiama atsakyt žmogui į klausimą ar paaiškint, o tiesiog jei nematai tekste parašyta, vadinasi nereikia gilintis, jūs ką durni, kad ieškote atsakymų, tiesios, pagrįstumo!!! žiauru, pagalvojus. Ligoninė. Žmonės, tiesos reikia ieškot, ir reikia būti ypač reikliam ir griežtam naujai informacijai, ji turi būti pagrįsta, ir mažų mažiausiai tau turi nebekilti klausimų, kaip pvz., kodėl brendimo metu tada pasirodo mėnesinės? ar čia būna užterštumo pikas? ar kaip?

    Taigi, kaip matome pasaulyje yra kuriame daug sektų/religijų, taip kai kurie fanatikai iš žaliavalgystės bando daryt "sektantų bendruomenę", kuriai geriau neužduot "nepatogių" klausimų, nes agresijos stulpelis sparčiai pradeda kilti.

    TAIKA :) ir adminai, tau švaros dūšioj ir galvoj trūksta, aplipęs velniais kaip reta :) Telaimina tave Aukščiausiasis :)

  6. Sveiki, norejau paklausti ar tai tikrai tiesa, ar tai nera tik koks pramanas? Man 15m. ir jau daugiau kaip metai nera menesiniu, jos dingo pacioje pradzioje del dietu, bet dabar svorio jau priaugau ir beveik pusmeti sveikai maitinuosi t.y. nevartoju pieno ir jo produktu ir valgau maziau mesos, nevalgau nesveiko maisto. Ar tai yra menesiniu nebuvimo priezastis? taip turi buti? Bet kodel visur sakoma kad menesines yra butinas dalykas moter organizmui, nes kitaip moteris negales susilaukti vaiku?

  7. Manau straipsnis yra pernelyg kategoriskas. Parodyta, kad tik maistas sukelia menstruacijas. Irodymu taip pat nepateikta jokiu. Ir del skausmingumo nemanau kad tiesa, nes valgiau labai daug nesveiko maisto – skausmingai nesirgdavau; viena drauge valge daug sveikiau uz mane – sirgdavo skausmingai; o ta kuri isvis sveikai maitinasi – pastoviai per menstruacijas susirietusi nuo skausmo sedi. Dabar pati pradejau sveikiau maitintis – menstruacijos tapo skausmingesnes.

    Be to straipsnis ir komentarai pakankamai gudrus, jei sergi – tai blogai maitiniesi; jei nesergi savaime, blogai maitindamasi – vadinasi vel kazkas blogai. gudru?

    Straipsnyje – tik abstraktus duomenys. Aisku atrodo graziai tie pavadinimai kaikurie, bet jie nera patvirtinti kokiais nors tikrais irodymais, labiau panasu i speliones :)

    Be to, jei vienosms suveike tas kensmingo maisto nevalgymas, tikrai nemanau kad suveiktu visoms. Ir musu aktyvioj visuomenem sveikai besimaitinant tikrai neturesi jegu nei ka nors nuveikti, nei juolab studijuoti, nes tempas per didelis ir energijos reikia daug.

  8. Dy,

    Beprasmė diskusija, neišsiaiškinus, kas yra tas sveikas maistas. Ar tikrai tos draugės, kurios sveikai maitinosi, netik nevalgė pieno produktų ir mėsos, bet dar ir nerūkė ir visiškai alkoholio nevartojo? Abejoju, o toliau nėr apie ką ir šnekėti.

    Bet sekanti mintis tai tiesiog apstulbino! :)

    "Ir musu aktyvioj visuomenem sveikai besimaitinant tikrai neturesi jegu nei ka nors nuveikti, nei juolab studijuoti, nes tempas per didelis ir energijos reikia daug."

    Pagal tamstos logiką, apsinuodyjęs žmogus daug sveikesnis, už tą kuris sveikas, švarus ir žvalus? :) Va čia ir pasirodo iš kur tokie priešiškumai ir nesusipratimai. Jei taip manyti, tai kas ta sveikata? Kam tas sveikas maistas, jeigu jį vartodamas žmogus silpnesnis tampa? Čia panašus paklydimas kaip kad manyti, kad Dievas tai bažnyčia :)

     

     

     

     

     

  9. o koks skirtumas yra nėra tos menstruacijos ar nėra?  man jokio :)

  10. Tiesa ateina pas žmones, kai jie yra pasiruošę jai, o kokia ji yra? Kas gali drįsti teigti žinantis tiesą?

  11. Norėjau paklaust, o kodėl menstruacijos atsiranda maždaug tuo pačiu metu, t.y. apie 13-14 metus, gal dabar ir anksčiau? Kas įtakoja menstruacijų atsiradimą būtent brendimo pradžioje? Ar tuo metu pasiekiama netinkamo maisto riba, ir moteris suserga?
    ačiū

  12. Čia buvo patalpinta reklama…kurios neužsakė.

  13. M.S, sakyčiau, "atsisakyti" is vis nereiktų, esu visiškai iįstikinusi, kad maistą reikia keisti neprievartaujant savęs, nes jeigu kažko norisi ir atsisakote, tai jau yra nesveika. Suvokiant  kenkimą yra daug lengviau išbraukti iš savo meniu bet koki produktą.  Reiketų susivokti tame, kad pvz.;"man šito nebereikia" ir iš tų pozicijų nebevalgyti. Būtina stebeti save, savo savijautą. Ivertinkite savo emocijų ir požiūrio kokybę!, jeigu yra baime susirgti – tai ką bevalgysite vistiek ne į naudą. O koks turėtų būti maistas be mesos ir pieno produktu? tai reiktu nustatyti pagal zmogaus temperamenta, pagal darbo pobudi, pagal emocini lygi. Yra daug budu nusistatyti, kaip pasirinkti produktus, bet maisto keitimo pradzia yra ne nuo maisto, o nuo mastymo, isitikinimu ir vertybiu skales. Daugybe zmoniu atsisako mesos, pieno produktu ir patiria pilna fiasko, nes pradeda si reikala ne nuo to galo. Be abejo yra fanatisku isikibimu i koki tai "svaresni, sveikesni" maista, kaip kad augalinis, taciau pakanka pazvelgti i tokiu zmoniu emocini – fizini kuna ir tampa aisku, kad cia nera sveika mityba. Apie papildus pasakyciau ta pati: jeigu jus itikino papildu pardavejai kad jie jums padeda, tai ieskokite tu, kuriais patikesite… kad papildai kenkia. Kokiu zmoniu itikinejimai jumyse nugales tai ir veiks. Placebo siandien isikerojes kaip niekad ir nesa didziuli pelna.

  14. Atsisakiau vartoti bet koky maista,kuris kajp sakoma turi veida…jau ilgaj nevaalgau mesos,zuvies ir pan…bet kas kazkiek laiko,geriu maisto papildus,nes apima silpnumas…labai noreciau atsisakyti ir pieno gaminiu…bet bijau tajp visiskaj nualinti organizma…gal galetumete parasyti valgiarascio pavizdy ,kuris uztikrintu sveika organizmo darba? ir tarp kitko is tiesu atsisakius mesos menesiniu daznumas sumazejo,bet nelabai ryskiai,tik as tai kaltinau gelezies trukumu

  15. Sveiki.
    Gal papasakotumet Kaip jus maitinates? Ar bandet skaityt kazkokia literatura ar viena ryta nusprendet valgyt tik obuolius ir viskas susikloste? Dineos metu bandau valgyti vaisius, darzoves BET kazkuriuo momentu labai noriu kitokio maisto… Kodel? Gal truksta mano valgomame maiste asortimento?
    Ka dar jus valgot: grudus, grybus ir kt? Apdorota ar ne…

    ACIU

  16. kaip cia suprasti saikingas lytinis gyvenimas?tai jai as myliuosi kas diena taip kaip pavadinti si lytini gyvenima ?saikingu ar ne?

  17. „ar gyvendami harmonijoje su gamta ir valgydami sveiką maistą, nevartodami žuvies ir mėsos tikrai tapsime sveikesni?”

    Jūsų klausime yra atsakymas. Valgote gyvūnus, tai logiška, kad norite tapti sveikesniu o tam reikia gyventi kitaip :)

    Abejonės taip pat yra ligų priežastis, nes tik pasitikintis savimi žmogus gali būti sveikas. O kaip galima pasitikėti kapinėmis :), kurios yra mėsėdžių kūno ląstelėse…

  18. Menesines gali isnykti vartojant kontracepcija, kurios priedo labai kenkia moteru sveikatai, ir ju varotiti tikrai nereikia.

  19. Mane labai sudomino jūsų straipsnis. Turiu kelis klausimus dėl jo: ar gyvendami harmonijoje su gamta ir valgydami sveiką maistą, nevartodami žuvies ir mėsos tikrai tapsime sveikesni? Bet gyvūnai vartoja mėsą ir tt, tai pagal šitą straipsį jie išeina visai neserga, ar mirtinai nukraujuoja?… ech… visai susipainiojau.
    Be to norėčiau pasiteirauti – vyresnio amžiaus moterys, po menopauzės ir pasibaigus menstruacijoms taip išeina pasidaro sveikos ir nebevalo organizmo? Šis straipsnis gal ir laužo stereotipus bet mano širdį palieka per daug abejonių.

  20. Pasimaitinau pusmeti ypac sveikai(veganiskai ir daug svieziu sulciu) – menstruacijos dingo. Iki tol visada budavo gausios ir skausmingos. Buvo minciu aplankyti gydytoja (?!), bet vidinis balsas ir puiki savijauta uztikrino, kad viskas cia gerai.
    Ir ka gi manot, vos tik pradejau grižti prie senu iprociu – jos vel atsirado. Is pradziu vos vos. Sekancios gausesnes. Paskui su skausmu ir tt. Tada galu gale susiejau as siuos du reiskinius.

    Be to, pastebejau, kad kuo maziau valgau pries menstruacijas ir pirmaja ju diena – tuo jos trumpesnes. O jei padarau koki organizmo valyma ar pabadauju tai is vis neskauda ir praeina jos beveik nepastebetos.

    Na, cia mano asmenine patirtis.

  21. Na visi atvejai aprašyti čia yra sveiko gyvenimo būdo pasekmė, ką žmonės patys sau įrodo. Jūsų atvejas tikrai netinka šiam taikymui. Galbūt jūs keliavote, stresavote ar pastoviai stresuojate, galbūt turite viršsvorį, galbūt jūsų lytinis gyvenimas nenormalus, daug daug galbūt!!!
    Mano kaimybė ūgis 163 o svoris 92kg, jai 27 ir ji neturi mestruacijų nei šeimos papilnėjimo, nei pas gyvdytojus eina ir valgo viską, ką sukramto ir ką, pagal jus ji sveika? Aišku, kad ten viskas sutrikę. Taičiau vienas dalykas kai nebevyksta apsivalymas, nes nėra teršalų ir visai kitas dalykas kai nebevyksta apsivalymas, nes viskas užkimšta ir nėra pro kur valytis :)
    Žarnyno atveju žmonės klizmas statosi liuosuojančius tris kart dienoj geria, o menstruacijų išmetimui sužadinti matomai yra kiti preparatai :)

  22. Tavo vietoje išsiaiškinčiau kas tai per vaistai ir kaip jie veikia organizmą, kad iššaukia mėnesines. Bet jei taip nori, kad būtų tos mėnesines tai gerk ir toliau :)

    Siūlyčiau, užsiregistruok į forumą ir papasakok savo istoriją, tada sulauksi daugiau naudingos informacijos.

  23. man 22 metai, niekada nesimaitinau sveikai, mesa man privalomas patiekalas kiekviena diena . pries pusantru metu isniko menesines, apsilankius pas gine irgi nerado jokios priezasties tada israse vaistuku kad issauktu in kazkokius papildus kol geriau juos menesines muvo tik sustojau gert ir vel menesiniu ner jau 5men , taigi vel keliausiu pas gine recepto vaistams, bet dabar pasiskaicius atrodo kad taip ir turi buti, tik deje sveikai nesimaitinu, tai gal neturi buti :)

  24. Nervinga, neatsakinga gydytoja, jeigu savo kolegų darbą išvadinate nesąmone. Įsiklausykite į savo žodžius: „moterys privalo sirgti”…
    be abejo, kad gydytojai turėtų darbo…
    Ginekologas Loentalis, daktaras Klementsas, R.B. Gleason mokslų daktarė,(Physiological Enigma of Women) Daktarė Meri Jakobi, Daktaras Šroeris, daktarė K. Nolf, yra jūsų kolegos, pagal kuriuos paruoštas straipsnis, o jūs juos vadinate nesąmonėm? Pagal jus, jų kruopštus darbas yra nesamonė?
    Galbūt šios žinios pasenę, bet niekas nežino kaip yra iš tikrųjų.

    Mes, paprasti žmonės, žiūrėdami į tai, kaip sparčiai auga ligoninių, daktarų, skaičius ir kaip greitai nyksta gyventojų sveikata, norime patys, be jūsų „mokslininkų” ir jūsų stiliaus gydytojų (kuriems paprasti žmonės patys besirūpinantys savo sveikata yra nesąmonė)išmokti gyventi. Gal leisite mums patiems rinktis kieno iš gydytojų klausytis? Jūsų informacija neišlipa iš TV ekrano, ji dirba pinigus. Parodykite žalią maistą vartojančių moterų organizmo darbą. Kur tyrimai? Pagal ką kalbate? Pagal vadovėlį?

    Dar kartą kartoju: informacija esanti šioje svetainėje yra jūsų kolegų: gydytojų, mokslininkų todėl savo pasipiktinimą jais, siųskite jiems. Jų pavardės yra nurodytos.

  25. Išsilavinę žmonės tai tie, kurie daug informacijos prisivalgę, netikrindami jos kokybės? :)

    Gerbiamoji, ačiū Jums už nuomonę. Bet, prašau, ar turite statistiką, kurioje būtų ilgą laiką tikrinamos moterys, valgančios tik žalią augalinį maistą ir besimėgaujančios kasdienybe, ir moterys valgančios viską? O jų organizmo procesai sulyginami? Jei turite, prašau, pateikite.

    Daug daktarų ir mokslininkų teigia, jog „ką valgai, tas ir esi”. Taigi, maistas veikia organizmą, arba skirtingiems organizmams reikia skirtingo maisto, arba pakeitus maistą, kūnas pradeda kitaip dirbti. Čia faktas, kuriam įrodymo nereikia, nes tai tiesiog elementariai logiška. O jeigu Jums reikia šio fakto įrodymo, pamėginkite ir įsitikinsite savo tikra patirtimi, kuri svarbesnė už bet kokių mokslininkų.

    Gerbiamoji gydytoja, o Jūs kokį maistą vartojate? Ar vartojate alkoholį?

  26. Kadangi gyvenu kaime ir turiu savu bulviu, obouliu, morku ir kitu nevirtu gerybiu, tai emiau ir pabandziau valgyti tik nevirta augalini maista ir gerti daug morku, obuoliu, kopustu sulciu. Jau po dvieju menesiu kraujavimas per menstruacijas eme mazeti, o dabar jau keturi menesiai nera jokio kraujavimo!
    Is pradziu maniau gal pastojau, bet va testai rodo, kad ne :)
    seksualumas padidejo, figura susitvarke, ir is tikro is vis pamirsau, kad turetu buti kraujavimas, kuris man asmeniskai buvo visiskai nereikalingas. Manau, kad kraujavima iskiepijo moterims vyrai mokslininkai, gi iskietyti zmogui galima viska!!!! mokslu pagrysta. Kai tik as pavalgau bulviniu blynu ar kokios darzoviu sriubos ant ryt is karto suka papilve, tada geriau daug sulciu ir viskas susitvarko.

  27. na žinote, ir kaip jūs galite tokias nesamones rašyti, žinoma kad moteris privalo sirgti mėnesinėmis, nes nei nuo aisto „šlakų’ ar ar kitų aplinkos faktorių jos nepriklauso.tai hormonų įtaka.O jei lytinių moteriškų hormonų mažai gamina ar visai negamina -moteris nesuserga mėnesinemis.Tai blogai, nes rodo kad sutrikusi moters reprodukcinė funkcija-vadinasi negali pastoti ir susilaukti vaikų.
    Gerbiamieji,nors kiek išsilavinę žmonės netikės tokiu diletantišku straipsniu.būkite sveikos

  28. Nuo gimimo esu vegetare. Menesinem susirgau budama 12, jos niekada nebuvo pastovios, sirgdavau kas antra, kartais kas trecia menesi. Menesines niekad nebuvo gausios, taip pat ir nekankino labai dideli skausmai.
    2007 metais nesirgau apie puse metu, nustebau ir issigandau, nes tada dar maniau, kad menesinemis butina sirgti :) Is pradziu istyre mano krauja – viskas buvo gerai. Tada nusiunte pas ginekologe, mane apziurejo ir nustebo, pasake, kad nesupranta, kodel nesergu. Tada ji paklause, ar kaip nors neiprastai maitinuosi, ir suzinojusi, kad nevalgau mesos, pasake, kad tai ir yra priezastis, ir kad privalau butinai valgyti mesa. As atsakiau, kad man tai neimanoma, ir paklausiau, ar yra kitas budas. Gydytoja man liepe gerti kazkokius papildus ir valgyti daug sviesto, nes jame yra kazkokiu riebalu (gyvulines kilmes t.y. karves), kuriu man truksta, kad gamintusi isskyros.
    Ta diena prisipirkau sviesto, ir savaites begyje vel susirgau! Tik po kiek laiko supratau, kad menesines yra kuno apsivalymas, o as pati ji tersiau, kad jis karta i menesi priverstinai apsivalytu, o mane baustu skausmais :)
    Siuo metu nebenaudoju pieno produktu, tad menesinemis beveik nesergu (susergu tik tais atvejais, kai pradedu stresuoti, nervuotis ir pan.)

  29. Man 14 metu. Noreciau patikrinti ar tai tiesa, kas rasoma sitame straipsnyje. Mano menstruacijos buna skausmingos ir ilgos. Visai neseniai tapau vegetare, o dabar po truputi linkstu link veganizmo, paskui ketinu pradeti maitintis tik zaliais vaisiais, darzovemis, uogomis ir riesutais. Stengiuosi keisti mityba po truputi, nes organizmui reikia prie to priprasti. Mane visada trauke sveika gyvensena ir naturalumas. Manau, jei kuo anksciau pradesiu, tuo bus geriau… Juk nieko neprarasiu tiesiog pabandziusi. Juk galu gale man dar liko daug laiko gyventi ir mokytis…:)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+